09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

نحوه ارسال فرش

تمامی همت مجموعه فرش پرسان پارس این است که محصولات سفارش داده شده توسط مشتریان عزیز، با صرف کمترین زمان و هزینه به دستشان برسد. سفارشات مشتریان به جز روز های پنج شنبه، در صورت موجودی در کمتر از 24 ساعت ارسال می شود و اگر فرش ماشینی مورد نظر خریدار نیاز به بافت داشته باشد این امر نیز در کمترین زمان ممکن انجام شده و مراحل ارسال کالا به سرعت انجام می گردد.

ارسال فرش ماشینی

ارسال فرش با پست تیپاکس

اگر خریدار در تحویل کالا تعجیل داشه باشد یا بخواهد بخشی از مبلغ را درب منزل  پرداخت نماید از پست تیپاکس برای ارسال استفاده می شود و مشتریان می توانند درب منزل محصول خریداری شده را تحویل بگیرند. با توجه به اینکه تیپاکس از کاشان به بیش از 80 شهر کشور ارسال مستقیم دارد معمولا سفارشاتی که تحویل پست تیپاکس داده می شوند در کمتر از 24 ساعت به دست خریدار می رسند. شهر هایی که پست تیپاکس مستقیم ندارند، زمان تحویل کالا برایشان 48الی 72 ساعت می باشد.

ارسال فرش از طریق باربری

ارسال فرش یا هر نوع کالای سنگینی معمولا از طریق باربری انجام می شود چرا که هزینه های آن بسیار مناسب تر از اتوبوس یا پست تیپاکس می باشد. نحوه پرداخت هزینه باربری به صورت پس کرایه می باشد ( پرداخت هزینه ارسال پس از تحویل مرسوله). شهر های نزدیک در کمتر از 24 ساعت سفارشات خود را می توانند از باربری شهرشان تحویل بگیرند و شهر های دورتر با توجه به مسافت بین 48 الی 72 ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

ارسال فرش از طریق اتوبوس

با توجه به محدودیت فضای اتوبوس معمولا ارسال فرش با اتوبوس انجام نمی شود و تنها سفارشات کوچک مانند تابلو فرش، فرش تشریفاتی و... که مشتری برای تحویل کالا بسیار عجله دارد از این طریق ارسال می شوند و خریدار در تعاونی ترمینال شهر خود می تواند محصول خریداری شده را دریافت نماید. هزینه ارسال از طریق اتوبوس نسبت به باربری بالاتر می باشد.

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
7 / 10
از 4 کاربر