09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

گلیم ماشینی 8 رنگ

تولید عمده انواع گلیم ماشینی 8 رنگ در سال های اخیر توسط کارخانه های بزرگ کاشان آغاز شده است؛ هدف از تولید این نوع گلیم ایجاد تنوع و جذابیت بیشتر در طرح های تولیدی بوده تا محصولات جدید بتوانند توجه خریداران داخلی و خارجی را جذب نموده و همچنین محصولات فانتزی جدید نتوانند جایگزین این کفپوش های محبوب و ارزان قیمت باشند. گلیم هشت رنگ کفپوشی مناسب برای رستوران و سفره خانه های سنتی است و در فضاهای مختلف منزل نیز می توان از این تولیدات زیبا و جدید استفاده نمود. این گالری یک کلکسیون زیبا و کامل از انواع گلیم ماشینی 8 رنگ کاشان را ارائه نموده است که می توانند مرجع مناسبی برای تمام خریداران گلیم در سراسر کشور باشد، علاوه براین فروشنده های فرش و گلیم برای تامین محصولات مورد نیازشان در تمامی ایام سال، می توانند از تولیدات مرغوب مجموعه پرسان پارس بهره مند شوند.

گلیم کناره

خرید گلیم ماشینی

خرید گلیم ماشینی رولی یا کناره گلیم برای استفاده در راهرو و راه پله و فضاهای این چنینی در منزل است. قیمت گلیم ماشینی نسبت به قیمت فرش ماشینی ارزان تر است و به همین دلیل مصرف بیشتری هم دارد. به خصوص در شهرستان های کوچک کشور که معمولا دارای منازل بزرگ با پله های زیادی هستند، معمولا مفروش نمودن با گلیم ماشینی به صرفه تر است و لذا خرید گلیم ماشینی هم در این مناطق بیشتر است. گلیم ماشینی 8 رنگ دارای طرح های متنوع و زیبایی است که می توان از آن برای زیباتر شدن محیط با هزینه کم استفاده کرد؛ همچنین گلیم ماشینی 6 رنگ که نمونه های بافته شده از آن را در همین گالری می توانید مشاهده نمایید دارای قیمت ارزان تر نسبت به گلیم ماشینی 8 رنگ است و ارزان قیمت بودن آن باعث شده استفاده بیشتری هم داشته باشد و بیشترین خرید و فروش گلیم ماشینی هم مربوط به گلیم 6 رنگ می شود.

گلیم ماشینی رولی

گلیم ماشینی کناره ارزان قیمت

بیشتر پخش کننده های گلیم و فروشنده ها هدفشان تهیه گلیم ماشینی ارزان قیمت است. گلیم ماشینی 8 رنگ و گلیم 6 رنگ اگر از نظر قیمت بتوانند با نمونه های موجود در بازار رقابت کرده و با هزینه کمتری بتوان آنها را تهیه نمود فروش بهتری هم دارند. زیرا اکثر مشتریان گلیم و مصرف کننده ها هدفشان از خرید چنین کفپوش، جنبه اقتصادی داشته و قیمت تمام شده آن برایشان در اولویت می باشد. لذا گلیم ماشینی ارزان قیمت کناره ای یا گلیم متری که مصرف زیادی دارد، فروش بهتری هم در اکثر شهرها دارد.

قیمت گلیم ماشینی راه پله و پادری

با توجه به آنچه بیان شد معمولا گلیم ماشینی دارای دو قیمت مختلف در بازار است که با توجه به تعداد رنگ آن تعیین می شود. برای مثال گلیم ماشینی 6 رنگ در ماه های اخیر دارای قیمت فروش عمده معادل متری 37.000 تومان بوده است و گلیم ماشینی 8 رنگ دارای قیمت فروش متری 42.000 تومان بوده است که البته این قیمت ها حدودی می باشد و در صورت نیاز به خرید لازم است با کارشناسان فروش تماس گرفته و به روز ترین و دقیق ترین قیمت ها را برای خرید استعلام بگیرید. مشخصات فنی گلیم ماشینی اعم از شانه و تراکم هم تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارند، برای مثال عمدتا گلیم ماشینی دارای شانه 320 تا 350 و تراکم 650 تا تراکم 700 می باشد و همین اختلاف در تعداد شانه و تراکم گلیم می تواند قیمت آن را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

گلیم متری کاشان

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
123مجموع 52 محصول
123مجموع 52 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر