09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش محتشم کاشان

فرش هدیه یا فرش محتشم کاشان از قدیمی ترین برند های تولید فرش ماشینی ایران است که تولیدات مرغوب و درجه یک آن هم در داخل و هم خارج از کشور مورد توجه خریداران است.

کارخانه های فرش زیادی در کاشان فعالیت دارد که در بین این شرکت ها تنها تعداد معدودی توانسته اند نظر خریداران را جلب نموده و تبدیل به برند های بزرگ و معتبر در سطح کشور شوند. علت این امر هم این است که تمامی مراحل تولید، فروش و خدمات پس از فروش این شرکت ها به صورت حرفه ای و با مشتری مداری کامل انجام می شود. برای مثال شرکت فرش محتشم کاشان که از برترین کارخانه های تولید فرش ماشینی کلاسیک و مدرن است را می توانیم بررسی کنیم. در این کارخانه برای تولید فرش از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود و دستگاه های بافندگی همگی به روز، جدید و متناسب با آخرین متد های تولید فرش هستند. الیاف به کار رفته در بافت فرش های کلاسیک اکریلیک هیت ست مرغوب است که باعث شده محصولات این شرکت حداقل پرزدهی و بالاترنی دوام و ماندگاری بالا را داشته باشند. در مرحله خدمات پس از فروش مناسب کارخانه فرش محتشم کاشان است که خیال مشتریان را از بابت کیفیت فرش راحت می کند. از ویژگی های برجسته دیگر فرش محتشم داشتن تنوع در محصولات است. شما انواع فرش کلاسیک از فرش 700 شانه تراکم 2550 گرفته تا فرش 1000 شانهده رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته هایبالک و معمولی را می توانید با تنوع در رنگ بندی و طراحی حرفه ای مشاهده نموده و سفارش دهید.

فرش محتشم 1000 شانه

معرفی محصولات کارخانه فرش محتشم کاشان

همانطور که در بالا ذکر شد داشتن تنوع در طرح و نقشه از امتیازات ویژه محصولات فرش محتشم است. متنوع بودن در تولید از لحاظ شانه و تراکم هم موجب متنوع بودن قیمت ها شده و هر فردی با توجه به بودجه و سلیقه اش می تواند یک فرش زیبا و شیک از تولیدات کارخانه فرش محتشم را برای منزل خود سفارش دارد. در زیر محصولات معروف و پرطرفدار شرکت فرش محتشم معرفی می شود:

  • فرش کلاسیک شامل انواع فرش 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه معمولی و گل برجسته
  • فرش مدرن شامل فرش سه بعدی، آبرنگی، کلاریس و کلاژ
  • گبه سنتی، فرش کودک
  • فرش کهنه نما، فرش چهل تکه
  • فرش پرزبلند و تابلو فرش

برند فرش محتشم در گذشته با نام تجاری فرش هدیه فعالیت داشت و چند سالی است که با نام تجاری فرش محتشم فعالیت گسترده خود را در حوزه تولید و صادرات فرش ادامه می دهد. ذا تولیدات متنوعی که دارد همگی دارای کیفیت درجه یک بوده و محصولات این شرکت در بین تاجران و فروشنده های فرش خریداران ثابت زیادی دارد.

فرش محتشم 1000 شانه

فرش محتشم کاشان 1200 شانه

یکی از محصولات محبوب و معروف شرکت فرش محتشم کاشان، فرش 1200 شانه تراکم 3600 است که به دو شکل معمولی و گل برجسته بافته می شود و به علت داشتن طرح های متفاوت و رنگ آمیزی زیبا در این محصولات جذابیت فرش های آن بیشتر شده و خریداران بیشتری را به خود جذب کرده است. یکی از مشخصه های اصلی طرح های فرش محتشم تک و خاص بودن آن است، علت آن هم به این خاطر است که این شرکت تمامی طرح های خود را قبل از بافت ثبت صنعتی نموده و سپس به مرحله تولید می رساند تا تنها شرکت بافنده آن طرح باشد و راه کپی برداری را برای دیگران ببندد، این امر باعث شده تا اصالت تولیدات شرکت فرش محتشم به راحتی قابل تشخیص باشد و بهترین تولیدات فرش 1200 شانه یا فرش 1000 شانه ده رنگ آن را بتوان با اطمینان خاطر از اصل بودن و کیفیت مطلوب آن از شرکت ها و سایت های مجاز تهیه نمود.

فرش طرح گلفرنگ

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر