09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش سرمه ای

انتخاب رنگ فرش در طراحی و دکوراسیون منزل اهمیت زیادی دارد. فرش سرمه ای رنگ کاشان یکی از انواع فرش پر فروش و زیبا است که بیشترین تولید را در کارخانه فرش ماشینی به این رنگ فرش اختصاص دارد.

فرش سرمه ای رنگ به خاطر ظاهر متفاوت و گیرایی که به چیدمان منزل می دهد مورد پسند اکثر خریداران قرار می گیرد. تقریبا تمام طرح های فرش ماشینی که در کارخانه های مختلف تولید می شوند فرش سرمه ای رنگ دارند و در شهرهای مختلف هم افراد خریدار فرش اکثرا این رنگبندی را برای فرش منزل خود انتخاب می کنند. فرش سرمه ای رنگ 1200 شانه ظرافت بافت بیشتر دارد و رخ آن زیبا تر است، در مقابل فرش 700 شانه ای که رنگ زمینه سورمه ای دارد قیمت خوب، کیفیت و دوام بالا دارد اما ظرافت بافت فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه را ندارد.

برای اینکه بتوان فرش سرمه ای رنگ را در منزل استفاده نمود، لازم است که فضای داخلی پذیرایی بزرگ و دلباز باشد و نور کافی در منزل وجود داشته باشد. زیرا فرش سرمه ای رنگ که زمینه تیره ای دارد، برای اینکه به خوبی دیده شود و فضا را تاریک نکند نیاز به نور کافی دارد. اما اگر فضای داخلی منزل شما دارای نور کافی نیست یا کوچک است و همچنان در انتخاب فرش سرمه ای رنگ دارید، بهتر است فرش سرمه ای رنگ با طرح خلوت و کم کار انتخاب کنید. یا اگر طرح آن شلوغ است گل های کار شده در آن دارای رنگ روشن باشند تا رنگبندی کلی آن روشن تر به نظر بیاید. به صورت کلی برای فضاهای کوچک با نرو کم فرش کرم رنگ یا فرش آبی روشن مناسب تر است. در تصاویر زیر شما مدل های زیادی از فرش سورمه ای که در منزل پهن شده است را می توانید مشاهده کنید و با توجه به دکوراسیون ها و رنگ و طرح فرش ها یک فرش مناسب برای خود انتخاب نمایید.

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :