09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش نیاوران کاشان

فرش نیاوران کاشان یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش ماشینی کلاسیک در ایران است که بهترین تولیدان آن به صورت مستقیم از طریق این سایت توزیع می گردد.

فرش نیاوران یکی از ارخانه های برتر فرش ماشینی در ایران است که سال های  سال در شهرستان آران و بیدگل تولید انواع فرش ماشینی جدید و به روز را انجام می دهد. این شرکت چند دستگاه بافندگی مختلف اعم از فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه دارد و به همین دلیل هر مغازه دار یا خانه داری که بخواهد برای مصرف شخصی و یا برای فروش فرش تهیه کند، کلسیئن کاملی از انواع فرش ماشینی را در تولیدات این شرکت خواهد یافت.

قیمت فرش نیاوران کاشان

در سایت فرش پرسان پارس شما می توانید بدون واسطه اقدام به خرید انواع فرش نیاوران کاشان نمایید. با خرید فرش از کارخانه به صورت مستقیم قیمت فرش ماشینی برای شما کاهش می یابد و شما می توانید هر نوع فرشی که مورد نیازتان است بسیار ارزان تر و با کیفیت بالا و دارای ضمانت را از کارخانه فرش ماشینی خریداری کنید. فرش نیاوران کاشان از جمله برندهایی است که محصولاتش دارای قیمت و کیفیت مناسب بوده و همگی استاندارد و ضمانت های لازم را دارا می باشند.

فرش 1000 شانه

خرید اینترنتی فرش نیاوران

فرش نیاوران کاشان واقع در استان اصفهان و شهر کاشان، در شهرک صنعتی سلیمان صباحی قرار دارد. مرکزیت این شهر در ایران باعث شده تا خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی یا حضوری برای مصرف کننده ها کمترین هزینه و زمان را بطلبد، چراکه تولیدات این کارخانه فرش از طریق باربری های کاشان قابلیت ارسال به همه شهرهای ایران را دارند. لذا شما می توانید علاوه بر خرید ارزان تر فرش هزینه کمتری هم جهت ارسال آن پرداخت نمایید. و یا در موارد خاص به صورت رایگان فرش برای شما ارسال گردد.

گالری محصولات فرش نیاوران

در این سایت گالری کاملی از محصولات مختلف فرش ماشینی از فرش 500 شانه گرفته تا بهترین فرش 1200 شانه گل برجسته و معمولی را می توانید ببینید. قیمت فرش 1200 شانه نیاوران هم بسیار مناسب است و افرادی که می خواهند یک فرش خوب 1200 شانه با بافت ظریف و نقشه زیبا تهیه کنند، قطعا خرید خوب و ماندگاری را از ما خواهند داشت. علاوه بر فرش نیاوران کاشان، برندهای بزرگ دیگر کاشان همچون فرش آرشام، فرش خاطره کاشان، فرش نگین مشهد تابان، فرش یلدای کویر، فرش سفیر و... هم تولیدات دیگر کارخانه فرش کاشان هستند که امکان خرید مستقیم از این سایت دارند.

فرش طرح افشان

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر