09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش بی سی اف (BCF)

قیمت عمده فرش بی سی اف کاشان، کارخانه فرش ماشینی ارزان قیمت 440 شانه، فرش 350 شانه سبک وزن، فروش عمده فرش بی سی اف (BCF).

فرش های ماشینی با قیمت و کیفیت های مختلف در کارخانه های فرش کاشان تولید می شوند، اغلب تولیدات جدید شانه و تراکم بالایی دارند، زیرا به دلیل استقبال خریداران از فرش های ریزبافت بسیاری از کارخانه ها دستگاه های بافندگی خود را از 700 شانه یا 1000 شانه به فرش 1200 شانه یا 1500 شانه ارتقا داده اند. وجود فرش های ریزبافت و ظریف و البته گران قیمت بخش بزرگی از نیاز کشور به فرش را تامین نموده است، اما همیشه احتیاج به فرش های ارزان قیمت و اقتصادی در بازار وجود داشته است. در این راستا شرکت های فرش زیادی هستند که بافت فرش های ارزان قیمت با شانه و تراکم پایین را انجام می دهند.

فرش بی سی اف چیست؟

فرش ماشینی بی سی اف (BCF) Bulk Continuous Filament از طریق یک فرآیند پلیمیری تولید می شود که ساختار محکمی دارد و سبب شده ویژگی مانند استحکام و قدرت کشش بالا را به نخ فرش بدهد. لذا این محصول برای مکان هایی که لازم است مدت طولانی از فرش استفاده شود مناسب هستند. نوع الیاف این محصول به گونه ای است که در برابر ساییدگی و لکه نیز مقاومت بالایی دارند و این امر سبب شده نگه داری راحت تر و طول عمر خوبی داشته باشند.

ارزان ترین فرش های ماشینی با الیافی به نام بی سی اف (BCF) یا نخ پلی پروپیلن بافته می شوند که در واقع نوعی پلاستیک است و بیشتر برای مشتریانی که به دنبال فرش ماشینی قیمت مناسب و اقتصادی هستند کاربرد دارد. دلیل داشتن قیمت مناسب فرش های بی سی اف این است که از الیاف مصنوعی ساخته شده است، لذا برای مشتریانی که به دنبال فرش ارزان هستند خرید این مدل فرش صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

دلیل ارزان بودن فرش بی سی اف (BCF)

فرش های ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارند که 350 شانه، 440 شانه، فرش 500 شانه و یا 700 شانه هستند. نوع شانه و تعداد تراکم به تنهایی تعیین کننده قیمت و کیفیت فرش نیست و اصلی ترین عامل تعین کننده در این زمینه جنس الیاف فرش ماشینی است که ماندگاری، کیفیت و قیمت فرش را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

فرش های ماشینی بی سی اف (BCF) با هر شانه و تراکمی که باشند نسبت به مدل مشابه که با نخ اکریلیک یا ورژن تولید شده باشد قیمت ارزان تری دارند. مهم ترین دلیل ارزان بودن این محصول نیز همین الیاف ارزان قیمت آن و همچنین روند تولید ساده و سریع این محصول می باشد.

تولید این مدل فرش ها با طرح و رنگ های متنوع و کاملا جدید در کارخانه فرش کاشان انجام می شود و خریداران می توانند نقشه های کاملا به روز را برای تولید با کیفیت های مشخص شده سفارش بدهند.

ویژگی فرش ماشینی بی سی اف (BCF)

  • مهمترین ویژگی و مزیت فرش های بی سی اف ارزان بودنشان است
  • با توجه به اینکه این محصولات از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده اند پرزدهی ندارند و لذا حساسیت زا هم نیستند.
  • ساختار و جنس الیاف نخ بی سی اف به گونه ای است که این فرش ها مقاومت بالایی در برابر لکه و ساییدگی دارند.
  • با توجه به ارزان بودن قیمت فرش های بی سی اف طول عمر نسبتا خوبی دارند که سبب شده محصولات کاملا اقتصادی و به صرفه به شمار بروند.

انواع فرش بی سی اف بر اساس شانه و وزن

فرش های بی سی اف در شرکت های مختلف با مشخصات و ویژگی های متفاوتی بافت می شوند و همین تفاوت ها تعیین کننده کیفیت و قیمت این محصولات می باشد. یکی از اصلی ترین نکات در تهیه و خرید این فرش ها وزن آن است که معمولا بر اساس وزن فرش 12 متری قیمت آن نیز تعیین می شود. بالا رفتن وزن فرش قیمت آن را نیز بالا می برد. به طور کلیه انواع فرش ماشینی بی سی اف بر اساس وزن در چند دسته به شرح زیر ارائه می شود

  • فرش بی سی اف 350 شانه وزن 15 کیلویی
  • فرش بی سی اف 440 شانه وزن 18 کیلویی
  • فرش بی سی اف 440 شانه وزن 23 کیلویی
  • فرش 500 شانه بی سی اف وزن 28 کیلویی
  • فرش 700 شانه بی سی اف وزن 35 کیلویی

قیمت فرش بی سی اف کاشان

در کاشان بزرگترین تولید کننده های فرش بی سی اف ( BCF) فعالیت دارند و مشتریان می توانند انواع طرح های جدید و به روز که در بازار فروش بالایی دارند در وزن دلخواه خود به صورت عمده سفارش دهند. قیمت فرش بی سی اف با توجه به شانه و تراکم و وزنی که مشتری برای خرید انتخاب می کند تعیین خواهد شد. در حال حاضر ارزان ترین قیمت فرش ماشینی بی سی اف مربوط به فرش های وزن 14 الی 15 کیلویی است که این وزن برای فرش 12 متری در نظر گرفته می شود و برای مثال فرش 6 متری با این مشخصات وزن 7 الی 7.5 کیلوگرم دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
1234مجموع 68 محصول
1234مجموع 68 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر