09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش از تولیدات پرفروش و پرطرفدار کارخانه های فرش ماشینی کاشان است که بافت آن با کیفیت بالا در شانه و تراکم مختلف و همچنین در طرح های محبوب و متنوع انجام می شود. انواع تابلو فرش از نظر شانه و تراکم به شرح زیر هستند:

 • تابلو فرش 700 شانه آیات قرآنی
 • تابلو فرش 1000 شانه طرح منظره و آیه قرآن
 • تابلو فرش 1200 شانه با طرح منظره و آیه قرآنی

 

تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت جدید کاشان

کاملا روشن است که اگر بخواهیم تابلو فرش دستباف را با تابلو فرش ماشینی مقایسه کنیم، قیاس مع الفارق بوده و کیفیت و زیبایی رخ فرش دستباف را نمی توان با تولیدات دستگاه بافندگی فرش ماشینی و تابلو فرش مقابسه نمود. اما اختلاف قیمت زیادی که این دو محصول با هم دارند، باعث شده تابلو فرش ماشینی بتوانند در بازار با حجم بالایی عرضه شده و فروش داخلی و خارجی بالایی هم داشته باشد. در واقع تابلو فرش ارزان قیمت، می تواند در شهرهای مختلف مشتریان زیادی داشته باشد و مصارف متعددی هم دارد. تولید تابلو فرش ماشینی کمک زیادی به ایجاد اشتغال در شهرهای مختلف کشور نموده است و در حال حاضر افراد زیادی هستند که با سرمایه اندک وارد حوزه فروش تابلو فرش ماشینی شده اند و توانسته اند کسب و کار خود را از این طریق رونق بدهند.

انواع طرح تابلو فرش ماشینی

 • تابلو فرش ماشینی عکس چهره یا پرتره
 • تابلو فرش طرح آیات قرآنی یا تابلو فرش مذهبی مثل تابلو فرش وان یکاد،آیت الکرسی و تابلو فرش چهار قل
 • تابلو فرش ماشینی طرح منظره یا طبیعت مثل تابلو فرش کوچه باغ و کوچ عشایر
 • تابلو فرش ماشینی گل و گلدان
 • تابلو فرش فرانسوی یا اروپایی
 • تابلو فرش طرح مینیاتوری

 تابلو فرش ماشینی منظره

 

انواع تابلو فرش ماشینی

 • تابلو فرش ماشینی بافتی که شامل انواع تابلو فرش در شانه و تراکم مختلف می باشد و با دستگاه بافندگی تولید می شود.
 • تابلو فرش چاپی که از چاپ هر تصویری روی فرش به صورت پشت و رو تهیه می شود.

تابلو فرش بافتی دارای طرح های مشخص دردسته بندی های ذکر شده در فوق می باشد و قیمت محصولات با توجه به نوع طرح یعنی آیه یا منظره بودنشان متفاوت می باشد. اما در تعیین قیمت تابلو فرش چاپی نوع طرح منظره یا آیه بودن تفاوتی ندارد و هر دو دارای قیمت یکسان هستند، مگر در طرح های اختصاص تابلو فرش چهره که قیمت آن کمی بیشتر است.

 

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره یا پرتره

برای تهیه یک تابلو فرش چهره خوب از هر دو مدل تابلو فرش چاپی یا تابلو فرش ماشینی بافتی می توان استفاده کرد که یک امر سلیقه ای می باشد. اکثر مشتریان با توجه به ظاهر زیبا و جلوه خوبی که تابلو فرش چاپی دیجیتال دارد، ترجیح می دهند تبدیل عکس به تابلو فرش را با این روش انجام دهند تا محصول زیبا و با کیفیتی داشته باشند. اما برخی دیگر هم بافت فرش را به چاپ ترجیح داده و آن را برای تهیه تابلو فرش تصویری خود انتخاب می کنند.

 

تابلو فرش عکس چهره

 

قیمت تابلو فرش ماشینی چهره

به صورت کلی چون طرح تابلو فرش چهره اختصاصی بافت یا چاپ می شود، قیمت بیشتری نسبت به تابلو فرش های معمولی آیه و منظره دارد. تابلو فرش پرتره یا چهره به صورت دیجیتالی با چاپ سابلیمیشن دارای قیمت متفاوتی با تابلو فرش بافتی 1000 شانه یا تابلو فرش 1200 شانه است؛ زیرا روش تولید و نوع مواد اولیه و طراحی متفاوتی دارند. معمولا تابلو فرش ماشینی بافتی دارای قیمت بیشتری نسبت به تابلو فرش چاپی است، زیرا طراحی اختصاصی نیاز دارد که این امر مستلزم پرداخت هزینه به طراح است، و همچنین دستگاه بافندگی فرش ماشینی به صورت جفت بافت این مدل فرش را انجام می دهد، در نتیجه خریدار ناچار است هزینه جفت را پرداخت نماید. اما تابلو فرش چاپی دیجیتالی هم هزینه طراحی نداشته و هم به صورت تک قابل تولید است.

قیمت پخش عمده تابلو فرش ماشینی منظره و آیه

به صورت کلی طرح های تابلو فرش، اعم از طرح طبیعت، آیات قرآنی، مینیاتور، تابلو فرش طرح فرانسوی و... جزء طرح های عمومی به شمار می روند. فروشنده های تابلو فرش هم ازاین طرح ها برای فروش استفاده می کند، هرچه تنوع طرح و نقشه ها بیشتر باشد و قیمت عمده تابلو فرش ماشینی مناسب تر باشد برای این خریداران بهتر خواهد بود و فروششان افزایش بیشتری خواهد داشت. لذا در شرکت های تابلو فرش همواره رقابت بر سر عرضه محصولات با تنوع بالا و قیمت مناسب است. در این گالری هم قیمت عمده تابلو فرش برای پخش به سراسر کشور تا کمترین میزان ممکن کاهش یافته تا فروش همکاران در سراسر کشور راحت تر باشد.

پخش عمده تابلو فرش

 

قیمت تابلو فرش ماشینی در تهران، مشهد، تبریز و کاشان و اصفهان که شهرهای بزرگی هستند و مراکز اصلی پخش تابلو فرش در کشور به شمار می روند باید رقابتی و مناسب باشد، لذا افرادی که حجم خریدشان بالاتر بوده و در حد بنک دار ها خرید تابلو فرش دارند، می توانند با کمترین قیمت بهترین مدل های جدید تابلو فرش ماشینی را از این مرکز پخش بزرگ در کاشان تهیه کنند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...5253مجموع 1060 محصول
12345...5253مجموع 1060 محصول
ارسال نظر
منصوره عبادتی :
0 0
دو تا سفارش عکس داشتم که خیلی طبیعی و قشنگ کار شده بود طوری که تمام اطرافیان درخواست سفارش کار دیگه ای را دادند ممنونم از شما🙏🙏
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر