031-54753961

فرش و موکت تشریفاتی

فرش قرمز تشریفاتی که به علت استفاده زیاد در هتل ها با نام فرش هتلی نیز شناخته می شود، مصرف زیادی در اماکن تجاری مثل هتل، تالار، رستوران و همچنین مجالس دولتی و خصوصی دارد. فرش قرمز تشریفاتی در کیفیت مختلف از موکت فرش قرمز ساده ارزان گرفته تا فرش 700 شانه تشریفاتی با طرح متنوع و رنگبندی خاص طراحی و تولید می شود تا تمامی مشتریان امکان تهیه این محصولات را داشته باشند. به علت اینکه بیشتر مصرف این محصولات در فضای باز می باشد، موکت فرش قرمز تشریفاتی ارزان قیمت فروش بیشتری دارد، در مقابل مشتریانی هم که تمایل دارند در فضای داخلی مکان مورد نظرشان از یک فرش تشریفاتی زیبا استفاده کنند معمولا نمونه های با کیفیت این محصولات را که قیمت بالاتری دارند، اما زیبا و با دوام تر هستند برای خرید انتخاب می کنند. کلکسیون کامل طرح های زیبای این محصولات را در این گالری برای بازدید مشتریان قرار داده ایم.

خرید فرش تشریفات هتل

انواع زیادی از فرش و موکت تشریفات مخصوص راهرو، راه پله، ورودی هتل ها و رستوران های بزرگ وجود دارد که طراحی و تولیدشان تنها به شکل سفارشی بوده واگر مجموعه ای قصد تهیه یک مدل خاص از این فرش های زیبا را داشته باشد، لازم است با یک شرکت تولیدی فرش که زمینه کاری آن تولید چنین کناره فرش هایی باشد، ارتباز گرفته و طرح مورد نظرش را سفارش دهد.

مجموعه فرش پرسان پارس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه بافت سفارشی انواع فرش تشریفاتی، موکت تشریفات و فرش های هتلی خاص می باشد، نمونه هایی از تولیدات زیبا و جدید این شرکت را می توانید در گالری تصاویر فرش تشریفات مشاهده نموده و برای طرحی مخصوص فضای مورد نظرتان ایده بگیرید.

انواع فرش تشریفاتی و قیمت

فرش تشریفاتی بر اساس شانه و تراکم، جنس الیاف و نوع بافتی که دارد قیمت های مختلفی نیز برای آن وجود دارد و بر اساس نیاز شما قیمت هر فرش تعیین می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت فرش تشریفاتی مورد نظرتان با مشاورین مجموعه ارتباط گرفته و جزییات لازم را از کارشناسان دریاف کنید. در زیر حدود قیمت این محصولات در ماه های گذشته ارائه شده است:

قیمت فرش تشریفات

برای دریافت جدیدترین قیمت فرش و موکت های تشریفاتی هتلی با مشاورین ما تماس گرفته و قیمت های روز را تهیه کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
123مجموع 45 محصول
123مجموع 45 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات