09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش کرم رنگ کاشان

فرش کرم رنگ کاشان یا فرش کرمی که در ترکیب با رنگ گردویی، گلبهی و سورمه ای معمولا طراحی و بافته می شود، از پرفروش ترین و محبوب ترین رنگ زمینه های موجود برای فرش ماشینی به شمار می رود.

امروزه در طراحی فرش ماشینی از رنگ های جدید زیادی استفاده می شود. اما رنگی که همیشه در طی نیم قرن از تاریخچه صنعت فرش ماشینی در کارخانه های فرش تولید می شده و همچنان نیز تولیدش ادامه دارد فرش کرم رنگ و همچنین فرش لاکی یا روناسی است. این رنگبندی ها در طراحی و دکوراسیون منزل ایرانیان همواره وجود داشته اند و برای خریداران فرش طرح های تازه و دور از ذهنی نیستند. فرش کرم رنگ یا فرش کرمی با همه دستگاه های بافندگی از فرش 500 شانه گرفته تا جدیدترین تولیدات فرش 1500 شانه بافته می شود و مدل طراحی فرش ها هم به گونه ای است که رنگ زمینه کرم و رنگ کادر و حاشیه فرش یک رنگ متضاد با فرش کرم رنگ مانند فرش کرم سرمه ای، فرش کرم گلبهی و یا فرش کرم گردویی می باشد.

فرش کرم قهوه ای یا فرش کرم گردویی

از بین نقشه های موجود فرش ماشینی ترکیب رنگ کرم قهوه ای بیشتر از بقیه مدل های فرش کرم به چشم می خورد و تناسب بیشتری در این دو رنگ وجود دارد. البته طراحان فرش ماشینی امروزه توانسته اند با تلفیق مناسب رنگ ها با هم هر نوع فرشی را با رنگآمیزی جدید و متفاوت وارد بازار نموده و توجه خریداران را بخود جلب کنند. اگر قصد خرید فرش کرم رنگ جدید و زیبا دارید، این سایت نمونه های زیادی از فرش کرمی و مدل های دیگر فرش همچون فرش آبی، فرش سرمه ای و فرش روناسی و لاکی دارد و می تواند مرجع خوبی برای مشاهده انواع فرش ماشینی در طرح و رنگ دلخواه شما باشد.

فرش کرم رنگ در دکوراسیون

همانطور که مشخص است فرش کرم رنگ دارای زمینه روشن می باشد و این موضوع آن را برای فضاهایی که کوچک هستند و نور کمی دارند مناسب نموده است. خریداران فرش می توانند با توجه به فضای داخلی منزل آنالیزی در مورد رنگ مناسب فرش برای منزل خود داشته باشند و با توجه به تولیدات فرش این سایت و قیمت فرش ماشینی که در این مجموعه ارائه شده است، انتخاب درستی را داشته باشند.

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :