09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش فیلی طوسی

انواع فرش ماشینی جدید با رنگ طوسی، فیلی، سیلور یا نقره ای زیبا یا رنگ دلفینی با شانه و تراکم مختلف در بهترین شرکت های فرش کاشان بافت شده و برای خرید آنلاین با قیمت درب کارخانه در این سایت قرار داده شده اند.

فرش های ماشینی با رنگ و مدل مختلف در کارخانه های فرش کاشان بافت می شوند. میزان فروش فرش در سال های اخیر نشان داده است مشتریان جدید تمایل بیشتری به خرید فرش های ماشینی با رنگ های لایت و روشن دارند. فرش ماشینی فیلی، طوسی، نقره ای یا سیلور، بژ یا نسکافه ای، دلفینی یا دودی و... از این دست فرش ها هستند. این محصولات با اینکه در شانه و تراکم مختلف توسط شرکت های فرش بافته شده اند، اما در تمامی کیفیت ها فروش بیشتری در مقایسه با فرش های ماشینی با رنگ های رایج قدیمی مثل فرش آبی، روناسی، سرمه ای و... داشته اند.

تاثیر رنگ فرش در چیدمان منزل

بخش بزرگی از فضای دکوراسیون در خانه های ایرانی به فرش اختصاص داده می شود و همیشه اولین چیزی که در چیدمان مورد توجه قرار می گیرد، فرش است. انتخاب رنگ مناسب برای ست نمودن فرش با مبلمان و پرده و سایر لوازم منزل باعث می شود تمامی فضای چیدمان خانه هارمونی و حس خوبی داشته باشد و به بهتر دیده شدن فضای کلی کمک کند.

رنگ هایی مثل طوسی فیلی، بژ و نسکافه ای یا دودی و دلفینی به دلیل اینکه در دسته رنگ های لایت و خنثی قرار میگیرند تقریبا با هر سبک و رنگ چیدمانی به راحتی ست می شوند. از طرف دیگر روشن بودن این رنگ ها فضای دلنشین و آرام تری را در منزل ایجاد می کند.

فرش ماشینی فیلی طوسی

یکی از رنگ های ترند شده و محبوب در تولید فرش ماشینی همین فرش طوسی فیلی رنگ هستند که در شرکت های مختلف به صورت فرش 700 شانه ، فرش فیلی 1200 شانه، 1500 شانه و... تولید می شوند. از ویژگی های جالب توجه فرش فیلی رنگ این است که با تمامی دکوراسیون ها متناسب است. برای مثال اگر مبلمان منزلتان کرم یا سرمه ای باشد، فرش فیلی طوسی با تم رنگی مختلف در کارخانه های فرش کاشان وجود دارد که می توانید به راحتی رنگ متناسب با مبلمان را از میان انواع فرش فیلی موجود انتخاب نموده و به راحتی ست زیبایی در خانه تان ایجاد نمایید.

فرش فیلی طوسی

تفاوت فرش ماشینی فیلی رنگ و طوسی

مشتریانی که به دنبال خرید فرش ماشینی با رنگ لایت و روشن هستند، ممکن است تفاوت اصلی موجود بین فرش فیلی رنگ و فرش طوسی را ندانند. این دو رنگ با وجود شباهت زیادی که به هم دارند در جزییات و تناژ پایه شان تفاوت هایی دارند که دانستن آن می تواند به خریداران در انتخاب بهتر کمک کند. در فرش فیلی تناژ آبی به چشم می خواد در صورتی که فرش طوسی رنگ این ویژگی را ندارد. دانستن این امر می تواند به افراد کمک کند تا برای مثال اگر در دکوراسیون منزلشان رنگ آبی وجود دارد، در انتخاب فرش دقت کنند که حتما فرش فیلی رنگ انتخاب کنند که تناسب و هارمونی بیشتری در محیط ایجاد شود.

انتخاب شانه و تراکم مناسب در خرید فرش

فرش ماشینی فیلی طوسی به صورت 500 شانه، فرش فیلی 700 شانه، فرش طوسی 1200 شانه و... در شرکت های مختلف فرش کاشان تولید می شود. خریداری که با ویژگی ها و تفاوت هایی که این محصولات با یکدیگر دارند، آشنا نباشد، نمی تواند انتخاب درستی نیز داشته باشد.

اگر ظرافت و زیبایی فرش برای شما در خرید فرش ماشینی اولویت است انتخاب فرش فیلی 1200 شانه یا 1500 شانه شما را به هدفتان می رساند. در بافت فرش 1200 شانه فیلی طوسی، جزییات و نقشه فرش و تفاوت رنگهای داخل متن به زیبایی مشخص است. در صورتی که در فرش های درشتباف آنچه در نگاه اول نظر بیننده را جلب می کند بافت و الیاف فرش می باشد.

تناژ رنگی در فرش

فرش های ماشینی فیلی طوسی در هر شرکتی با تناژ رنگی خاصی تولید می شوند. ممکن است دو فرش فیلی از دو شرکت مختلف با هم تفاوت قابل توجهی داشته باشند. به همین دلیل لازم است در هنگام خرید به این توجه کنید که هدفتان از خرید فرش فیلی طوسی چیست و دقیقا چه تناژ رنگی مد نظرتان است. در زیر برخی از تناژ های رنگی فرش های تولیدی در شرکت های مختلف ذکر شده است:

  • فرش طوسی طلایی

درخشش و جذابیت رنگ طلایی در کنار فرش طوسی و فیلی، در چیدمان حس تجمل و شیک بودن را القا می کند.

  • فرش طوسی آبی

همانطور که می دانید آبی رنگ آرامش است و قرار گرفتن آن در کنار یک رنگ خنثی همچون طوسی باعث می شود، فرش در فضایی که پهن شده حس آرامش و مدرن بودن را ایجاد نماید.

  • فرش طوسی سبز

فرش هایی که با پالت ترکیبی طوسی سبز بافته می شوند حس طراوت و سرزندگی طبعیعت را در بیننده القا می کنند و حس سکون و آرامش را در فضا ایجاد می کنند.

  • فرش طوسی یا فیلی کرم

رنگ کرم همچون رنگ طوسی و فیلی خنثی است و قرار گرفتن این دو رنگ در کناره هم تعادل و هارمونی زیبایی ایجاد می کند و یک فضای آرام، دلنشین و ساکن حاصل این ترکیب رنگ خواهد بود.

تفاوت فرش فیلی طوسی در شرکت های مختلف

انواع فرش ماشینی فیلی طوسی، با شانه و تراکم مختلف در این بخش معرفی شده اند. این فرش ها تولیدات بهترین شرکت های فرش کاشان هستند و در تم رنگی مختلف که در بالا تفاوت هایشان ذکر شد بافته شده اند. توجه داشته باشید برخی شرکت ها این فرش ها را با نام هایی چون فرش سیلور، دلفینی، فرش نقره ای یا فرش دودی و دلفینی معرفی می کنند. پایه اصلی تمامی این رنگ ها خنثی است و تنها تناژ های متفاوت با هم دارند، برخی روشن و برخی کمی تیره تر هستند. اینکه کدام طرح و رنگ برای شما مناسب تر است کاملا سلیقه ای بوده و به رنگ و سبک چیدمان منزل شما بستگی دارد، در نتیجه بهترین انتخاب انتخاب است که خودتان بر اساس فضای داخلی منزل خود انجام می دهید.

قیمت فرش فیلی نقره ای

فرش فیلی طوسی  یا نقره ای رنگ با توجه چه شانه و تراکمی دارد قیمت گذاری می شود. فرش های 700 شانه فیلی نقره ای ارزان تر از فرش 1200 شانه یا 1500 شانه هستند، در میان انواع فرش 700 شانه فیلی نقره ای نیز با توجه به نوع بافت که می تواند Hcp یا تکسیما باشد یا جنس الیاف که می تواند اکریلیک یا ورژن باشد، قیمت محصولات متفاوت است.قیمت فرش ماشینی فیلی با توجه به پارامتر های مختلفی تعیین می شود. لذا اگر طرحی برای خرید انتخاب نموده اید با ارسال آن برای کارشناسان می توانید مشخصات فنی کامل و قیمت آن را دریافت نمایید.

خرید اینترنتی فرش فیلی طوسی از کارخانه

تولیدات بهترین مدل های فرش فیلی طوسی رنگ از کارخانه های بزرگ کاشان در این بخش قرار گرفته است که جهت خرید اینترنتی فرش از کارخانه با طرح و رنگ مد نظر خود تنها کافی است تصویر آن را از طریق شماره های داده شده در سایز برای کارشناسان ارسال نمایید و مراحل ثبت سفارش و خرید مستقیم فرش از شرکت برایتان انجام شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12مجموع 32 محصول
12مجموع 32 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر