09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

گلیم متری کاشان

گلیم ماشینی متری کاشان یا کناره گلیم رولی را با انواع طرح های جدید  و پرفروش بازار به قیمت عمده برای فروش در نمایشگاه خود می توانید از این سایت خرید کنید.

گلیم متری در واقع همان کناره گلیم رولی است که مصارف آن برای راهرو و راه پله منازل می باشد. این مدل گلیم معمول دارای طول 40 الی 45 متر می باشد و عرض آن نیز از نیم متر تا 4 متر توسط کارخانه بافت گلیم تولید می شود. گلیم متری کاشان به این علت معروف شده است که بیشترین حجم تولید را در سطح کشور دارد و به تنهایی قادر به تامین نیاز کل کشور به گلیم ماشینی می باشد.

گلیم متری کاشان

انواع گلیم متری کاشان

گلیم متری کاشان بر اساس تعداد رنگ هایی که دارد به دو دسته گلیم 6 رنگ و گلیم 8 رنگ تقسیم بندی می شود. فروشنده های گلیم در شهرستان های مختلف کشور به دلیل ارزان تر بودن گلیم متری 6 رنگ عمدتا از این مدل برای فروش و رقابت در بازار شهر خود تهیه می کنند. اما در بازار شهرهای بزرگ که زیبایی ظاهری گلیم هم اهمیت زیادی دارد و باعث جلب نظر بیشتر مصرف کننده ها می شود. فروش گلیم 8 رنگ بیشتر است. لذا هر دو مدل گلیم متری کاشان اعم از 6 رنگ و گلیم 8 رنگ دارای فروش بالا بوده و تولید گسترده ای در کارخانه های گلیم کاشان دارند. علاوه بر گلیم متری رولی مدل های زیادی از گلیم به صورت سایزبندی هم با همان نقشه های گلیم کناره بافت می شود که دارای ابعاد زیر هستند:

  • گلیم دو متری
  • گلیم سه متری
  • گلیم چهار متری
  • گلیم شش متری
  • گلیم نه متری
  • گلیم دوازده متری

گلیم متری کاشان

قیمت گلیم ماشینی متری کاشان

همانطور که گفته شد گلیم متری یا گلیم کناره با توجه به تعداد رنگی که دارد به دو دسته تقسیم می شود. قیمت گذاری گلیم هم معمولا بر اساس هم تعداد رنگ بوده و گلیم 6 رنگ که ارزان تر است فروش بیشتری هم دارد. در سایت فرش و گلیم پرسان پارس شما هر دو مدل گلیم 6 رنگ و گلیم 8 رنگ را می توانید برای خرید گلیم متری کاشان انتخاب نموده و از کارشناسان استعلام قیمت بگیرید.

در حال حاضر گلیم متری 6 رنگ دارای قیمت متر مربع 37.500 تومان می باشد و گلیم 8 رنگ دارای قیمت متر مربع 42.000 است. اما با توجه به تغییر قیمت پیوسته نخ و مواد اولیه بافت گلیم لازم است جهت اطلاع دقیق از قیمت روز گلیم متری کاشان هنگام خرید و سفارش محصول مورد نظرتان با کارشناسان فروش ارتباط گرفته و از جدیدترین قیمت ها اطلاع یابید.

گلیم متری کاشان

خرید گلیم متری کاشان

برای خرید گلیم متری کاشان شما می توانید از طریق گالری محصولات بخش گلیم ماشینی مدل های جدید تولید شده را مشاهده نمایید و یا از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان فروش ارتباط گرفته و درخواست ارسال جدیدترین مدل نقشه های گلیم ماشینی را ارسال نمایید و استعلام قیمت گرفته و سفارش خود را هم از همین طریق ارسال نمایید. ارسال گلیم هم از طریق باربری و هم به صورت دربستی با وانت یا نیسان و خاور امکان پذیر است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات