09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش طرح ناردون کاشان

مدل جدید از فرش 700 شانه کاشان با نام فرش طرح ناردون با تراکم بالا و رخ زیبا در این سایت نمایش داده شده و فروش اینترنتی این فرش از درب کارخانه بدون واسطه به سراسر کشور انجام می شود.

فرش طرح ناردون یکی از مدل های جدید فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 است که از نظر ظاهری به فرش طرح حوض نقره ای شباهت زیادی دارد. این دو نقشه به سرعت به بازار عرضه شده و فروش خوبی به دست آورده اند. بافت فرش طرح ناردون با دستگاه بافندگی فرش 700 شانه هم به این دلیل بوده است که قیمت فرش 700 شانه مناسب تر است و افراد مختلف از شهرهای کوچک و بزرگ به راحتی توان خرید آن را دارند.

فرش طرح ناردون

فرش طرح ناردون سرمه ای

یکی از محبوب ترین رنگ های زمینه اصلی فرش در حال حاضر رنگ فرش سرمه ای است و بیشترین فروش را در بین انواع رنگ ها دارد، فرش طرح ناردون سرمه ای هم با داشتن رخ زیبایی که دارد، توانسته بیشترین سهم را در فروش این نقشه داشته باشد. البته فرش طرح ناردون با رنگ زمینه، کرم، گردویی، آبی و آبی کاربنی و حتی روناسی هم تولید می شود و از این جهت دست خریداران برای انتخاب رنگ دلخواهشان کاملا باز است و محدودیتی از این جهت ندارند. فرش طرح ناردون در ابعاد مختلف استاندارد فرش 6متری و فرش 9 متری و فرش 3 در 4 بافته می شود و ابعاد غیر استاندارد یا اشکال هندسی نامتعارف چون فرش طرح ناردون گرد به صورت سفارشی قابلیت بافت دارند.

فرش طرح ناردون

قیمت فرش کاشان طرح ناردون

مهمترین عامل افزایش فروش فرش 700 شانه در سال 97 این بوده است که بالا رفتن قیمت فرش ماشینی به حدی بوده است که بسیاری از خریداران و اقشار متوسط جامعه توان مالی لازم برای تهیه فرش هزار شانه یا خرید فرش 1200 شانه نداشته و لذا بهترین و مرغوب ترین فرش ممکن در حال حاضر با توجه به قیمت ، فرش 700 شانه است؛ لذا در کارخانه های فرش ماشینی کاشان هم تولید نقشه های مشابه فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه با دستگاه بافندگی فرش هفتصد شانه بیشتر شده است.

قیمت فرش 700 شانه طرح ناردون هم مانند سایر مدل های فرش ماشینی هفتصد شانه می باشد و هم در این سایت ذکر شده و هم برای دریافت قیمت دقیق تر و به روز مشتریان می توانند به صورت مستقیم با مشاورین و کارشناسان فروش سایت تماس گرفته و درخواست دریافت لیست قیمت جدید فرش نمایند.

فرش طرح ناردون

خرید اینترنتی فرش طرح ناردون

فرش طرح ناردون را اگر به صورت خرید اینترنتی فرش بتوانید تهیه نمایید و به صورت مستقیم بدون واسطه فرش برای شما از درب کارخانه ارسال گردد، قطعا هزینه تمام شده برای شما به کمترین میزان ممکن می رسد. با توجه به گران شدن فرش و دسترسی همه مردم در همه شهرها به اینترنتی در حال حاضر فروش اینترنتی فرش بسیار رواج یافته و تنها لازم است هنگام خرید دقت کنید تا از یک مجموعه معتبر اقدام به تهیه فرش مورد نظرتان نمایید. در سایت پرسان پارس هم جدیدترین مدل های فرش ماشینی در شانه و تراکم مختلف به صورت پیوسته قرار داده می شود و طبق سفارشات به سراسر کشور ارسال فرش انجام می گردد.

فرش طرح ناردون

فرش طرح ناردون

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات