09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش با دستگاه سابلیمیشن حرارتی به عمق نفوذ بالا توسط این سایت فرش به صورت حرفه ای در ابعاد مختلف انجام می شود.

چاپ عکس روی فرش یکی از تکنولوژی های جدید تولید تابلو فرش چهره است که بسیاری از محدودیت های گذشته برای تولید تابلو فرش چهره در این روش حذف شده و محصولات جدید با کیفیت خوب و قیمت مناسب در حال تولید و عرضه به بازار در شهرهای مختلف هستند. یکی از بزرگترین آپشن های این روش راحتی چاپ عکس روی تابلو فرش با دستگاه سابلیمیشن حرارتی است و برای استارت این کار نیاز به بودجه زیادی نیست. هم اکنون افراد زیادی در سراسر کشور هستند، که با تهیه فرش خام مورد نیاز برای چاپ از این مجموعه به صورت حرفه کار چاپ عکس روی فرش را برای مشتریان خود انجام می دهند. اکثر این افراد به خاطر حرفه ای که دارند، از ابتدا دستگاه سابلیمیشن داشته اند و تنها نیاز اصلی شان تهیه فرش خام سفید مورد نیاز برای چاپ می باشد.

البته بهترین نوع تابلو فرش چاپی در کاشان تولید می شود، زیرا در این منطقه دستگاه های چاپ مخصوص تابلو فرش برای چاپ عکس روی قالیچه استفاده می شود و به همین دلیل محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان عرضه می شود.

چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش ماشینی در تهران

یکی از اصلی ترین مراکز تولید تابلو فرش چاپی ایران شهر تهران است، البته با توجه به اینکه در این منطقه کارخانه تولید فرش ماشینی وجود ندارد، افرادی که در تهران کار چاپ عکس روی فرش ماشینی انجام می دهند فرش خام مورد نیازشان را باید از کارخانه های فرش کاشان تهیه کنند. شهر تهران به دلیل داشتن جمعیت بالا، معمولا سفارشات زیادی نیز در زمینه تابلو فرش عکس چهره دارد که افراد می توانند از روش خرید اینترنتی تابلو فرش چاپی از همین سایت، برای سفارش تابلو فرش چهره اقدام نمایند تا با خرید مستقیم کاشان محصول با کیفیت و ارزان قیمتی بتوانند تهیه نمایند.

چاپ عکس روی فرش در اصفهان و شیراز

از دیگر مناطقی که حجم سفارشات تابلو فرش چاپی زیادی دارند، شهر اصفهان و شیراز می باشند که تابلو فرش چاپی در این شهرها کاملا شناخته شده و پر طرفدار است، مراکز دولتی و شرکت های خصوصی برای هدیه دادن یا تبلیغات از چاپ عکس روی فرش ماشینی استفاده می کنند که ارزان، زیبا و با کیفیت است. خریداران مصرف کننده نیز برای هدیه دادن در جشن تواد، سالگرد ازدواج، ولنتاین و مراسم فارغ التحصیلی و امثال اینها می توانند از چاپ عکس روی فرش یا قالیچه استفاده کنند.

چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش در مشهد و تبریز

شهر  مشهد و تبریز خودشان در گذشته از بزرگترین مراکز تولید تابلو فرش دستباف بوده و هم اکنون نیز هستند. بیشتر محصولات معروف در این منطقه شامل فرش های دستباف و تابلو فرش منظره و فرانسوی و امثال اینا است. امروزه به دلیل توسعه صنعت فرش ماشینی، محبوبیت فرش و تابلو فرش ماشینی ارزان و همچنین متناسب بودن قیمت این محصولات با توان مالی مردم، خریداران عمدتا تمایل به خرید این محصولات دارند. در مورد تابلو فرش چاپی نیز این امر صادق بوده و افرادی که تمایل به چاپ عکس روی فرش در مشهد و تبریز دارند به صورت مستقیم با خرید اینترنتی از کاشان سفارشات خود را انجام می دهند.

چاپ عکس روی فرش

فروش تابلو فرش خام سابلیمیشن برای چاپ عکس

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکات برای داشتن تابلو فرش چاپی خوب و با کیفیت تهیه فرش خام سفید مناسب برای چاپ می باشد. انواع مختلفی از فرش خام در حال حاضر وجود دارد که ممکن است برخی از اینها برای چاپ عکس روی فرش مناسب نباشد، چراکه طرح چهره ظرافت و حساسیت زیادی دارد و لازم است بهترین و مرغوب ترین نوع فرش خام برای آن انتخاب شود.

لذا در این سایت شما می توایند مرغوب ترین نوع فرش سفید را که برای چاپ عکس روی فرش مناسب می باشد را برای کار خود تهیه نمایید. بهترین فرش خام در حال حاضر فرشی است که الیاف سفید، خاب کوتاه و جنس پلی استر یا ابریشم مصنوعی داشته باسد. بهترین نوع آن هم فرش 1000 شانه سفید است که با قیمت خوب در سایزهای مختلف سفارشی با ریشه گره دار زیبا عرضه می شود.

چاپ عکس روی فرش

آموزش چاپ عکس روی فرش

نحوه چاپ عکس روی فرش ماشینی برای تهیه یک تابلو فرش چاپی زیبا بسیار مهم و حیاتی است. سوال اکثر خریداران فرش خام از سایت پرسان پارس هم در این مورد است که چگونه می توان یک تابلو فرش عکس چهره زیبا بدون ایراد با کیفیت عالی چاپ نمود. در مرحله اول تهیه فرش خام با کیفیت و کاملا سفید بسیار مهم است. در مراحل بعدی با توجه به نوع دستگاه چاپی که دارید لازم است. پس از آن طرح مورد نظرتان را در ابعاد فرش پرینت گرفته و تصویری که روی کاغذ پرینت گرفته شده است را روی فرش به صورت دقیق قرار داده و دستگاه پرس حرارتی را به مدت 25 الی 30 سانیه در دمای 180 الی 200 درجه سانتی گراد روی فرش قرار می دهید. پس از آن مشاهده می کنید که طرح به صورت کامل روی فرش چاپ شده است. برای زیباتر شدن چاپ می توانید این کار را برای پشت فرش نیز تکرار نمایید تا با چاپ پشت و رو تابلو فرش شما زیباتر و طبیعی تر شود.

توجه نمایید که زمان و دمای ذکر شده در فوق برای دستگاه های سابلیمیشن مختلف ممکن است متفاوت باشد و شما با چند تست می توانید دما و زمان ایده هال دستگاه خود را به دست آورید و بهترین تابلو فرش چاپی زیبا را تولید کنید.

چاپ عکس روی فرش

قیمت چاپ عکس روی فرش

برای تعیین قیمت تابلو فرش چاپی، هزینه تمام شده برای پرینت عکس، میزان رنگ به کار رفته در چاپ و هزینه فرش خام همگی با هزینه دستمزد اپراتور جمع زده شده و قیمت تابلو فرش چاپی مشخص می شود. قیمت فرش خام هم در همین سایت در مقاله ای دیگر برای همکاران عزیز اعلام شده است که از همین بخش می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

در این سایت قیمت تابلو فرش چهره به شرح زیر می باشد که به صورت ارسال رایگان به تمامی شهرهای کشور سفارشات مشتریان برایشان ارسال می گرد:

ردیف

ابعاد تابلو فرش چاپی

قیمت تابلو فرش چاپی چهره (تومان)

1

سایز 70*50

310.000

2

سایز 100*70

490.000

3

سایز 150*100

750.000

4

سایز 50*100

390.000

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر