09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان دارای معروف ترین و متنوع ترین انواع نقشه فرش در کشور است و بیشتر نیاز مردم کشور به فرش از طریق کارخانه های فرش این منطقه تامین می شود.

تولید فرش در سال های اخیر با تغییرات زیادی در حال انجام است. تعداد کارخانه های تلوید فرش، به صورت پیوسته در حال افزایش می باشد و در نتیجه رقابت در کیفیت و عرضه ارزان تر این محصول بین تولید کننده ها بیشتر شده است، به خصوص شهر کاشان که فرش ماشینی کاشان بیشترین سهم را در تامین انواع کفپوش را در کشور عهده دار می باشد.

فرش ماشینی کاشان

معرفی فرش ماشینی کاشان

در کاشان تعداد زیادی کارخانه فرش ماشینی فعال می باشد که تولید انواع مختلفی از فرش 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه و... را دارند. در کنار این تولیدات، انواع گلیم فرش، گبه ماشینی، تابلو فرش، پشتی فرش، فرش سجاده ای و... به طور کلی همه انواع کفپوش های مورد نیاز مردم در این کارخانه ها بافته می شود. فرش ماشینی کاشان هم از نظر کیفیت، هم از لحاظ قیمت و هم تنوع محصولاتش مورد توجه مردم است، از سوی دیگر مرکزیت این شهر در ایران، باعث شده به تمامی شهرهای کشور دسترسی راحتی داشته باشد و هزینه ارسال فرش ماشینی کاشان هم برای اکثر شهرها مناسب می شود.

انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش را معمولا بر اساس شانه و تراکمی که دارند تقسیم بندی می کنند، فرش ماشینی کاشان هم بر همین مبنا به انواع زیر دسته بندی می شود:

  • فرش ماشینی 700 شانه
  • فرش ماشینی 1000 شانه
  • فرش ماشینی 1200 شانه
  • فرش ماشینی 1500 شانه

موارد فوق رایج ترین فرش های عرضه شده به بازارهای داخلی هستند که فروش بالایی را در حال حاضر دارند، اما فرش ماشینی کاشان تنها محدود به موارد فوق نیست و فرش های مختلف 500 شانه، فرش طرح 700 شانه و... هم در این کارخانه ها بافت می شوند.

فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی کاشان

مهمترین و اصلی ترین سوال هنگام خرید، راجع به قیمت فرش ماشینی کاشان است، با توجه به اینکه ایران یک کشور وسیع با اقشار مختلفی مردم از لحاظ قدرت خرید و سبک زندگی می باشد، برای فرش ماشینی هم بازار هدف گسترده ای در سطح کشور وجود دارد و لازم است تولید فرش هم به گونه ای باشد که شامل تمامی این بازار هدف باشد.

افرادی که قصد خرید فرش ارزان قیمت و با کیفیت دارند معمولا انتخابشان از بین فرش 700 شانه می باشد، اما قیمت فرش 1200 شانه بالاتر است و افرادی که به دنبال یافتن فرش زیبا و خاص هستند و اولویتشان در خرید قیمت فرش ماشینی نیست، عمدتا این محصول را برمی گزینند.

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

به جرات می توان گفت را حال حاضر بهترین راه تهیه ارزان قیمت فرش خرید اینترنتی فرش کاشان است. زیرا فرش یک محصول گران قیمت است و قیمت فروش نمایشگاهی بالایی نیز دارند. از سوی دیگر موقعیت جغرافیایی شهر کاشان، باعث شده به همه شهرهای کشور دسترسی راحتی وجود داشته باشد، و خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان نهایتا هزینه ارسال کمتری نیز دارد. علاوه بر اینها خرید مستقیم فرش ماشینی از درب کارخانه باعث می شود هم تنوع طرح های انتخابی برای خریدار بیشتر شود و هم هنگام خرید اطمینان بیشتری نسبت به کیفیت و ضمانت محصول داشته باشد.

خرید اینترنتی فرش

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات