09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

در گالری تصاویر سایت فرش ماشینی پرسان پارس شما می توانید طرح های مختلف از انواع فرش 700 شانه تا فرش 100 شانه و 1200 شانه که توسط مشتریان عزیز مجموعه خرید شده اند و برای ما تصاویر آن را ارسال کرده اند مشاهده نمایید.

فرش ماشینی انواع مختلفی دارد که در گالری سایت می توانید به تفکیک تمامی این مدل ها را مشاهده نموده و عکس فرش های متعددی را مشاهده کنید. یکی از بهترین راه ها برای انتخاب و خرید فرش این است که فرش دلخواهتان را به صورت پهن شده در دکوراسیون منزل ببینید. لذا ما از مشتریان خود تقاضا داریم پس از خرید فرش مورد نظرشان و پهن نمودن در چیدمان خود، عکس زیبایی از آن برای ما ارسال کنند تا مشتریان جدید هم بتوانند با دیدن نقشه فرش پهن شده راحتتر فرش دلخواهشان را انتخاب نمایند.

فرش گرد

قیمت خرید اینترنتی فرش ماشینی

همانطور که می دانید امروزه راحت ترین راه برای انتخاب و خرید هر محصولی استفاده از سایت های اینترنتی است که هم تنوع بیشتری دارند و هم عمدتا نسبت به قیمت بازار ارزان تر هستند. در مورد فرش هم همین قاعده وجود دارد و مشتریان این محصول گران قیمت را با خرید اینترنتی می توانند ارزان تر تهیه کنند. انواع مختلفی فرش ماشینی اعم از فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در این سایت ارائه شده است و در کنار این محصولات فرش های دیگری نظیر فرش های سفارشی چون فرش گرد و بیضی یا فرش تشریفاتی و سجاده فرش، گلیم و گبه و... هم وجود دارد که به صورت مستقیم از کارخانه های فرش ماشینی کاشان برای مشتریان ارسال می شود و قیمت تمام شده مناسبی هم برای این عزیزان دارد.

عکس فرش ماشینی کاشان در منزل شما

شما می توانید پس از خرید فرش ماشینی دلخواه خود و پهن کردن آن در منزل عکس آن را برای ما ارسال نمایید تا در این سایت و همچنین در شبکه های اجتماعی آن را قرار دهیم و سایر هموطنان و مشتریان ما هم بتوانند راحتتر به انتخاب و خرید فرش دلخواهشان دست یابند.

فرش 1000 شانه

نحوه ارسال فرش ماشینی

چند روش برای ارسال فرش ماشینی به شهر شما وجود دارد که با توجه به درخواست شما نوع ارسال می تواند تعیین شود. در این سایت روش متداول ارسال فرش به منزل مشتریان وجود دارد که در بخش نحوه ارسال فرش می توانید جزییات آن را مطالعه نمایید.

فرش ماشینی

ارسال نظر
نقیب زاده : لطفا کامل کنید قیمت گالری ادرس درتهران
2 0
قشنگه ولی خیلی سخت به دست میاد ادرس نمونه البته عکس
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روزتون بخیر فروش به صورت مستقیم از کاشان می باشد. قیمت هر محصول رو در تلگرام می تونین از کارشناسان سوال بفرمایین. 09131629159
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام روزتون بخیر فروش به صورت مستقیم از کاشان می باشد. قیمت هر محصول رو در تلگرام می تونین از کارشناسان سوال بفرمایین. 09131629159
کرایه ‌فرش‌منصو ... : سلام ‌خیلی‌خوب‌است‌اگرقیمت‌گیلم‌بفرسید.م ...
2 0
خیلی‌خوب‌است
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و وقت بخیر. برای دریافت قیمت سفارش خود را در تلگرام یا واتس اپ به این شماره ارسال بفرمایین: 09131629159
کاوه :
1 0
خوب
معین :
0 0
سلام، پیام رسان داخلی یا ایمیل ندارید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام. ایمیل مجموعه : parsanpars@gmail.com شماره های 09124602254 و 09131629159 در روبیکا و ایتا پاسخگوی شما هستند.
نام شما :
ایمیل :