09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش طرح افشان

جدیدترین انواع فرش ماشینی طرح افشان را که با شانه و تراکم بالا در کاشان تولید می شود را می توانید به صورت مستقیم با قیمت درب کارخانه از این سایت خرید کنید.

طرح افشان یکی از نقشه های اصیل فرش ایرانی است که در آن ترنجی وجود ندارد، معمولا طرح های داخل نقشه به هم اتصالی ندارند و نام این طرح هم از همین ویژگی آن گرفته شده است. از ویژگی های دیگر این نقشه این است که در آن هیچ نقشی حالت متمرکز ندارد و لذا قابلیت زیادی در ترکیب شدن با دکوراسیون های مختلف را دارد. محبوبیت این نقشه فقط محدود به ایران نیست و مدل های مختلف از آن در کشورهای مختلف تولید می شود. نقشه های آن هم شامل انواع طرح ظریف، برجسته، رسمی، غیر رسمی و یا چیزی مابین این ها است.

فرش طرح افشان

دسته بندی انواع فرش ماشینی طرح افشان

با توجه به نوع نقشه ای که این طرح دارد، ظاهر و طراحی آن به چند دسته تقسیم بندی می شود که در زیر برخی از این دسته بندی ها ذکر می شود:

  • فرش طرح افشان درباری یا سلطنتی
  • فرش طرح افشان شاه عباسی
  • فرش طرح افشان اسلیمی
  • فرش طرح افشان اصفهان یا نایین
  • فرش طرح افشان گل رز

فرش طرح افشان

قیمت فرش ماشینی طرح افشان

قیمت هر فرش ماشینی به شانه و تراکم آن و جنس الیافی که دارد بستگی دارد و بنابراین برای یک طرح خاص نظیر نقشه افشان زمانی می توان قیمت مشخصی بیان کرد که سایر مشخصات آن هم ذکر شده باشد. در حال حاضر انواع فرش ماشینی از مدل 500 شانه گرفته تا فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه دارای نقشه افشان در طراحی شان هستند. مشخصا افزایش شانه و تراکم باعث بالا رفتن قیمت فرش نیز می شود. فرش 700 شانه طرح افشان از جمله محصولاتی است که فروش خوب به علت کیفیت بخوب و قیمت مناسب در شهرستان های مختلف دارد؛ اما در شهرهای بزرگ و نمایشگاه های لوکس مدل های فرش ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه محبوبیت و فروش بیشتری دارد، زیرا ظاهر زیباتر و رخ جذاب ترشان مشتریان را بیشتر جذب می کند. لذا اگر بخواهیم فرش نقشه افشان را بر اساس شانه و تراکم دسته بندی کنیم به شرح زیر خواهد بود:

  • فرش طرح افشان 700 شانه
  • فرش طرح افشان 1000 شانه
  • فرش طرح افشان 1200 شانه

که به ترتیب قیمت هایشان هم با بالا رفته شانه و تراکم بیشتر می شود.

خرید آنلاین فرش

فروش اینترنتی فرش طرح افشان

بهترین راه خرید فرش ماشینی این است که به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه شود تا با کاهش هزینه ها قیمت خرید به حداقل میزان ممکن برسد، به خصوص که در شرایط اقتصادی جدید، قیمت محصولات به شدت افزایش یافته و در نمایشگاه های فرش عرضه فرش با قیمت های نجومی صورت می گیرد. خرید اینترنتی فرش طرح افشان از سایت های معتبر علاوه بر اینکه قیمت آن را برای شما کاهش می دهد، امکان انتخاب جدیدترین طرح ها و به روز ترین نقشه های در حال فروش را هم فراهم می کند.

مدل های بیشتر از فرش طرح افشان را هم در گالری محصولات می توانید ببینید و هم در تصاویر زیر می توانید انتخاب کنید.

فرش طرح افشان

فرش طرح افشان

فرش طرح افشان

فرش طرح افشان

 

ارسال نظر
فیمه :
0 0
تو. کرج. زندگی. میکنم. زحمت. بکشید. بیارین. در. خونه
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام برای ثبت سفارش خرید و ارسال فرش به ادرس مورد نظرتون با ما در واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید. 09124602254
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 5 کاربر