031-54753961

قیمت فرش نمازی طرح محرابی کاشان

قیمت فرش نمازی کاشان که مخصوص مساجد و حسینیه ها و نمازخانه مدرسه ها و ادارات است و دارای طرح محرابی شکل است در مجموعه پرسان پارس به صورت عمده اعلام می شود.

فرش نمازی به فرشی گفته می شود که با طرح محرابی مخصوص مساجد و حسینیه ها بافته می شود. از ویژگی های این فرش ایجاد صفوف مرتب نماز در این مکان ها، نظم دادن به محیط و یکپارچه کردن تمام کفپوش حتی در اطراف ستون ها و قناسی گوشه های دیوار است. قیمت فرش نمازی هم بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. خریداران فرش نمازی مساجد و حسینیه های مختلف از سراسر کشور هستند و حتی در بسیاری از موارد کشورهای عربی برای خرید فرش سجاده ای نمازی به کارخانه فرش سجاده ای کاشان مراجعه می کنند. لذا لازم است قیمت فرش نمازی و کیفیت آن هم متنوع باشد تا خریداران مختلف با توجه به بودجه خود فرش محرابی مناسبی را انتخاب نموده و سفارش دهند.

فرش نمازی

مشخصات فرش نمازی سجاده ای کاشان

یک فرش نمازی مسجدی می تواند مشخصات مختلفی داشته باشد. با توجه به اینکه چه کارخانه ای بافت فرش را انجام داده و از چه دستگاه بافندگی برای بافت استفاده کرده باشد، مشخصات فرش نمازی هم می تواند متفاوت باشد. در زیر برخی از انواع فرش نمازی سجاده ای که بر اساس مشخصات فنی تقسیم بندی شده است معرفی می شود.

  • فرش نمازی 440 شانه پلی استر
  • فرش نمازی محرابی 500 شانه تراکم 800 پلی استر
  • فرش نمازی سجاده ای 500 شانه تراکم 800 اکریلیک
  • فرش نمازی حسینیه 500 شانه تراکم 1000 پلی استر یا اکریلیک
  • فرش نمازخانه طرح 700 شانه تراکم 2100 اکریلیک
  • فرش سجاده ای 700 شانه تراکم 2550

قیمت فرش نمازی به ترتیب در لیست فوق از بالا به پایین افزایش می یابد و فرش سجاده ای 700 شانه تراکم 2550 بیشترین میزان قیمت را دارد؛ این مدل فرش استحکام بافت عالی، تراکم بالا، کفیت و ماندگاری خوبی دارد و لذا بالا بودن قیمت فرش نمازی با این کیفیت کاملا توجیه پذیر است.

ردیف

شانه و تراکم فرش نمازی

جنس نخ خاب 

قیمت فرش نمازی

 1

فرش نمازی 440 شانه تراکم 800 

 پلی استر

 100.000 تومان

فرش سجاده 500 شانه تراکم 1000 

پلی استر 

 125.000 تومان

 فرش محرابی 500 شانه تراکم 1000

 اکریلیک

 170.000 تومان

فرش طرح 700 شانه تراکم 2100 

 اکریلیک

 175.000 تومان

فرش مسجدی 700 شانه تراکم 2550 

اکریلیک 

 195.000تومان

فرش نمازی

ابعاد فرش جانمازی مخصوص نمازخانه

فرش جانمازی معمولا در همه کارخانه های فرش سجاده ای با عرض 1.25 متر و طول های مختلف بافت می شود. طول مناسب برای بافت به ابعاد و کروکی مسجد بستگی دارد و خریداران ابتدا لازم است ابعاد محیطی که می خواهند برایش فرش جانمازی تهیه کنند را مشخص نمایند تا بهترین و مناسب ترین طول فرش جانمازی محرابی که کمترین میزان پرتی را برایشان داشته باشد محاسبه گردد. قیمت فرش نمازی در نهایت بر اساس متراژ کل بافته شده محاسبه می شود و لذا اینکه ابعاد ارائه شده از سوی خریداران دقیق باشد تا پرتی کمتری در تولید فرش برایشان ایجاد شود اهمیت زیادی دارد.

خرید مستقیم فرش محرابی مساجد

فرش نمازی یا همان فرش محرابی مساجد و حسینیه ها در تمامی شهرها و حتی روستا ها مورد نیاز است. اما تولید فرش نمازی محرابی تنها در کاشان و مشهد انجام می شود و دسترسی همه هموطنان به کارخانه فرش سجاده ای این شهرها یکسان نیست. لذا بهترین راه خرید فرش نمازی محرابی این است که به صورت مستقیم و بی واسطه از سایت های پخش فرش سجاده ای کاشان که در مرکز ایران هم هستند و به همه شهرهای کشور دسترسی راحتی دارند انجام شود. تنها لازم است شما کروکی دقیق مسجد یا نمازخانه مورد نظرتان را برای کارشناسان فروش ارسال نمایید و با توجه به بودجه که دارید، کارشناسان بهترین و مناسب ترین فرش نمازی محرابی را برایتان در نظر گرفته و پیش فاکتور را برایتان ارسال کنند تا در صورت قطعی شدن سفارش، بافت فرش سجاده ای نمازخانه آغاز شود.

فرش نمازی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 8 کاربر
دسته بندی مقالات