09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

گلیم پادری ارزان قیمت

گلیم پادری ارزان قیمت کاشان را با تنوع در طرح و رنگ و با ابعاد سفارشی به صورت عمده می توانید از سایت پرسان پارس به صورت مستقیم خرید کنید.

گلیم پادری یکی از محصولات تولیدی در کارخانه های گلیم ماشینی کاشان است که در ابعاد 50در80 و 50در85 بافته می شود و برای مصارف مختلف از این گلیم پادری استفاده می شود. افرادی که در حوزه پخش عمده گلیم فعالیت دارند، علاوه بر گلیم متری نیاز زیادی به انواع گلیم پادری برای فروش دارند. معمولا برخی از کارگاه های تولید پشتی نیز از گلیم پادری به عنوان رویه پشتی استفاده می کنند تا پشتی ارزان قیمتی را بتوانند برای فروش تولید نمایند. پشتی هایی که از گلیم پادری تهیه شده باشند معمولا در سفره خانه ها و رستوران های سنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

گلیم پادری

قیمت گلیم پادری کاشان

کاشان مرکز اصلی تولید انواع گلیم ماشینی پادری در ایران است و لذا مناسب ترین قیمت گلیم پادری را نیز در این منطقه می توانید بیابید. به خصوص اگر به دنبال یک مدل ارزان قیمت گلیم پادری هستید، می توانید از مدل های گلیم 6 رنگ این محصول برای خرید انتخاب نمایید. اما اگر هدف شما تهیه یک گلیم پادری مناسب و زیبا و با کیفیت می باشد می توانید از مدل های گلیم 8 رنگ برای سفارش پادری انتخاب نموده و خرید کنید. این محصولات تنوع خوب و نقشه های زیبایی هم دارند و می توانند مشتریان زیادی را برای شما جذب کنند. قیمت دقیق گلیم پادری با توجه به شانه و تراکم، تعداد رنگ و نوع بافت آن مشخص می شود. لذا برای استعلام روزانه قیمت گلیم ماشینی پادری می توانید با کارشناسان فرش سایت پرسان پارس در تماس باشید.

انواع پادری گلیم فرش و گبه

انواع مختلف از پادری را می توانید در کارخانه های کاشان بیابید که مدل های آن به شرح زیر است:

  • گلیم پادری 6 رنگ و 8 رنگ
  • گلیم فرش پادری
  • پادری گبه سنتی
  • پادری فرش

کاملا مشخص است که پادری هایی که از جنس فرش باشند قیمت بیشتری هم دارند و در عین حال تنوع بیشتری نیز در بافتشان وجود دارد. اما مدل های ارزان تر شامل گلیم پادری، گلیم فرش پادری و گبه می باشد که برای مصارف مختلف کاربرد داشته و قیمت ارزان تری هم دارند.

گلیم پادری

خرید عمده گلیم پادری

هر کدام یک از انواع پادری را که در فوق ذکر شد، اعم از گلیم پادری، گلیم فرش پادری و یا پادری فرش و گبه را می توانید به صورت عمده و بدون واسطه مستقیما از کاشان تهیه نمایید. کارشناسان مجموعه پرسان پارس در تمامی روزهای هفته، حتی در روز های تعطیل پاسخگوی شما هستند و می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی هم خرید گلیم پادری را انجام داده و در شهر خود تحویل بگیرید. قیمت گلیم ماشینی در این مجموعه بسیار مناسب بوده و می توانید با قیمت رقابتی و ایده هال خرید خوبی داشته باشید و در نهایت در شهر خود بتوانید این محصولات با کیفیت و ارزان قیمت را در حجم بالایی به فروش برسانید. گلیم پادری برای صادرات هم مناسب می باشد و افرادی که در حوزه کشورهای اطراف فعالیت تجاری دارند می توانند این محصولات سبک، ارزان و کم حجم را برای فروش و سودآوری بالا استفاده نمایند.

گلیم پادری

گلیم پادری دایره و نیم دایره

گلیم پادری معمولا به صورت مستطیل تولید می شود اما به جز این شکل هندسی امکان بافت گلیم پادری به صورت گلیم نیم دایره و گلیم فرش دایره ای هم وجود دارد که معمولا در ورودی منازل و اتاق ها از این مدل های گلیم پادری استفاده می شود و شکیل تر است. تصاویر زیر مربوط به گلیم فرش پادری و گبه می باشد که رنگ های جذاب و خوش آب و رنگی هم دارند. این محصولات فروش بسیار بالایی دارند و به خصوص در شهرهای بزرگ پخش کننده های گلیم ماشینی و گلیم فرش از این مدل پادری گلیم برای فروش بسیار استفاده می کنند.

گلیم پادری

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات