09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره یا پرتره با روش های مختلف در کیفیت عالی توسط شرکت فرش پرسان پارس به صورت اختصاصی برای شما انجام می شود.

تابلو فرش چهره یا پرتره از مدل های زیبا و محبوب تابلو فرش ماشینی و دستباف است. مدل تابلو فرش دستباف به خاطر اینکه زمان زیادی برای طراحی نقشه و بافت آن با دست نیاز دارد، و از سوی دیگر این روش بافت تابلو فرش چهره زمان بر هم می باشد، معمولا مشتریان کمتری دارد و در نتیجه فروش کمتری دارد. اما تابلو فرش ماشینی هم سرعت بالایی در تولید داشته و هم قیمت ارزان تری دارد و در نهایت فروش بیشتری هم در بازارهای داخلی و خارجی این محصول کسب نموده اند.

تبدیل عکس به تابلو فرش

روش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

با دو روش مختلف می توان تبدیل عکس به تابلو فرش چهره را انجام داد:

  • تبدیل عکس به تابلو فرش چاپی
  • تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی

در روش اول نیاز به طراحی خاصی وجود ندارد و تنها ابعادی که مد نظر خریدار است برای چاپ عکس روی فرش تنظیم می شود . تابلو فرش چاپی محدودیت رنگ روی فرش را ندارد و هر عکس با هر تعداد رنگ و هر نوع طرحی به سرعت روی فرش چاپ می شود. مزایت های این مدل تابلو فرش چهره این است که امکان سفارش تک این محصول هم وجود دارد و مشتری مجبور نیست هزینه بافت دو تابلو فرش را پرداخت کند، نیاز به طراحی نداشته و در نهایت ارزان تر تهیه می شود. از سوی دیگر تابلو فرش چاپی وضوح تصویر بیشتر و شباهت بیشتری به تابلو فرش دستباف چهره دارد.

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی بافتی

در این روش ابتدا طرح مورد نظر باید طراحی شود. زیرا دستگاه بافندگی فرش تنها قادر به فرش های 8 رنگ یا 10 رنگ می باشد و لذا یک عکس معمولی که تعداد رنگگ های زیادی در آن به کار رفته است باید تغییراتی در رنگبندی آن ایجاد شود و پیکسل های عکس متناسب با شانه و تراکم فرش طراحی و تنظیم شود. این مدل تابلو فرش به زمانی بین یک هفته الی ده روز برای طراحی و بافت نیاز دارد و به این علت که دستگاه فرشبافی دو تخته از هر طرح بافت می کند، خریدار می بایست هزینه بافت دو تابلو فرش را پرداخت کند که نهایتا قیمت تمام شده این محصول بیشتر می شود. از نظر ظاهری جذابیت این فرش نسبت به تابلو فرش چاپی کمتر است اما برخی از خریداران به این علت که تابلو فرش بافتی است و ماهیت فرش گونه بیشتری دارد این مدل را بیشتری می پسندند.

تبدیل عکس به تابلو فرش

تبدیل عکس به تابلو فرش در تهران

تبدیل عکس به تابلو فرش در تهران یا شهرهای دیگری که عرضه این محصول را دارند، انجام نمی شود. زیرا دستگاه های بافندگی فرشبافی در کاشان، اصفهان و مشهد فعالیت دارند و لذا اگر قصد خرید چنین محصولی را دارید بهتر است به صورت مستقیم با شرکت های تبدیل عکس به تابلو فرش کاشان ارتباط برقرار کنید. زیرا هم تخصصی تر سفارش شما را انجام می دهند و هم هزینه کمتری برای خرید می پردازید؛ از سوی دیگر ارسال به تمامی شهرهای کشور هم به صورت مستقیم تا درب منزل انجام می شود و مشکلی برای تحویل آن وجود ندارد.

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی

همانطور که گفته شد در سایت فرش پرسان پارس به دو صورت تبدیل عکس به تابلو فرش چهره انجام می شود که در زیر لیست قیمت ابعاد مختلف برای هر دو روش ذکر شده است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان و قیمت تابلو فرش ها یکی از دو روش ارائه شده را برای تبدیل عکس به تابلو فرش انتخاب نمایید.

ردیف

ابعاد تابلو فرش

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش چاپی

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی

1

70*50

200.000 تومان

380.000 تومان

2

100*70

310.000 تومان

680.000 تومان

3

150*100

550.000 تومان

1.180.000 تومان

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر