09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

قیمت فرش ماشینی مسجدی محرابی

انواع فرش ماشینی مسجدی با طرح محرابی مخصوص نماز در طرح و رنگ مختلف و با قیمت عمده مناسب برای مساجد و حسینیه های شهرستان های سراسر کشور در این مجموعه بافت می شود.

فرش ماشینی مسجدی به فرش هایی گفته می شود که داری طرح محرابی هستند، به صورت رولی کناره ای بافته می شود و عرض همه این فرش ها یک متر و بیست و پنج سانت است که اندازه استاندارد این محصول به شمار می رود و تقریبا تمامی کارخانه فرش سجاده ای در کاشان بافت فرش مسجدی محرابی شکل را در همین عرض انجام می دهند و طولشان هم بر اساس ابعاد داخل هر مسجد متغیر است. فرش مسجدی محرابی قابلیت بافت در چند کیفیت مختلف را دارد و به همین دلیل خریداران آن در هنگام خرید، قیمت های متفاوتی را از شرکت های بافنده دریافت می کنند که این تفاوت ها ناشی از داشتن اختلاف در شانه و تراکم، جنس نخ و نوع بافت هر شرکت است. به طور کلی فرش ماشینی مسجدی 700 شانه و 1000 شانه که با نخ اکریلیک هیت ست مرغوب بافته شده باشند، دارای بالاترین سطح کیفی در مقایسه با انواع دیگر فرش مسجدی محرابی هستند، اما با توجه به افزایش ناگهانی قیمت فرش ماشینی در سال های اخیر، خریداران فرش محرابی، ترجیح می دهند نمونه های ارزان تر آن را سفارش دهند.

فرش مسجدی محرابی

انواع فرش مسجدی ارزان قیمت

همانطور که در بالا گفته شد فرش مسجدی محرابی که شانه و تراکم آن بالا باشد، قیمت بالایی هم دارد و مساجدی که بخواهند یک فرش ماشینی مسجدی ارزان قیمت خریداری کنند، نمی توانند آن مدل ها را خرید کنند. در اینجا انواع دیگری از فرش سجاده ای معرفی می شود که هم از لحاظ کیفیت دارای درجه کیفی قابل قبولی هستند و هم قیمتشان مناسب تر بوده و امکان خرید برای همه مساجد وجود دارد.  قیمت فرش مسجدی 500 شانه که جنس آن پلی استر یا نخ ورژن باشد بسیار مناسب است و برای مفروش نمودن نمازخانه های ادارات و مدارس و مساجد و حسینیه ها در شهرستان ها می تواند استفاده شود. تنوع در طرح و رنگ هم برای این مدل فرش محرابی بالا است و خریداران می توانند هر طرحی که مد نظرشان است را برای بافت روی این کیفیت سفارش دهندهمچنین پشتی فرش طرح سجاده هم می توان با طرح فرش ست نمود. اگر بخواهید دوام و ماندگاری فرش نمازی بالا باشد، می توانید از نمونه فرش ماشینی مسجدی 500 شانه که نخ اکریلیک هیت ست خوب برای بافت آن استفاده شده باشد را سفارش دهید.

فرش ماشینی مسجدی

لیست قیمت فرش مسجدی در تهران

با توجه به آنچه ذکر شد مشخص است تنوع بالا در تولید فرش مسجدی محرابی شکل وجود دارد که باعث شده خریداران در هنگام سفارش و خرید، دقیقا ندانند چه محصولی را سفارش دهند، از آنجایی که اولویت هر خریداری در انتخاب و خرید، قیمت فرش سجاده محرابی است، لذا در این بخش یک جدول کامل شامل انواع فرش مسجدی با مشخصات فنی کامل و قیمت هر مدل  ارائه شده است و خریداران می توانند به راحتی با توجه به آنچه در این جدول امده است یک مدل مشخص از فرش مسجدی محرابی را انتخاب نموده و در متراژی که برای محیط مورد نظرشان لازم است، سفارش دهند.

نوع محصول

درجه کیفی

شانه و تراکم

جنس نخ

قیمت

فرش مسجدی محرابی

B

500 شانه تراکم 800

پلی استر

95.000

فرش مسجدی محرابی

B+

500 شانه تراکم 1000

ورژن

115.000

فرش سجاده محرابی

A

500 شانه تراکم 2100

اکریلیک

160.000

فرش ماشینی مسجدی

A+

700 شانه تراکم 2550

اکریلیک

195.000

فرش مسجدی

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر