09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرشینه

قیمت فرشینه طرح فانتزی و مدرن ترک، جدیدترین مدل فرشینه عروسکی برای اتاق کودک، سایت فرشینه پادری ترمز دار ارزان، فرشینه دایره ای و گرد و سفارشی کاشان ، تولیدی فرشینه آشپزخانه در اصفهان.

فرشینه های فانتزی طرح ترک مخصوص اتاق خواب یا پذیرایی، طرح های سفارشی برای اتاق کودک یا آشپزخانه در این تولیدی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن برای خریداران به صورت سفارشی در ابعاد دلخواه تولید می شود.

فرشینه چیست؟

فرشینه ها کفپوش هایی هستند که طرح و نقشه مشابه فرش ماشینی دارند اما بر خلاف فرش، خاب ندارند و از روش چاپ حرارتی روی مخمل تولید می شوند؛ رویه این محصولات مخمل درجه یک و پشتشان لمینیت یا لاتکس است. سبک بودن وزن، قابلیت شستشوی راحت و سریع، ثبات رنگی کامل و قیمت مناسب از ویژگی های اصلی فرشینه ها می باشد که باعث تمایزشان از فرش های ماشینی مرسوم شده است.

طرح های فرشینه

جدیدترین مدل های فرشینه که در تولیدی های مختلف سراسر کشور تولید می شود بر اساس نوع طرحی که دارند تقسیم بدنی شده و شامل طرح های زیر می باشد:

  • فرشینه طرح ترک فانتزی و مدرن
  • فرشینه آشپزخانه
  • فرشینه اتاق کودک
  • فرشینه پادری
  • ابعاد فرشینه

ابعاد فرشینه های از پادری که سایز 50در70 یا 50در80 دارد شروع شده و طبق درخواست مشتریان تا ابعاد 6 مرتی نیز قابلیت تولید دارد، البته اکثر تولیدی ها فرشینه را تا سایز 4 متری تولید می کنند. همچنین امکان تولید این محصول به شکل دایره ای تا قطر 1.5 نیز وجود دارد.  مشتریان با توجه به ابعاد فضای مد نظرشان می توانند حتی یک سایز غیر استاندارد را برای تولید فرشینه به صورت اختصاصی سفارش دهند.

قیمت فرشینه در کاشان و اصفهان

در کاشان و اصفهان تولیدی های فرشینه این محصول را با کیفیت های مختلف تولید می کنند. قیمت گذاری این محصول با توجه به سایز و نوع لمینت یا لاتکس استفاده شده در تولید و رویه آن تعیین می شود. توجه داشته باشید که فرشینه ها بسیار سبک تر از فرش هستند و جنس لمینت استفاده شده برای پشت آن برای اینکه محصول ترمز دار باشد بسیار مهم است. قیمت فرشینه هایی که در این سایت انتخاب می کنید با توجه به ابعاد انتخابی شما توسط کارشناسان در شبکه هاب اجتماعی به شما اطلاع داده می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
123مجموع 47 محصول
123مجموع 47 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر