09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

کارخانه گلیم فرش کاشان با قیمت

کارخانه گلیم فرش کاشان انواع گلیم ماشینی درجه یک 6 رنگ و 8 رنگ را با کیفیت عالی با قیمت عمده مناسب در اختیار عمده فروشان و مغازه داران سراسر کشور قرار می دهد.

گلیم فرش به نوعی کفپوش گفته می شود که بر خلاف فرش ماشینی دارای خاب یا همان پرز نیست و بافت آن شامل تار و پود در هم تنیده شده است به همین دلیل اط لحاظ نرمی و لطافت با فرش ماشینی متفاوت بوده و کمی خشک تر است. کارخانه گلیم فرش کاشان این محصول را هم در سایز بندی مشابه با ابعاد فرش و هم به صورت رولی در عرض های مختلف تولید می کند. در بافت گلیم فرش کاشان عمدتا از پنبه یا پشم برای تار و از نخ پشم یا پلی استر و بی سی اف برای پود آن استفاده می شود. همانطور که شاهد هستیم کارخانه فرش ماشینی در کاشان همواره انواع فرش درجه یک متنوع و زیبا با کیفیت بالا به بازار عرضه می کنند و تقریبا تمامی بازار فرش را پوشش داده اند، اما آنچه باعث شده با وجود تولید این همه فرش همچنان کارخانه گلیم فرش کاشان هم تولیدات زیاد و در حجم بالا داشته باشد و مشتریان سفارش گلیم فرش کاشان را در متراژ بالا برای فروش دهند، قیمت مناسب آن می باشد. قیمت گلیم فرش ماشینی قابل مقایسه با قیمت فرش ماشینی نیست و به همین دلیل برای مصارف جانبی مثل استفاده در راهرو، راه پله، اتاق خواب و یا آشپزخانه بسیار از افراد از گلیم فرش استفاده می کنند که هم طرح های زیبا و هم ارزان قیمت دارد.

کارخانه گلیم فرش کاشان

کارخانه گلیم فرش اصفهان گلیم بافی

کارخانه گلیم ماشینی هم در کاشان و هم در اصفهان فعالیت گسترده ای دارد و برترین کارخانه های گلیم بافی ایران در استان اصفهان استقرار دارند. در کارخانه گلیم بافی انواع گلیم پادری، گلیم رولی یا گلیم کناره و گلیم فرش در ابعاد استاندارد تولید می شود. مرکزیت استان اصفهان از لحاظ جغرافیایی موجب شده تا همه خریداران عمده گلیم از سراسر کشور، محصول مورد نیازشان را به صورت مستقیم از کارخانه گلیم فرش کاشان و اصفهان تهیه نمایند و حتی صادرات گلیم فرش اصفهان هم در کشور های منطقه به وفور دیده می شود. کارخانه گلیم اصفهان دو مدل گلیم 6 رنگ و گلیم هشت رنگ تولید می کند و لذا تنوع طرح و نقشه برای گلیم ماشینی بالا بوده و سلیقه تمامی مشتریان را در نظر گرفته است.

کارخانه گلیم بافی

قیمت گلیم ماشینی متری

گلیم ماشینی متری به گلیم کناره یا کناره گلیم گفته می شود که به صورت طاقه های 30 الی 40 متری در کارخانه گلیم فرش کاشان و اصفهان تولید شده و عرض های مختلف آن از 30 سانتی متر گرفته تا عرض 4 متر موجود می باشد. بافت گلیم در کارخانه گلیم بافی به صورت رولی انجام می شود و فروش به صورت جزئی یا همان گلیم ماشینی متری وجود ندارد، خریدارانی که قصد تهیه گلیم متری دارند، بهتر است از نمایشگاه های سطح شهر خود برای خرید به این شکل اقدام نمایند. اما در صورتی که یک رول یا چند رول کامل گلیم نیاز دارید می توانید به صورت مستقیم از کارخانه گلیم بافی کاشان با قیمت مناسب محصول مورد نیازتان را تهیه نمایید.

گلیم متری کاشان

کارخانه گلیم اصفهان

ارسال نظر
محسن : گلیم
0 2
نظر شما چیست ؟
نام شما :
ایمیل :
3 / 10
از 1 کاربر