09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تابلو فرش عکس چهره

تابلو فرش عکس چهره بافتی و تابلو فرش چاپی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت سفارشی در سایت فرش و تابلو فرش پرسان پارس به سراسر کشور عرضه می شود.

در ایران تابلو فرش عکس چهره محبوبیت زیادی دارد و سال ها است که چنین تابلو فرش هایی هم به صورت ماشینی و هم به شکل تابلو فرش دستباف طبق سفارشات خریداران بافت می شوند. مدتی است که مسافران خارج از کشور هم از این محصول ایرانی و خاص برای سوغات  و یا فروش در خارج از کشور استفاده می کنند و در کشورهای عربی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در قطر مردم تابلو فرش عکس چهره امیر قطر را که توسط شرکت فرش پرسان پارس بافت شده را با قاب و بدون قاب تهیه نموده و در منزل خود استفاده می کنند. تصاویر شیوخ امارات هم روی تابلو فرش بافت شده و در کشورهای اروپایی هم استقبال زیادی از این محصول اصیل ایرانی شده است.

تابلو فرش عکس چهره

تابلو فرش عکس بچه

در ایران یکی از انواع تابلو فرش عکس چهره که محبوبیت زیادی دارد و اکثر سفارشات را به خود اختصاص داده است، تابلو فرش عکس بچه است. اکثر خانواده ها به جای چاپ عکس کودک خود روی شاسی ترجیح می دهند یک تابلو فرش زیبا و ماندگار از عکس چهره کودک دلبندشان داشته باشند و لذا در شهرهای مختلف کشور حجم سفارشات مربوط به تابلو فرش عکس چهره بچه بیشترین میزان را دارد. در این سایت هم اگر به گالری محصول بخش تابلو فرش چاپی و تبدیل عکس به تابلو فرش مراجعه می کنید، نمونه های زیادی از تابلو فرش عکس بچه را می توانید مشاهده نمایید.

تابلو فرش عکس بچه

تابلو فرش عکس دختر

پس از تابلو فرش عکس بچه که فروش زیادی دارد، تابلو فرش عکس دختر و زن بیشترین میزان سفارش را دارد، برای جشن تولد، عکس عروسی، روز مادر و مراسمات این چنینی معمولا تابلو فرش عکس چهره می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد که به چند روش اختصاصی تبدیل عکس به تابلو فرش های شخصی در این سایت انجام می شود. لذا شما می توانید با راهنمایی کارشناسان بهترین مدل تابلو فرش عکس چهره را سفارش دهید و یک خرید خوب و به یادماندنی داشته باشید.

تابلو فرش عکس چهره

روش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

به طور که کلی تابلو فرش ماشینی دارای قیمت ارزان تر و سرعت تولید بیشتر نسبت به تابلو فرش دستباف چهره است و به همین دلیل متقاضیان بیشتری هم دارد. این مدل تابلو فرش عکس چهره به دو صورت تهیه می شود:

  • تابلو فرش عکس چهره بافتی
  • تابلو فرش عکس چهره چاپی

در روش بافتی ابتدا عکس چهره با توجه به رنگبندی دستگاه بافندگی طراحی می شود و سپس دو تابلو فرش از عکس چهره بافت می شود. با توجه به اینکه هر سفارش به صورت جفت امکان بافت دارد و هزینه طراحی هم در این روش وجود دارد، قیمت تمام شده تابلو فرش عکس چهره بافتی بیشتر می شود.

تابلو فرش عکس چهره

تهیه تابلو فرش عکس چهره چاپی به این صورت است که عکس مورد نظر با همان رنگبندی که دارد بر روی فرش چاپ می شود و با چاپ عکس روی فرش، تعداد رنگ ها و کیفیت عکس تغییری نکرده و تابلو فرش با وضوح بیشتری حاصل می شود و به همین دلیل این مدل تابلو فرش محبوبیت بیشتری در بین خریداران تابلو فرش عکس چهره دارد.

قیمت تابلو فرش عکس چهره شخصی

قیمت تابلو فرش عکس چهره با توجه به ابعاد تابلو فرش و روش تهیه تابلو فرش تعیین می شود. در جدول زیر لیست قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش چهره را برای خریداران ارائه نموده ایم. سفارشات تابلو فرش عکس چهره در تیراژ بالا با قیمت عمده ارائه می شود که برای دریافت این قیمت ها می توانید با کارشناسان ارتباط بگیرید.

ردیف

ابعاد

تابلو فرش عکس چهره چاپی (تومان)

تابلو فرش عکس چهره بافتی (تومان)

1

70*50

220.000

400.000

2

100*70

340.000

750.000

3

150*100

580.000

1.400.000

ارسال نظر
وحید : درخواست تابلو فرش فوری
0 0
سلام خسته نباشد یه تابلو فرش چاپی از چهره برای شهرستان سیرجان میخواستم چند روز میشه تا تحویل بدید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام تابلو فرش چهره چاپی دو روزه آماده و ارسال میشه. برای ثبت سفارش و ارسال عکس با این شماره در شبکه های اجتماعی در تماس باشید: 09131629159
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر