09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

سبک فرش

انواع سبک فرش ماشینی سنتی و مدرن، گبه، گلیم با نقشه های زیبای فانتزی، سنتی و کلاسیک با ترکیب رنگ متنوع در کاشان تولید شده و در این گالری عرضه می شود.

گلیم فرش ماشینی یک محصول پرمصرف در بین انواع تولیدات کارخانه های فرش و گلیم کشور محسوب می گردد. نخ مورد استفاده در بافت گلیم فرش ماشینی معمولا بی سی اف هیت ست شده است که در شرکت های مختلف به صورت 320 شانه، 350 شانه و حتی 500 شانه هم بافت می گردد و تراکم آن نیز بین 600 تا 1000 است. برخی از شرکت های جدید گلیم فرش ماشینی را به صورت 700 شانه و تراکم 2550 با الیاف اکریلیک تولید می کنند که محصول نهایی در این کیفیت بسیار مرغوب و زیبا می باشد و در شهرهای بزرگ طرفداران زیادی دارد. در گالری فرش پرسان پارس تلاش شده در حوزه گلیم فرش ماشینی ، گلیم و گبه و سایر محصولات مشابه تولیدات متنوعی به خریداران معرفی گردد. محصولات به صورت رول و در سایزبندی مختلف قابلیت تولید دارند و از نظر رنگبندی هم تنوع خوبی را می توانید در مدل های ارائه شده در این بخش مشاهده نمایید.

گلیم کناره

فرش فانتزی انواع مختلفی دارد و شامل مدل های فرش طرح ترک، فرش طرح گبه، گلیم فرش و... می شود. برخی از مشتریان هم هستند که از فرش دایره ای کلاسیک به عنوان فرش فانتزی در منزل و وسط مبلمان خود استفاده می کنند. این مدل فرش بیشتر در بین مشتریان جوان که طرفدار سبک چیدمان مدرن و خاص هستند محبوب است.

 

فرش فانتزی گرد کاشان

فرش گرد یکی از انواع محبوب و پرطرفدار فرش ماشینی است که هم به صورت فانتزی و هم به صورت کلاسیک در کاشان تولید می شود. مدل های مختلف از فرش ماشینی گرد که دارای طرح کلاسیک ایرانی هستند و محبوبیت زیادی هم دارند، در این سایت با بیشترین تنوع می توانید مشاهده کنید که این طرح ها اغلب توسط مشتریان سفارش داده شده اند و بعد از آن طراحی و تولیدشان انجام شده است و در واقع فرش گرد یکی از محصولات خاص و سفارشی پرفروش این سایت به شما می رود.

فرش ماشینی گرد 

فرش فانتزی طرح گبه

مدل های زیادی از فرش فانتزی در کاشان تولید می شود که یکی از رایج ترین این طرح ها فرش فانتزی طرح گبه است. این مدل فرش اکثرا به صورت 500 شانه و در برخی از شرکت ها با دستگاه فرش 700 شانه بافت می شود و در کل جزء کفپوش های دارای رنج قیمت متوسط محسوب می شود. مدل های جدید و زیبای این کفپوش های زیبا و سنتی را می توانید از کارشناسان مجموعه از طریق شبکه های اجتماعی سایت دریافت نمایید.

فرش فانتزی طرح گبه

فرش فانتزی طرح ترک

مدل جدید از فرش فانتزی در حال تولید است که با نام فرش طرح ترک شناخته می شود. این مدل فرش با دستگاه فرش 700 شانه یا فرش 1000 شانه بافت می شود و به تازگی نوع هایبالک یا فرش گل برجسته با این طرح ها تولید می شود که ظاهری متفاوت، زیبا و شیک دارد. در تصویر زیر یکی از انواع این فرش های خاص جدید را ارائه نموده ایم و مدل های بیشتر را مشاورین سایت در اختیار خریداران قرار می دهند.

فرش فانتزی طرح ترک

فرش فانتزی عروسکی

فرش فانتزی عروسکی برای اتاق کودک استفاده می شود. این فرش ها با طرح های کودکانه شامل نقشه های انیمیشنی یا کارتونی و یا طرح سفارشی قابل تولید هستند. نوع بافتی این فرش معمولا 320 شانه یا 500 شانه است اما مدل های جدید از این محصول فرش عروسکی چاپی است که روی فرش هزار شانه ابریشمی چاپ طرح سفارشی با ابعاد دلخواه خریدار انجام می شود.

فرش فانتزی عروسکی

در سایت فرش پرسان پارس انواع فرش ماشینی طرح کلاسیک در شانه و تراکم مختلف، فرش های فانتزی و گلیم و گبه و دیگر محصولات مربوط به صنعت بزرگ فرش ماشینی کشور را می توانید به صورت عمده و تک از درب کارخانه خریداری کنید. راه های ارتباطی ما با شما شبکه های اجتماعی و شماره تماس های زیر می باشد که کارشناسان پیوسته در تمامی ساعات روز و هفته پاسخگوی شما هستند. 

فرش پرسان پارس

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...3132مجموع 634 محصول
12345...3132مجموع 634 محصول
ارسال نظر
الهام :
0 0
یه مدل رو تو جستجوی گوگل دیدم از سایت شما چشام چپ شد تو سایت خودتون پیدا نکردم چطور می تونم فرش مد نظرم رو خریداری کنم ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام و احترام برای سفارش طرح مورد نظرتون عکسش رو در واتساپ برای کارشناسان فروش ارسال بفرمایید. 09124602254
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 3 کاربر