09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

لیست قیمت فرش نمازخانه کاشان

برای اطلاع از لیست قیمت فرش نمازخانه کاشان با طرح محرابی در کیفیت های مختلف می توانید با مجموعه تولیدی پرسان پارس همراه باشید.

فرش نمازخانه کاشان، از تولیدات برجسته کارخانجات فرش ماشینی استان اصفهان است که مصرف اختصاص برای مکان های مذهبی دارد، نقشه آن فرش طرح محرابی یا سجاده ای است و در اکثر مساجد و حسینیه ها این مدل فرش نقش به سزایی در ایجاد نظم و زیباسازی فضای داخلی دارد. یکی از مصارف ویژه فرش نمازخانه کاشان، در مصلی ها و مساجد جامع است که عمدتا برای برگزاری نماز از این مکان ها استفاده می شود و وجود این فرش که به مرتب شدن صفوف نماز کمک زیادی می کند، باعث شده طرفداران زیادی هم داشته باشد. فرش نمازخانه در واقع یک نوع فرش ماشینی است که به صورت رولی برای مصرف مسجد استفاده می شود و مصرف خانگی ندارد.

فرش نمازخانه

ابعاد فرش نمازخانه محرابی

با توجه به اینکه فرش نمازخانه کاشان برای استفاده در مکان هایی است که برای برگزاری نماز می باشد، بنابراین ابعاد آن هم باید استاندارد باشد یعنی اندازه محراب ها در بافت فرش نماز به نحوی باشد، که فاصله بین افراد نسبت به فرد جلویی و کناری در حد نرمال باشد و خیلی فشرده یا خیلی با فاصله نباشد. با توجه به اصول کلی بافت فرش سجاده ای، عمدتا عرض رول کناره سجاده فرش، عمدتا 1.25 متر می باشد و طول آن هم با توجه به محیط تعیین می شود. در برخی مناطق خاص از کشور که به طور کلی قد افراد بلند تر از حد نرمال یا کوتاه تر باشد، می توان عرض فرش نماز کاشان را هم به همان نسبت کمتر یا بیشتر کرد. قیمت فرش نمازخانه کاشان هم بر اساس متر مربع تعیین می شود و انتخاب هر عرضی برای بافت در قیمت فرش نماز نهایی تاثیری ندارد.

فرش نماز کاشان

نحوه شستشوی فرش نمازخانه

بهترین فرش برای نمازخانه فرش محرابی است که بافت آن به صورت رولی بوده و لذا پهن کردن و جمع کردن آن راحت است. از سوی دیگر از آنجایی که محیطی که در آن نماز خوانده می شود همواره باید پاک باشد، در صورتی که نجاست و کثیفی به فرش رسید می توان همان رول کناره فرش نماز را که کثیف شده است را آب کشی نمود. به علت اینکه در مسجد و حسینیه ها و دیگر اماکن مذهبی مشابه رفت و آمد زیادی وجود دارد و امکان کثیف شدن فرش وجود دارد، باید جنس فرش هم به نحوی باشد که در برابر شستشو و آفتاد هم مقاومت بالایی داشته باشد، بنابراین اگر بودجه کافی برای خرید فرش نمازخانه کاشان دارید، بهتر است از مدل های با کیفیت فرش سجاده ای 700 شاه اکریلیک یا حداقل مدل 500 شانه اکریلیک استفاده کنید که جنس نخ مقاوم تری دارد.

فرش سجاده ای آبی

لیست قیمت فرش سجاده ای نمازخانه

قیمت فرش نمازخانه سجاده ای اهمیت زیادی برای خریداران دارد و در هر مسجدی یا حسینیه ای به علت اینکه هزینه خرید فرش نمازخانه از کمک های مردمی می باشد، حساسیت زیادی در انتخاب و خرید فرش نماز سجاده ای وجود دارد تا هم کیفیت خوبی برای فرش نمازی انتخاب شده باشد و هم قیمت تمام شده آن حداقل باشد و حق الناسی به گردن هیئت امنا نباشد. لذا جستجوی زیادی برای یافتن قیمت فرش نمازخانه مناسب از سوی خریداران می شود. در زیر لیست قیمت فرش نمازخانه کاشان که شامل انواع فرش نماز در شانه و تراکم مختلف برای خریداران ارائه شده است که قیمت درب کارخانه و به صورت عمده می باشد و با توجه به جنس خوب و کیفیت بالای تولیدات می تواند گزینه مناسبی برای خریداران فرش نماز کاشان باشد.

قیمت فرش مسجدی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات