09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

خرید اینترنتی فرش 12 متری کاشان

فرش 12 متری 1200 شانه، خرید اینترنتی فرش کاشان، قیمت فرش 12 متری، خرید آنلاین فرش، فروشگاه اینترنتی فرش، قیمت فرش ماشینی.

در کاشان تعداد زیادی کارخانه فرش ماشینی فعال دارند که بیشترشان چند دهه از آغاز فعالیتشان می گذرد. وجود تعداد زیادی کارخانه در یک شهر خاص از کشور باعث شده این منطقه به عنوان قطب اصلی تولید فرش در ایران به شمار رود. علاوه بر شهر کاشان فرش مشهد، فرش تبریز و فرش اصفهان و دلیجان در رتبه های بعدی قرار گرفته و تامین انواع کفپوش مورد نیاز مردم را در شهرهای مختلف انجام می دهند. مزیتی که کارخانه فرش کاشان برای خریداران دارد، تنوع در عرضه محصولات متنوع، قیمت ارزان فرش به علت تعداد بیشتر رقبا و نیز دسترسی راحت خریداران به این شهر می باشد.

فرش 12 متری

فرش 12 متری ماشینی

فرش ماشینی و به طور کلی فرش در ابعاد مشخصی همواره در طی سال های مختلف تولید می شده که در حال حاضر به سایز های استاندارد فرش ماشینی شهرت یافته اند و تقریبا تمامی تولیدات کارخانه های فرش از این ابعاد استاندارد تبعیت می کنند، مگر اینکه خریداری مشخصا یک اندازه سفارشی فرش ماشینی بخواهد خریداری نماید، که در این صورت طرح مورد نظرش به صورت فرش سفارشی در تعداد معلوم تولید می شود، ابعاد رایج فرش ماشینی استاندارد به شرح زیر می باشد:

  • فرش 12 متری یا فرش 3 در 4
  • فرش 9 متری یا فرش 3.5 در 2.5
  • فرش 6 متری یا فرش 2 در 3
  • فرش 4 متری یا فرش 1.5 در 2.25

این سایز ها در تمامی کارخانه های فرش ماشینی تولید می شود، برخی از شرکت های بزرگ و معتبر چند نقشه خاص و پرفروش را در ابعاد فرش 15 متری یا فرش 3 در 5 یا فرش 24 متری را بافت نموده و در لیست فرش های استاندارد خود قرار می دهند، اما بافت این سایز ها هنوز عمومیت نداشته و برخی کارخانه های خاص این تولیدات را در تیراژ محدود دارند. به طور کلی فرش 12 متری و فرش 6 مترین نسبت به سایر اندازه های فرش ماشینی پرفروش تر هستند و پس از این دو سایز هم فرش 9 متری فروش بیشتری دارد.

فرش 12 متری 1200 شانه و فرش 12 متری 1000 شانه در خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان، مورد استقبال زیادی از سوی خریداران قرار گرفته و فروش بهتری دارند، همچنین در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، فرش 1500 شانه جدید نیز مورد استقبال خریداران خاص پسند قرار گرفته و فروش خوبی دارد.

خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرش کاشان

روش های معمول و مرسوم تهیه و خرید فرش در شهرستان های مختلف تقریبا مشابه هم می باشد، اکثر مردم دوست دارند خرید فرش را به صورت حضوری انجام دهند، چرا که معتقد هستند حتما باید فرش را ببینند و لمس کنند تا نسبت به کیفیت آن اطمینان حاصل کنند، در شهر های بزرگ درصد افرادی که خرید اینترنتی فرش را ترجیح می دهند بیشتر شده است، چراکه از طریق سایت های مختلف اینترنتی و شبکه های اجتماعی متوجه شده اند که قیمت فرش ماشینی در خرید اینترنتی فرش به صورت بی واسطه و مستقیم از کارخانه فرش ماشینی بسیار ارزان تر است و در نتیجه تمایل به این روش خرید بیشتر شده است.

فرش 12 متری کاشان از جمعه پرفروش ترین انواع فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است و هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد، به علت اینکه فرش گران تر می شود، اختلاف قیمت آن نیز نسبت به بازار بیشتر می شود و در این حالت حجم خرید اینترنتی فرش نیز بیشتر می شود.

فرش 12 متری

مزایای خرید آنلاین فرش ماشینی

امروزه خرید آنلاین فرش همچون دیگر کالاها رونق زیادی دارد و در شهرستان های مختلف و حتی روستا ها مردم از این روش برای تهیه محصولات مورد نیازشان استفاده می کنند. مزیت های زیادی که خرید اینترنتی فرش برای مردم دارد باعث شده تا حجم خرید از نمایشگاه های فرش در سال های اخیر کمتر شده و در عوض فروشگاه فرش اینترنتی روز به روز تعدادشان بیشتر شده و فروششان افزایش یابد، در زیر تعدادی از همین مزیت ها را ذکر می کنیم:

  • قیمت فرش ماشینی در خرید اینترنتی ارزان تر است.
  • ارسال مستقیم و رایگان فرش تا درب منزل
  • وجود طرح و نقشه بیشتر و متنوع تر در سایت فروش آنلاین فرش
  • امکان مشاهده رنگبندی ها ی کامل یک طرح مشخص برای خریدار و انتخاب رنگ مورد علاقه برای بافت فرش
  • ارائه اطلاعات کامل از مشخصات و ویژگی های فنی فرش به خریدار توسط کارشناس فروش

با توجه به مزیت های زیادی که خرید اینترنتی فرش ماشینی دارد، اگر شما هم قصد خرید فرش دارید، حتما به این روش سفارش فرش ماشینی علاقه مند شده اید، بنابراین برای مشاهده طرح های کامل محصولات و تماس با مشاورین ما جهت دریاف اطلاعات کامل تر با شماره های ارائه شده در لینک زیر تماس گرفته و محصولات گالری سایت را نیز مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی فرش

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر