09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تابلو فرش سفارشی چهره کاشان

تابلو فرش سفارشی چهره، تابلو فرش چهره کاشان، بافت تابلو فرش چهره، چاپ عکس روی  فرش، قیمت تابلو فرش چهره، تابلو فرش چهره در اصفهان.

تابلو فرش چهره به صورت ویژه و در بهترین کیفیت در استان اصفهان و شهر کاشان تولید می شود. بافت تابلو فرش چهره ماشینی در کاشان توسط دستگاه بافندگی فرش 1200 شانه و 1000 شانه ده رنگ انجام می شود و برای اینکه یک تابلو فرش سفارشی چهره ظاهر خوب و قابل قبولی داشته باشد، لازم است علاوه بر اینکه طراحی اولیه خوب و زیبایی دارد، با توجه به رنگبندی طرح، از دستگاهی بافندگی استفاده برای بافت تابلو فرش چهره استفاده شود که رنگ الیاف آن با رنگ آمیز اصلی طرح تناسب داشته باشد. بنابراین اگر قصد تبدیل عکس به تابلو فرش چهره کاشان را دارید، بهتر است یک مجموعه معتبر و کارکشته در این زمینه بیابید که مهارت و تجربه کافی در این حوزه داشته باشد. اگر هم روش چاپ عکس روی فرش را می خواهید برای تابلو فرش سفارشی چهره برگزینید، باز هم عواملی چون، جنس فرش خام، نوع دستگاه چاپ و مهارت اپراتور همگی در کیفیت چاپ عکس روی فرش موثر هستند و می بایست در انتخاب شرکت خوب برای انجام سفارش خود دقت لازم را داشته باشید.

تابلو فرش چهره سفارشی

تبدیل عکس به تابلو فرش در اصفهان

بافت تابلو فرش سفارشی چهره در شهرهای مختلفی انجام می شود اما اصلی ترین و مهمترین شهری که در این حوزه فعالیت دارد، استان اصفهان و به خصوص شهر کاشان است؛ زیرا در این منطقه تعداد زیادی کارخانه فرش ماشینی فعالیت دارند که به صورت پیوسته در حال به روز کردن تولیدات، و ارتقای کیفیت محصولاتشان هستند. لذا در حوزه تبدیل عکس به تابلو فرش اصفهان می تواند مرجع خوبی برای خریداران باشد و بهترین مدل تابلو فرش عکس چهره بافتی و چاپی را از طریق شرکت ها فعال معتبر این ناحیه می توان تهیه کرد. تابلو فرش سفارشی چهره هم به چند روش در این منطقه و به صورت خاص در مجموعه پرسان پارس انجام می شود، اولی تابلو فرش سفارشی چهره دستباف است که به علت زمان بر بودن و قیمت بالا معمولا سفارشات محدودی در این زمینه وجود دارد، در مرحله بعد تابلو فرش چهره کاشان به صورت تابلو فرش چاپی چهره و تابلو فرش بافتی است که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند مشتریان خاص خود را دارند.

تابلو فرش چهره سفارشی

تابلو فرش سفارشی از روی عکس

انجام سفارشات خاصی چون تابلو فرش سفارشی از روی عکس مراحل خاصی دارد و اولین و مهمترین عامل در تعیین کیفیت تابلو فرش چهره سفارشی این است که عکس اولیه دارای کیفیت خوب و رزولوشن بالایی باشد. طراحی تابلو فرش حتی اگر توسط بهترین طراح هم انجام شود زمانی خوب و نتیجه بخش خواهد بود که عکس سفارشی تابلو فرش دارای کیفیت خوبی باشد و نیاز به فتوشاپ نمودن زیادی نباشد تا ظاهر طبیعی و اورجینال آن از بین نرود. در بسیاری از موارد که تابلو فرش سفارشی هدیه بافت می شود و خریدار عکس خوب و مناسبی برای تهیه تابلو فرش ندارد، طراحان عکس ارائه شده را تا کیفیت مناسب می رسانند، اما این مدل عکس ها که کیفیت اولیه شان مناسب نیست بهتر است به صورت تابلو فرش چاپی تهیه شوند تا وضوح بهتری داشته باشند. در تابلو فرش بافتی کیفیت عکس اصلی اهمیت بیشتری دارد.

تابلو فرش سفارشی چهره

قیمت تابلو فرش ماشینی سفارشی

تابلو فرش ماشینی سفارشی تنها محدود به تابلو فرش عکس چهره نیست و بسیاری از شرکت ها طرح لوگوی خود را برای چاپ یا بافت سفارش می دهند. بسیاری از خریداران هم تابلو فرش لوگوی شرکت را در تیراژ بالا سفارش می دهند تا به مشتریان خود هدیه دهند و به این ترتیب برند خود را در بین مشتریان خود مطرح نموده و قوی تر کنند. قیمت تابلو فرش سفارشی چهره در تعداد کم با قیمت عمده متفاوت است و اگر قصد خرید تابلو فرش سفارشی چهره دارید با توجه به بافتی و چاپی بودن سفارش شما قیمت تابلو فرش سفارشی نیز می تواند متفاوت باشد در زیر یک لیست قیمت از انواع تابلو فرش چهره کاشان در ابعاد مختلف استاندارد ارائه شده است:

ردیف

ابعاد تابلو فرش

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

1

تابلو فرش 35در50

190.000

2

تابلو فرش 70در50

300.000

3

تابلو فرش 100در70

490.000

4

تابلو فرش 150در100

750.000

ارسال نظر
سیدطالب هستم از ... : خواستم تصویر مرحومه همسرم را به تعداد ۵ ...
5 1
لطفاً راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم ، متشکرم
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام وقتتون بخیر. روحشون شاد. برای ثبت سفارش در واتساپ به این شماره 09124602254 تصویر مورد نظرتون رو ارسال کنید تا سفارشتون ثبت بشه.
علی کمیل :
0 0
قالین ھای عکسی خیلی عالی
محمدربیعی :
0 0
عالی . رنگ های جذاب ومختلف ...کار تمیز ومحکم بسیارخوب.....
علی اکبری :
0 0
کیفیت عالی
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر