031-54753961

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد

فرش سجاده ای محرابی، فروش اینترنتی فرش سجاده ای، فرش نمازخانه، فرش نمازی، فرش مسجدی، فرش سجاده ای 700 شانه، فرش سجاده ای کاشان.

یکی از بهترین روش های تهیه فرش محرابی برای مساجد و حسینیه ها خرید اینترنتی فرش سجاده ای است. دلیل این امر هم مزایای زیادی است که در این روش برای خریداران وجود دارد. اولا اینکه تمامی کارخانه فرش سجاده ای موجود در کاشان سایت فروش اینترنتی فرش سجاده ای دارند و لذا از این طریق به راحتی می توانند با شرکت های بافنده ارتباط گرفته و قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه را دریافت کنند. دوما در کارخانه فرش سجاده ای تعداد طرح ها زیاد بوده و چند دستگاه های بافندگی وجود دارد که این امکان را به خریدار می دهد تا فرش نمازخانه را با توجه به بودجه تعیین شده هیئت امنا در یک کیفیت و قیمت مشخص خریداری کند. از سوی دیگر اکثر شرکت های فروش اینترنتی فرش سجاده ای برای متراژ های بالای سجاده فرش نمازی ارسال رایگان دارند و این امر باعث می شود هزینه ها برای این عزیزان تا حد امکان کاهش یابد.

فرش مسجدی

انواع فرش مسجدی محرابی کاشان

فرش مسجدی محرابی انواع مختلف دارد که دسته بندی آن براساس شانه و تراکم و جنس الیاف به کار رفته در فرش می باشد، همچنین نوع دستگاه بافندگی نیز در کیفیت و دوام فرش مسجدی محرابی و قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. لذا با توجه به انواع موجود از این محصول و قیمت های هر کدام می توانید محصول مناسب با محیط مسجدی که می خواهید فرش نمایید را انتخاب کنید.

فرش سجاده ای 700 شانه کاشان

در فروش اینترنتی فرش سجاده ای فرش محرابی 700 شانه در واقع جزء بهترین نوع فرش مسجدی به شمار می رود که مساجد و حسینیه های بزرگ عمدتا آن را برای مفروش کردن فضای مورد نظرشان انتخاب می کنند تا خیالشان از جهت جنس خوب و دوام بالای فرش مسجدی راحت باشد. این فرش دارای الیاف اکریلیک هیت ست شده با دوام و مرغوب در بافتش می باشد که موجب شده نرمی و پاخور خوبی داشته باشد و در عین حال دوام بالایی نیز داشته باشد. نمونه های زیادی از فرش سجاده ای 700 شانه کاشان در گالری سایت فرش پرسان پارس ارائه نموده ایم که می توانید مشاهده نموده و برای انتخاب و سفارش از این نقشه ها استفاده نمایید. نکته جالب توجه در مورد این محصول این است که در انتخاب طرح و نقشه برای خریداران محدودیتی وجود نداشته و طرح های سفارشی و خاص که تا کنون برای کسی بافته نشده نیز امکان بافت به صورت سفارشی برای مساجد و حسینیه ها وجود دارد.

فرش سجاده ای کاشان

قیمت فرش سجاده ای 500 شانه

یکی دیگر از انواع پرفروش فرش محرابی کاشان، مدل فرش سجاده ای 500 شانه است که دلیل محبوبیت آن هم قیمت مناسب و کیفیت و دوام بالای این فرش است. فرش سجاده ای 500 شانه هم با الیاف اکریلیک و هم با الیاف پلی استر تولید می شود که مدل فرش محرابی پلی استر آن ارزان تر است و البته در مقایسه با نوع اکریلیک، دوام و کیفیت کمتری هم دارد. خریداران فرش مسجد و حسینیه در فروش اینترنتی فرش سجاده ای عمدتا نوع اکریلیک آن را که دوام بالایی دارد و تنوع طرح های زیادی نیز برای آن وجود دارد انتخاب می کنند. قیمت فرش سجاده ای کاشان با مشخصات فنی مختلف به شرح زیر است:

ردیف

مشخصات فرش سجاده ای

جنس نخ

قیمت (تومان)

1

فرش سجاده ای 500 شانه

پلی استر

135.000

2

فرش محرابی 500 شانه

اکریلیک

165.000

3

فرش سجاده ای 700 شانه

اکریلیک هیت ست

195.000

4

فرش سجاده ای 440 شانه

پلی استر

100.000

 فروش اینترنتی فرش سجاده

خرید فرش سجاده ای دست دوم

بسیاری از مساجد و حسینیه ها در مساجد کوچک شهرستان ها و روستا ها به دنبال فرش سجاده ای دست دوم برای مفروش نمودن مسجد و نمازخانه هستند. با توجه به اینکه فضاهای مذهبی معمولا با آمد و شد زیادی همراه هستند، خرید فرش دست دوم برای این اماکن توصیه نمی شود چراکه به سرعت خراب شده و هزینه اضافی نیز ایجاد می کنند. بنابراین در صورتی که قصد خرید فرش سجاده ای دست دوم دارید، با مشاورین سایت پرسان پارس تماس بگیرید، تا نمونه های فرش سجاده ای ارزان قیمت را که کاملا نو بوده و در برخی موارد نیز به صورت سفارشی برای شما تولید می شود را به شما معرفی کنند. در این حالت طرح و نقشه دلخواه خود را می توانید سفارش دهید و یک فرش نو با کیفیت و دوام بالاتر از فرش دست دوم و با ماندگاری بالا می توانید تهیه نمایید که قیمت فرش محرابی نیز در فروش اینترنتی فرش سجاده ای پرسان پارس قطعا برای شما مناسب خواهد بود.

فرش محرابی مسجد

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات