09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تابلو فرش چاپی

تابلو فرش ماشینی چاپی یک محصول جدید در شرکت فرش پرسان پارس است که تهیه آن به صورت تخصصی با مرغوب ترین نوع فرش ساده باف درجه یک انجام می شود. بهترین تابلو فرش سفید برای استفاده در تولید تابلو فرش چاپی، فرش 1000 شانه ابریشمی با تراکم سه هزار است، اما در شرکت های مختلف ممکن است با استفاده از فرش سفید 1200 شانه اکریلیک یا فرش با شانه و تراکم کمتر نیز تابلو فرش چاپی تولید شود که جلوه و زیبایی نسبت به مدل هزار شانه ابریشمی کمتر خواهد بود. این مجموعه تمامی محصولاتش را در بهترین کیفیت و با بهترین دستگاه چاپ تولید می کند و علاوه بر چاپ عکس شخصی مشتریان روی تابلو فرش، طرح آیات قرآنی و طبیعت را نیز در سایز استاندارد چاپ نموده و به صورت مستقیم در سطح کشور به مصرف کننده ها و فروشنده های تابلو فرش عرضه می کند.

تابلو فرش چاپی

تابلو فرش چاپی چیست

تابلو فرش چاپی به مدل های جدیدی از تابلو فرش ماشینی گفته می شود که از چاپ عکس روی فرش سفید خام که به صورت ساده بافته شده است، تهیه می شود. این عملیات با دستگاه چاپ سابلیمیشن حرارتی مخصوص و یا دستگاه یو وی انجام می شود. تفاوت تابلو فرش چاپی و بافتی هم به همین روش تهیه تابلو فرش مربوط می شود. در تابلو فرش چاپی تعداد رنگ در فرآیند چاپ محدودیت ندارد و یک طرح و عکس دلخواه با همان تعداد رنگ اصلی که دارد روی فرش برگردانده می شود، اما در تابلو فرش بافتی، طرح مورد نظر به صورت 8 رنگ و یا ده رنگ برای بافت با دستگاه بافندگی فرش 1000 شانه یا 1200 شانه طراحی می شود.

دستگاه تابلو فرش چاپی

چاپ عکس روی فرش را دستگاه های مختلفی می توانند انجام دهند که هر کدام یک کیفیت و وضوح خاصی به فرش می دهد، لذا هنگام شروع به کار مهم است که چه دستگاهی برای تولید تابلو فرش چاپی تهیه شود، اکثر مشتریان فرش خام، دستگاه چاپ سابلیمیشن برای تهیه تابلو فرش چاپی دارند، که این دستگاه هم ابعاد و مدل های زیادی دارد، برخی هم از دستگاه یو وی برای چاپ تابلو فرش چهره استفاده می کنند. قبل از خرید دستگاه تابلو فرش چاپی تحقیقات لازم را در مورد بهترین مدل دستگاه برای کار چاپ عکس روی فرش داشته باشید.

تابلو فرش چاپی

قیمت تابلو فرش چاپی ماشینی کاشان

با توجه به اینکه افراد زیادی در حوزه چاپ محصولات مختلف فعالیت دارند، در شهر های مختلف هم می بینم که این افراد وارد حوزه چاپ عکس روی فرش شده و علاوه بر تولید محصولات چاپی نظیر چاپ عکس روی لباس و... تولید تابلو فرش چاپی چهره هم انجام می دهند. اما بهترین کیفیت و دستگاه های تولید تابلو فرش چاپی در کاشان فعالیت دارند، زیرا این شهر مرکز تولید انواع تابلو فرش چاپی و بافتی در ایران است و قاعدتا بهترین دستگاه های چاپ و بهترین فرش خام برای کار چاپ تهیه شده و افراد فعال در این حوزه هم دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه می باشند. علاوه بر این قیمت تابلو فرش چاپی ماشینی در کاشان با توجه به اینکه در مرکز تولید فرش ایران قرار دارد، بسیار مناسب تر از سایر شهرها است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...1819مجموع 361 محصول
12345...1819مجموع 361 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات