09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش شاهکار صفویه کاشان

شرکت فرش شاهکار صفویه از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع فرش ماشینی صادراتی خوب در کاشان است که محصولات متنوع و زیبای آن در داخل کشور هم مورد توجه خریداران خوش سلیقه قرار گرفته است.

ایران به عنوان بزرگترین مرکز تولید فرش در جهان که برترین مدل فرش ماشینی و دستباف را از نظر طرح و نقشه و همچنین کیفیت بافت دارد، دارای چند صد کارخانه بزرگ فرش ماشینی است که انواع فرش 500 شانه، 700 شانه، فرش هزار شانه و فرش 1200 شانه را با طرح های ایرانی زیبا بافت نموده و به خریداران در سراسر جهان عرضه می دارد. به تازگی هم فرش 1500 شانه به این کلکسیون بی نظیر فرش ماشینی ایرانی اضافه شده و کارخانه های برند و شناخته شده ایرانی این مدل فرش ریز بافت و ظریف را در کنار سایر تولیدات خود به مشتریان عرضه می کنند. در بین تعداد زیاد کارخانه های فرش، شرکت فرش شاهکار صفویه از جمله برند های خوشنام، معروف و معتبر است که اولین مشخصه آن تنوع در تولید است که همین امر موجب جلب نظر فروشنده های فرش شده است. چرا که با همکاری با این مجموعه می توانند انواع گبه سنتی، گلیم فرش فانتزی، شنل، فرش 700 شانه ابریشمی و اکرولیک، فرش 1000 شانه ده رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته را به صورت یکجا در کنار هم داشته باشند، محصولات جانبی نظیر تابلو فرش، فرش چهل تکه دستباف و... هم در بین تولیدات کارخانه فرش شاهکار صفویه وجود دارد که آن را تبدیل به یک مجموعه بی نظیر و کامل کرده است، از سوی دیگر قیمت فرش ماشینی مناسب هم از دیگر مشخصه تولیدات این شرکت است که باعث شده اولین انتخاب برای آشنایان با حوزه فروش فرش ماشینی در کشور باشد.

فرش طرح افشان

معرفی بهترین انواع فرش شاهکار صفویه

همانطور که گفته شد شرکت فرش شاهکار صفویه تولیدات متنوعی دارد که در بین این تولیدات آنچه در بین خریداران ایرانی با استقبال بیشتری مواجه شده و فروش فوق العاده ای داشته فرش 1000 شانه 10 رنگ، فرش 1200 شانه گل برجسته و فرش های ابریشمی این کارخانه می باشد، البته طراحی بی نظیر و حرفه ای که در بافت فرش های این مجموعه وجود دارد، باعث شده تمام محصولاتش نسبت به شرکت های مشابه یک سر و گردن بالا تر بوده و جذابیت زیادی برای خریداران داشته باشد. با مشاهده نمونه هایی از بافت فرش ماشینی فرش شاهکار صفویه این امر برای هر خریداری مشهود خواهد بود.

فرش شاهکار صفویه

فرش شاهکار صفویه طرح افشان

فرش طرح افشان از محبوب ترین مدل های فرش ایرانی است که تقریبا در تمامی کارخانه های فرش کاشان می توان مدل های مختلف این فرش زیبا را یافت، در این میان محبوب ترین و پرفروش ترین انواع فرش طرح افسان مربوط به شرکت فرش شاهکار صفویه است. فرش طرح افشان ستاره که دارای طراحی زیبا و متفاوت از نقشه افشان است با بهترین رنگبندی در این کارخانه بافت می شود. مدل های جدید و زیبای فرش طرح افشان 1200 شانه هم به صورت ساده و گل برجسته با طراحی منحصر به فرد در کارخانه فرش شاهکار صفویه بافت می شود که مورد توجه مشتریان ایرانی و خارجی قرار گرفته است. فرش طرح افشان اسلیمی هم مدل زیبا و منحصر به فرد فرش شاهکار صفویه است که با رنگبندی کامل از کرم و آبی کرم رنگ گرفته تا آبی کاربنی و سورمه ای و فیلی بافت می شود.

فرش طرح افشان ستاره

فرش طرح شکارگاه شاهکار صفویه

با جستجو کردن فرش طرح شکارگاه در سایت های مختلف یک طرح معمول و رایج می توانید مشاهده کنید که تقریبا در اکثر کارخانه های فرش بافته می شود. اما مدلی از فرش طرح شکارگاه که به صورت اختصاصی در شرکت فرش شاهکار صفویه بافت می شود، نقشه ای کاملا متفاوت با شرکت های دیگر است این طرح الهام گرفته از فرش ابریشم دستباف قم می باشد و طراحی خلاقانه و حرفه آن در رنگ آمیزی زیبای آن متناسب با رنگ های موجود در فرش ماشینی است. این فرش در سه زمینه رنگ کرم، خاکی و سورمه ای بافته می شود و فرش 700 شانه تراکم 3100 ابریشمی است و لذا ظاهر براق و الیاف ظریفی دارد و استحکام بافت آن هم به خاطر تراکم بالایی که دارد، بسیار خوب است.

فرش طرح شکارگاه

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
8 / 10
از 5 کاربر