09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش محرابی مساجد اصفهان

انواع فرش محرابی مساجد اصفهان و کاشان برای استفاده در مراکز مذهبی به صورت قیمت عمده و مناسب در این سایت به کل کشور توزیع می شود.

فرش محرابی مساجد تولیداتی هستند که به صورت رولی بافت می شوند و عرض استاندارد آن عرض یک متر و بیست و پنج سانت با طول های مختلف است، البته مواد زیادی هم وجود دارد که به درخواست مشتری عرض فرش سجاده ای تغییر نموده و طبق سفارش طرحی و بافت می شود. فرش محرابی اصفهان دارای ویژگی و مشخصاتی است که خریداران آن قبل از خرید می بایست این ویژگی ها را بررسی کنند و مدل متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. برای مثال آن دسته از مشتریانی که طرح و رنگ فرش محرابی مساجد برایشان اهمیت زیادی دارد و یک نقشه خاص از این فرش را مد نظر دارند، برای اینکه بتوانند یک فرش خوب و دقیقا مشابه با آنچه در نظر دارند، خریداری کنند لازم است، از بین تولیدات فرش سجاده ای 700 شانه سفارش دهند. زیرا دستگاه فرش هفتصد شانه دارای تنوع رنگی بیشتر، کیفیت بافت خوب و ظرافت بیشتری است و این امر باعث می شود طراح بتوانند به راحتی فرشی محرابی اصفهان را با طرح و رنگ دلخواه مشتری طراحی کرده و برای بافت در کارخانه فرش سجاده ای آماده نماید.

فرش محرابی

فرش محرابی پاریس اصفهان

در اصفهان انواع طرح های فرش ماشینی اعم از فرش محرابی تا بهترین مدل های فرش ماشینی کلاسیک بافته می شود و حجم زیاد تولید انواع فرش در آن باعث شده این استان به قطب اصلی تولید و پخش فرش در کشور تبدیل شود، فرش محرابی پاریس از بهترین انواع فرش محرابی مساجد است که می توان برای فرش مسجدی از تولیدات آن استفاده کرد. فرش محرابی پاریس از تولیدات فرش 440 شانه محرابی ارزان قیمت گرفته تا بهترین انواع فرش محرابی مساجد که به صورت 1000 شانه و با بهترین نخ اکریلیک بافته شده اند را تولید و در سطح کشور توزیع می کند. بهترین نوع فرش محرابی اصفهان یعنی فرش 1000 شانه تراکم 3000 را که دارای ظرافت بالا، زیبایی نقشه و دوام و کیفیت عالی است را در فرش محرابی پاریس به وضوح می توانید ببینید. اگر هم قصد خرید فرش محرابی ارزان قیمت را داشته باشید باز هم نمونه ها با کیفیت و خوبی از این فرش را برای خرید می توانید تهیه کنید.

فرش محرایی مساجد

فرش محرابی مسجدی مشهد

فرش محرابی مشهد نیز همچون تولیدات فرش محرابی اصفهان برجسته و شناخته شده است و کشور هایی که در بخش شرقی کشور ما هم ارز ایران هستند معمولا از تولیدات کارخانه های فرش مشهد خرید فرش محرابی مسجدی دارد. کشور های عربی هم حجم خرید بالایی از تولیدات کارخانه فرش محرابی مشهد دارند. در داخل کشور به علت قیمت مناسب و تنوع بالای فرش محرابی اصفهان و همچنین دسترسی راحت تر شهر کاشان و اصفهان از لحاظ جغرافیایی بیشترین خرید فرش محرابی مسجدی هم از همین منطقه صورت می گیرد و تعداد زیادی از مشتریان فرش محرابی مشهد هم به علت قیمت مناسب محصولات سجاده فرش کاشان، از طریق خرید اینترنتی فرش مسجدی اقدام به سفارش از شرکت های بزرگ کاشان و اصفهان می کنند.

فرش محرایی مساجد

قیمت فرش محرابی مساجد

اصلی ترین عامل و فاکتور در انتخاب یک فرش محرابی بدون شک قیمت آن است. تعداد کارخانه فرش سجاده ای بسیار زیاد و محصولات هم متنوع هستند و این امر موجب شده تا طیف وسیعی از قیمت های پراکنده برای فرش محرابی مساجد وجود داشته باشد. برای داشتن یک انتخاب درست و دقیق و ارزان، لازم است تولیدات کارخانه های مختلف، انواع فرش محرابی و تفاوت میان تولیدات را بشناسید و بر اساس طبقه بندی که شرکت های معتبر برای محصولات خود نموده و لیست قیمت دقیق که به مشتری می دهند، برای انتخاب و خرید فرش محرابی اصفهان اقدام نمایید.

ردیف

شانه و تراکم فرش محرابی

جنس نخ خاب 

قیمت فرش محرابی

 1

فرش نمازی 440 شانه تراکم 800 

 پلی استر

 100.000 تومان

فرش سجاده 500 شانه تراکم 1000 

پلی استر 

 125.000 تومان

 فرش محرابی 500 شانه تراکم 1000

 اکریلیک

 170.000 تومان

فرش طرح 700 شانه تراکم 2100 

 اکریلیک

 175.000 تومان

فرش مسجدی 700 شانه تراکم 2550 

اکریلیک 

 195.000تومان

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر