09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

مقالات مربوط به محصولات تولیدی در صنعت فرش ماشینی کشور که به صورت تخصصی توسط مهندسین مجرب نوشته شده است را در این بخش می توانید دنبال نمایید.

صنعت فرش ماشینی در ایران سابقه ای طولانی دارد و می توان گفت بیش از نیم قرن است که این صنعت در کشور ما علاوه بر تامین نیاز مردم به انواع فرش ماشینی توانسته اشتغال زایی زیادی هم برای اقشار مختلف جامعه در همه شهرها ایجاد نماید. اگر شما هم از علاقه مندان این صنعت هستید و می خواهید در مورد صنعت فرش ماشینی انواع تولیداتی که در کارخانه های مختلف وجود دارد و تفاوت بین تولیدات کارخانه های مختلف اطلاعات خود را افزایش دهید می توانید مطالب تخصصی این بخش را دنبال نمایید.

در بخش مقالات سایت پرسان پارس هر یک از محصولات تولیدی حوزه صنعت فرش کشور به صورت تخصصی و مفصل مورد بررسی قرار گرفته و جوانب مختلف آن مورد بررسی قرار می گیرد. انواع فرش ماشینی در شانه و تراکم مختلف، تابلو فرش بافتی، تابلو فرش چاپی و خام و سایر محصولات جانبی چون فرش تشریفاتی، فرش سجاده ای و... به صورت کامل معرفی شده و برای دسترسی راحتتر خریداران عمده و مصرف کننده ها به شکل مستقیم از کاشان به سراسر کشور ارسال می شود.

1234...4950مجموع 1037 مقاله
1234...4950مجموع 1037 مقاله
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
3 / 10
از 32 کاربر