09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

گلیم ماشینی 6 رنگ

بخش اعظم تولید گلیم ماشینی ایران در استان اصفهان و بیشتر در شهرک های صنعتی کاشان و آران و بیدگل انجام می شود. انواع گلیم ماشینی 6 رنگ و 8 رنگ به صورت 320 شانه و 350 شانه و تراکم بالای 700 در نقشه های سنتی و فانتزی طراحی و تولید می شودکه نیاز سراسر کشور به انواع گلیم و کفپوش ارزان قیمت را رفع می کنند. تمامی فرش فروشان شهرهای مختلف برای تهیه گلیم ماشینی جهت فروش در نمایشگاه خود، از کارخانه های گلیم و فرش کاشان استفاده می کنند، علاوه براین خریداران عمده این تولیدات نیز می توانند به صورت مستقیم برای خرید گلیم ماشینی از کاشان با مجموعه پرسان پارس ارتباط برقرار نمایند. در این بخش گالری گلیم شش رنگ را که دارای قیمت ارزان و طرح های ساده تر است قرار داده ایم تا مشتریانی که به دنبال محصولات با قیمت مناسب هستند بتوانند گلیم های خوب و پرفروش را انتخاب نموده و خریداری نمایند.

گلیم کناره

کناره گلیم ماشینی کاشان

شهر کاشان به عنوان مرکز صنعت نساجی کشور، بزرگترین کارخانه های فرش و گلیم ماشینی را در ایران دارا می باشد. بیشترین مصرف گلیم، شامل گلیم کناره یا همان گلیم متری می باشد که بافت آن به صورت گلیم ماشینی رولی در عرض های مختلف از نیم متر گرفته تا 4 متر می باشد. طول رول گلیم معمولا بین 30 متر الی 45 متر می باشد. در کاشان گلیم ماشینی در سایز های استاندارد از 1.5*1 گرفته تا گلیم 12 متری نیز تولید می شود و اکثر فرش فروشان و پخش کننده های گلیم در سطح کشور محصول مورد نیازشان را از همین منطقه تامین می کنند. گلیم متری هم که مصرف زیادی دارد در دو مدل گلیم 6 رنگ و گلیم ماشینی 8 رنگ در کارخانه های گلیم کاشان بافت می گردد.

مشخصات فنی گلیم ماشینی کناره

گلیم به صورت کلی برای اینکه دارای قیمت ارزانی باشد، در شانه و تراکم پایین بافته می شود. تمامی کارخانه های تولید گلیم کناره متری، بافت گلیم ماشینی را به صورت گلیم 320 شانه یا 350 شانه با تراکم 650 الی 700 انجام می دهند. الیافی که برای بافت گلیم استفاده می شود هم BCF است. معمولا گلیم ماشینی به ازای هر یک متر مربع وزنی معادل با 1.200 تا 1.300 کیلوگرم دارد و از این مشخصات به صورت حدودی قیمت گلیم ماشینی هم محاسبه می شود و علت اخلاف قیمت بین گلیم های ماشینی در کارخانه های مختلف هم همین تفاوت در مشخصات فنی بافت اعم از شانه و تراکم و وزن آن می باشد.

گلیم کناره

خرید اینترنتی گلیم ماشینی کاشان

در شهرهای مختلف کشور مغازه دارها تامین گلیم ماشینی مورد نیاز برای فروش را از شهر کاشان انجام می دهند. مصرف بالای گلیم کناره یا گلیم متری باعث شده رقابت زیادی در تولید ارزان تر آن برای عرضه به مشتریان وجود داشته باشد و در عین حال تنوع محصولات هم روز به روز بیشتر و بهتر شود و به خصوص گلیم 6 رنگ که دارای قیمت ارزان تری است با تنوع بیشتری تولید می شود. در این سایت تمامی خریداران عمده گلیم متری یا گلیم کناره، اعم از مغازه دارها، پخش عمده گلیم و مصرف کننده ها می توانند به صورت خرید اینترنتی گلیم، سفارششان را ثبت نموده و با مناسب ترین قیمت خریدشان را انجام دهند.

گلیم ماشینی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...89مجموع 163 محصول
12345...89مجموع 163 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر