09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرشینه فانتزی مدرن و کلاسیک

جدیدترین مدل های فرشینه فانتزی و مدرن با طرح ترک، طرح های کلاسیک ایرانی و سنتی و طرح های سفارشی خاص در این تولیدی در اندازه دلخواه مشتریان امکان تولید دارد.

فرشینه با طرح فانتزی بسیار محبوب و پرفروش است و در اکثر موارد جایگزین فرش در منزل افراد مختلف می شود. انواع فرشینه با طرح های سنتی و ایرانی، مدل های کلاسیم و فرشینه فانتزی با طرح ترک در رنگ و مدل های خاص و حتی در اشکال هندسی متنوع مثل دایره و منحنی امکان تولید دارد. مشتریان می توانند تصاویر دلخواه خود را برای اجرا روی فرشینه در ابعادی که مد نظر دارند نیز سفارش دهند، تعداد طرح و نقشه هایی که روی فرشینه قابل اجرا است بسیار گسترده بوده و مشتریان می توانند انتخاب های متنوعی داشته باشند. کاتالوگ کامل محصولات مربوط به فرشینه فانتزی مدرن علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی نیز به صورت کاتالوگ در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مناسب بوده قیمت فرشینه فانتزی در مقایسه با انواع مدل های فرش باعث شده فروش خوبی در بازار داشته باشند و در فضاهایی مثل اتاق خواب، آشپزخانه و حتی پذیرایی فرشینه های زیبای طرح ترک و یا مدل های ایرانی جایگزین فرش ماشینی شده اند. افرادی که  طرح های اجرا شده روی فرشینه ها را می خواهند به صورت فرش ماشینی تهیه کنند می توانند از بخش فرش کلاریس این سایت بازدید نموده و نمونه تولیدات جدید کلکسیون فرش های کلاریس را مشاهده نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
1مجموع 13 محصول
1مجموع 13 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر