09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد، خرید اینترنتی فرش کاشان، قیمت فرش ماشینی، فروشگاه آنلاین فرش، خرید آنلاین فرش ماشینی.

دو شهر کاشان و مشهد از آغاز فعالیت صنعت فرش ماشینی در کشور اصلی ترین مراکز تولید این محصول بوده اند و بین کارخانه های مستقر در بین دو شهر نیز همواره بر سر کسب سهم عمده بازار فرش کشور و صادرات رقابت زیادی بوده است. قدیمی ترین کارخانه فرش ایران یعنی فرش مشهد و فرش توس نزدیک نیم قرن است که تولید فرش دارند و برند های معتبر و نام نشان داری در سطح کشور هستند.

فروشگاه اینترنتی فرش

همین برند بودن و اعتبار بالا در بین مشتریان شهرهای مختلف باعث شده به طور کلی قیمت فرش مشهد نسبت به تولیدات فرش کاشان بالا تر باشد. از طرف دیگر در کاشان تنها یک برند مطرح و مشخص وجود ندارد، بلکه بیش از 700 واحد تولید فرش ماشینی کار می کنند که در بین اینها چندین برند با تجربه و اعتبار بالا وجود دارد که با همدیگر نیز در حال رقابت هستند. این موضوع باعث شده فرش ماشینی کاشان از دو جهت محبوب تر شود، اول اینکه قیمت ارزان تری دارد و دوم اینکه تنوع بیشتری دارد و برای تمامی مردم با سلایق گوناگون نقشه های متعددی از فرش ماشینی وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد و کاشان

در فروشگاه های اینترنتی معمولا یا فرش مشهد عرضه می شود، یا فقط فرش کاشان در موارد کمی هم هر دو نوع این محصولات ارائه می شود. فرش مشهد به علت اینکه در اکثر شهرهای کشور نمایندگی دارد، نمی تواند در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد هم قیمتی کمتر از قیمت نمایندگی بدهد، چرا که در این صورت نمایندگان خود را متضرر نموده و در نهایت از دست می دهد. به همین دلیل است که معمولا فرش مشهد با همان قیمت که در نمایندگی ها عرضه می شود، در فروشگاه اینترنتی فرش نیز عرضه می گردد.

فرش کاشان اما در این حوزه متفاوت تر بوده، به علت وجود برندهای زیاد، قاعدتا نمایندگی های کارخانه های نیز نمی توانند در همه شهر ها وجود داشته باشند و لذا کارخانه های فرش می توانند قیمت فرش ماشینی را با قیمت درب کارخانه در فروشگان اینترنتی فرش کاشان عرضه کنند. در این صورت خریداران می توانند با خرید اینترنتی فرش، آن را بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر تهیه نمایند.

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد

کیفیت فرش مشهد بهتر است یا فرش کاشان؟

اینکه بخواهیم از روی محل تولید یک فرش، کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهیم کاملا استباه است. درجه یک بودن یک فرش از روی مشخصات فنی اش تعیین می شود و نه صرفا از روی محل بافت آن. برای اینکه مطمئن شوید فرش ماشینی که خرید می کنید، یک فرش درجه یک است، در ابتدا مطمئن شوید که آن فرش دارای علامت استاندارد است یا خیر. کارخانه هایی که علامت استاندارد را دریافت نموده اند، سلامت و کیفیت فرش هایشان از سوده سازمان ملی استاندارد کشور به تایید رسیده است و نمی توانند فرش درجه دو و درجه سه را با نام فرش درجه یک به مشتریان ارائه دهند. از سوی دیگر مشخصات فرش شامل شانه و تراکم، جنس الیاف، میزان پرزدهی، طول خاب، مدت زمان ضمانت فرش، همگی می توانند ویژگی های کامل یک فرش خوب را توصیف کنند. برای مثال فرش 700 شانه اصل و خوب، تراکم 2550 دارد و فرش هایی که با نام فرش 700 شانه اما با تراکم 2250، 2400 و... در بازار عرضه می شوند، فرش طرح 700 شانه یا 500 شانه تبدیلی هستند که قاعدتا کیفیت کمتری نسبت به فرش اصل دارند و پرزدهی شان هم بیشتر است.

فرش 1200 شانه اصل نازک و ظریف است و پرزدهی آن نسبت به فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه کمتر است. بنابراین دانستن این ویژگی ها به خصوص در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی فرش مشهد یا فروشگاه آنلاین فرش کاشان می تواند به شما کمک کند که محصول خوب و با کیفیتی تهیه کنید.

فروش اینترنتی فرش ماشینی

نحوه خرید آنلاین فرش ماشینی

در مجموعه پرسان پارس انواع مختلف فرش ماشینی با مشخصات زیر در گالری محصولات نمایش داده شده که همگی در ابعاد استاندارد و سفارشی قابل تولید هستند:

  • فرش 500 شانه اکریلیک یا فرش طرح 700 شانه
  • فرش 700 شانه اصل درجه یک با تراکم 2550
  • فرش 1000 شانه تراکم 3000 شونهر آلمان
  • فرش 1200 شانه برجسته و ساده با تراکم 3600
  • فرش 1500 شانه تراکم 4500 ابریشم گونه

علاوه بر تولید فرش، انواع تابلو فرش چهره، منظره و آیه، گلیم و گلیم فرش، فرش سجاده ای و پشتی و... نیز برای خرید آنلاین در گالری محصولات قرار داده شده است که یک کلکسیون کاملا از انواع کفپوش درجه یک ایرانی را به نمایش گذاشته است. لذا علاوه بر اینکه خودتان جهت خرید آنلاین فرش می توانید به این بخش ها مراجعه نمایید می توانید ما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنید تا یک خرید ارزان، خوب و مطمئن داشته باشند.

گالری فرش ماشینی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
4 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات