09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش گرد و بیضی

انواع فرش گرد بزرگ ماشینی یا همان فرش دایره ای کاشان و فرش بیضی را می توانید با تنوع در کیفیت و رنگبندی، در ابعاد سفارشی به صورت اینترنتی از این سایت خرید نمایید.

امروزه سبک زندگی، سلیقه و روش های انتخاب و خرید مردم بسیار متفاوت تر از گذشته شده است . انتخاب و خرید فرش یا هر محصول دیگری از سوی مشتریی با حساسیت بیشتر و نگاه دقیق تری انجام می شود. مشتریان امروزی سعی دارند انتخاب اصولی در خرید داشته باشند و محصولی را در نهایت خریداری کنند که از لحاظ زیبایی ظاهری، قیمت و کیفیت درجه یک باشد.

انتخاب و خرید فرش گرد هم به همین دلیل در سال های اخیر بیشتر از گذشته شده است و افرادی که به دنبال محصولات متفاوت و خاص هستند و از داشتن یک دکوراسیون منحصر به فرد و مجلل لذت می برند معمولا از مشتریان اصلی این مدل فرش جدید هستند.

فرش گرد

فرش گرد بزرگ ماشینی کاشان

فرش دایره ای بزرگ یا فرش بیضی، به طور کلی هر نوع فرشی که دارای شکل هندسی و ظاهر متفاوت و جذاب باشد در بین مشتریان جدید و به خصوص جوانان به سرعت محبوب می شود. فرش گرد بزرگ از این جهت مورد توجه مشتریان است که می توان از آن در پذیرایی و وسط مبلمان استفاده کرد و همزمان ظاهر بهتر و شیکتری به مبلمان منزل هم داد؛ لذا در کاشان که کارخانه های فرش ماشینی زیادی فعال هستند، تولید فرش دایره ای بزرگ به صورت سفارشی و اختصاصی برای هر خریداری با طرح و رنگ و ابعاد دلخواهش انجام می شود.

فرش گرد برای اتاق خواب و پذیرایی

استفاده از فرش دایره ای در گذشته تنها محدود به پادری در ورودی اتاق ها یا در راهرو بود، اما امروزه زیبایی فرش گرد بزرگ و رخ بی نظیری که این مدل فرش دارد باعث شده تا استفاده از آن در اتاق خواب و پذیرایی رایج شود. اکثر مشتریانی که قصد تهیه این فرش را دارند، ابعاد بزرگ آن را جستجو می کنند، زیرا در نمایشگاه های فرش سطح شهرها نیز عمدتا فرش گرد و بیضی در ابعاد کوچک موجود بوده و سایز های بزرگتر تنها به صورت مستقیم و سفارشی برای خریدار طراحی و تولید می گردند.

فرش گرد

پرفروش ترین طرح فرش گرد

طرح های زیادی هستند که در سایت فرش پرسان پارس به صورت دایره ای در ابعاد سفارشی مشتریان طراحی و تولید شده اند که در اینجا محبوب ترین و رفروش ترین نقشه های فرش گرد معرفی می شود:

  • فرش گرد طرح افشان
  • فرش دایره ای طرح باغ بهشت
  • فرش دایره طرح شکارگاه
  • فرش گرد ارکیده، آریا، نایین
  • فرش بیضی طرح ماهی

قیمت و سایز فرش ماشینی گرد

برای تعیین قیمت فرش گرد اول لازم است ابعاد و بعد هم شانه و تراکم مورد نظر مشخص شود. اکثر تولیدات این محصولات بر روی فرش 1200 شانه و فرش 700 شانه انجام شده و نمونه های فرش 1000 شانه که به صورت دایره ای یا فرش بیضی طراحی و بافت شده باشند زیاد نیست. یکی از دلایل این امر هم این است که دستگاه های فرش هزار شانه عمدتا دارای عرض 3 متر هستند در صورتی که دو مدل دیگر دارای عرض 4 متر هم بوده و فرش های بزرگ 4در4 را می توان با آن دستگاه ها به راحتی تولید نمود.

معمولا مشتریان به فرش سایز 4در4، فرش گرد 12 متری می گویند و فرش سایز 3در3 هم فرش گرد 9 متری است. فرش گرد 6 متری هم دارای ابعاد 2.5در2.5 است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...1415مجموع 281 محصول
12345...1415مجموع 281 محصول
ارسال نظر
موسی حسینیان : طرح کهکشان رنگ کرم گرد قطر۳ متر می خوام
0 0
لطفا بفرمایید قیمت وطرح کهکشان رنگ کرم گرد قطر سه متر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 3 کاربر