031-54753961

خرید اینترنتی فرش ماشینی

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان به صورت بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه با قیمت ارزان و در متنوع ترین نقشه های روز از طریق سایت فرش پرسان پارس امکان پذیر است.

فرش اصلی ترین تولید شهرک های صنعتی کاشان است و این منطقه قطب تولید فرش ماشینی کشور می باشد و به نام پایتخت فرش ماشینی ایران هم شهرت یافته است. از آنجایی که تعداد کارخانه های بافندگی فرش ماشینی در این منطقه زیاد است بیشترین سهم را در تامین فرش مصرفی ایران دارد و بسیاری از مردم هم با خرید اینترنتی فرش ماشینی به صورت مستقیم از کارخانه های فرش کاشان، به صورت بی واسطه اقدام به تهیه فرش ماشینی ارزان می کنند.

خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرش کاشان

یکی از اصلی ترین مزیت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان این است که دسترسی همه شهرها به این منطقه که در مرکز ایران قرار دارد راحت بوده و در نتبجه هزینه ارسال فرش حداقل میزان ممکن می باشد، از سوی دیگر زمان ارسال هم کوتاه تر می شود. علاوه براین تعداد زیادی کارخانه فرش ماشینی در این منطقه باعث ایجاد رقابت در تولید محصولات بهتر و با قیمت ارزان تر شده که حاصل آن خرید اینترنتی فرش ماشینی با قیمت ارزان از درب کارخانه برای مصرف کننده ها می باشد.

خرید اینترنتی فرش ماشینی

قیمت خرید اینترنتی فرش از کارخانه

یکی از مهمترین دلایل علاقه مردم به خرید اینترنتی فرش ماشینی از درب کارخانه قیمت مناسب آن نسبت به بازار است. در این حالت یک خرید بی واسطه و مستقیم فرش انجام می شود که عمدتا بافت ها طبق سفارش مشتریان در ابعاد دلخواهشان هم انجام شده و در بازه زمانی نهایتا یک هفته فرش خریدار به درب منزلش ارسال می شود و این عوامل باعث تمایل بیشتر مردم به خرید اینترنتی فرش ماشینی شده است. قیمت فرش ماشینی هم در این سایت درج شده و همچنین می توانید با تلفن های تماس قرار داده شده در این سایت از کارشناسان استعلام جدیدترین قیمت فرش را دریافت نمایید.

خرید اینترنتی فرش

نحوه خرید مستقیم فرش از کارخانه

برای اینکه بتوانید فرش دلخواهتان را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید، ابتدا از قسمت گالری محصولات سایت، فرش های زیبا و جدیدی را که در بخش های مختلف قرار داده شده است مشاهده نموده و مناسب ترین فرش را با توجه به رنگ بندی و شانه و تراکمی که دارد از بین محصولات ارائه شده انتخاب نمایید. مشخص است که قیمت فرش 700 شانه نسبت به قیمت فرش 1200 شانه کمتر بوده و بافت فرش 1200 شانه ظریف تر و زیبات است. پس با توجه به بودجه و سلیقه ای که دارید پس از انتخاب فرش مورد نظر طرح آن را از طریق شبکه های اجتماعی برای مشاورین و کارشناسان سایت ارسال نمایید تا از مشخصات فنی دیگر و قیمت محصول مطلع شده و در صورت تمایل برای شما فاکتور صادر شود. ارسال به صورت مستقیم از درب کارخانه فرش کاشان انجام شده و به تمامی شهرهای کشور هم انجام می شود.

تماس

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات