09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته یا فرش هایبالک را به صورت خرید اینترنتی فرش دراین گالری به صورت مستقیم از درب کارخانه فرش کاشان می توانید سفارش دهید.

فرش ماشینی در ایران حدود نیم قرن سابقه تولید دارد و در این مدت تقریبا تمامی انواع فرش ماشینی توسط کارخانجات فرش ماشینی طراحی و تولید شده است. فرش 500 شانه و فرش 700 شانه نمونه های قدیمی تر از تولیدات فرش هستند و امروزه بیشتر تولیدات ریزبافت و ظریف شده اند و خریداران هم تمایل بیشتری به خرید فرش های جدید نظیر فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه دارند. فرش 1500 شانه هم که از همه جدیدتر است در واقع بیشترین ظرافت بافت و نازک ترین الیاف در بافت آن استفاده شده است و به همین دلیل شباهت زیادی هم به فرش دستباف ابریشمی دارد.

فرش ماشینی گل برجسته

در کارخانه فرش ماشینی از سه جهت می توانند تولیدات خود را ارتقا داده و محصولات به روز و جدیدتری تولید کنند، در درجه اول بهبود کیفیت الیاف و بالا بردن دوام فرش ماشینی، در درجه بعدی دستگاه بافت فرش و همچنین ایجاد تغییر و تحول در طرح و نقشه های فرش است که می تواند باعث بهبود کیفیت و جلب نظر مشتریان شده و حجم فروش فرش ماشینی را در کارخانه بهبود بخشد. در حال حاضر کارخانه های فرش نوع جدیدی از فرش ماشینی با نام فرش 1200 شانه گل برجسته تولید نموده اند که تفاوت آن با فرش معمولی در ظاهر آن و همچنین نوع الیافش می باشد. فرش معمولی دارای سطح صافی است اما در فرش هایبالک یا گل برجسته برجستگی هایی در نقشه فرش مشهود است.

فرش 1200 شانه گل برجسته

بافت فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه

فرش گل برجسته در شانه و تراکم مختلف قابلیت تولید دارد، اما معروف ترین و شناخته شده ترین نوع این محصول جدید، فرش 1200 شانه گل برجسته است، مکانیزم بافت و تولید این فرش به این ترتیب است که نخ های خاب فرش دارای ترکیب هایبالک و اکریلیک هستند. در مرحله اول پس از بافت ظاهر فرش همچون سایر فرش های معمولی صاف و یکدست است و برجسته شدن فرش در محرله بعدی یعنی آهار فرش ایجاد می شود به این ترتیب که در واحد آهار و تکمیل فرش در برای براحت بخار دهی یا در اصطلاح هیت ست می شود، قسمت هایی از فرش که با نخ هایبالک بافت شده اند در اثر حرارت جمع شده و در اصطلاح آب رفت پیدا می کند و در نهایت تمامی نخ های هایبالک پایین تر و کوتاه تر از نخ اکریلیک قرار گرفته وطرح کلی فرش به صورت فرش گل برجسته 1200 شانه بسیار زیبا و جذاب ایجاد می شود.

در فرش ماشینی گل برجسته که هشت رنگ است، معمولا دو رنگ آن دارای نخ هایبالک بوده و پس از تکمیل فرش این دو رنگ پایین تر از سایر رنگ ها قرار گرفته و فرورفتگی در فرش ایجاد می کنند و نتیجه این امر گل برجسته شده فرش خواهد بود.

به صورت کلی فرش گل برجسته نسبت به فرش های معمول نازک تر است و ضخامت کمتری دارد. بیشتر خریداران گمان می کنند بالا رفتن شانه و تراکم فرش موجب افزایش ضخامت آن می شود، در صورت که برعکس فرش 1200 شانه گل برجسته نسبت به مدل مشابه فرش 1000 شانه یا فرش 700 شانه نازک تر است.

فرش گل برجسته

ویژگی و مزیت های فرش گل برجسته

فرش 1200 شانه گل برجسته ظاهر بسیار زیبا و ظریف دارد و معمولا کارخانه های فرش از رنگ های لایت در طراحی و بافت این فرش ها استفاده کرده اند و این امر باعث شده سبک طرح و بافت این فرش ها برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن و جدید مناسب باشد. ظرافت و زیبایی فرش گل برجسته کاشان باعث شده به سرعت در بازار شهرهای مختلف مورد استقبال خریداران قرار گیرد و فروش خوبی کسب نماید.

معایب فرش گل برجسته هم این است که به علت داشتن برجستگی جارو کردن آن سخت تر و سرعت کثیف شدن آن بیشتر است و در مقایسه با فرش های صاف اکریلیک طول عمر کمتری هم دارند. خریداران این فرش ماشینی جدید بیشتر به جنبه زیبایی و ظاهری آن توجه می کنند و معمولا در مکان هایی استفاده از این فرش مناسب است که پاخور زیادی نداشته و بیشتر جنبه تزیینی آن مد نظر باشد. مشتریان خارجی هم که عمدتا ضخامت فرش برایشان اهمیت چندانی ندارد، از خریداران اصلی فرش 1200 شانه گل برجسته هستند و به همین دلیل حجم بالایی از این محصول در حوزه صادرات استفاده می شود.

فرش ماشینی گل برجسته

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

تولید فرش 1200 شانه گل برجسته یک تکنولوژی جدید است که حاصل آن نیز محصول متفاوت و جذاب است. لذا قیمت فرش گل برجسته هم نسبت به فرش معمولا بالاتر است. به خصوص در مورد فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته که شانه و تراکم بالایی هم دارد و جدیدترین دستگاه بافندگی برای تولید آن به کار گرفته شده است. با توجه به این موضوع بیشتر خریداران آن هم تمایل به خرید اینترنتی فرش گل برجسته دارند تا با خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش ماشینی بتوانند با کمترین هزینه و به صورت بی واسطه خریدشان را انجام دهند در زیر یک لیست از قیمت ابعاد مختلف فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان ارائه شده است:

ردیف

ابعاد فرش 1200 شانه گل برجسته

      قیمت فرش (تومان)

جنس نخ خاب

1

فرش 2.25 در 1.5 یا فرش 4 متری

1.100.000

هایبالک و اکریلیک

2

فرش 3 در 2 یا فرش 6 متری

1.850.000

هایبالک و اکریلیک

3

فرش 3.5 در 2.5 یا فرش 9 متری

2.800.000

هایبالک و اکریلیک

4

فرش 4 در 3 یا فرش 12 متری

3.600.000

هایبالک و اکریلیک

فرش 1200 شانه گل برجسته

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات