09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 30 مرداد 1400 در ساعت 11 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سایت فرش ماشنیی خوب – سایت فرش 700 شانه کاشان – فرش 700 شانه دودی درجه یک – فرش ماشینی نقره ای و فیلی – کارخانه فرش 700 شانه اکریلیک – فرش دستباف گونه HCP.

فرش 700 شانه خوب ماشینی را از روی مشخصات ظاهری و فنی آن می توا تشخیص داد، در سایت فرش 700 شانه پرسان پارس مدل های مختلفی از این محصول به مشتریان معرفی می شود که هر جزییات، شانه، تراکم، نوع بافت و جنس نخی که برای بافت فرش استفاده شده است با جزییات کامل برای مشتریان تشریح شده است تا خریداران نسبت به کیفیت و قیمت محصول اطمینان داشته باشند.

انواع فرش 700 شانه خوب کاشان

به طور کلی از نظر مشخصات فنی، کیفیت و ماندگاری در سایت فرش 700 شانه دستباف گونه محصولات خوبی وجود دارد که با وجود تفاوت هایزیی با یکدیگر همه این محصولت استاندارد های لازم و کیفیت مطلوب را دارند. اما برای اینکه مشتریان بتوانند انتخاب بهتر و مطمئن تری داشته باشند و تناسب بین قیمت و کیفیت محصول برایشان به روشنی بیان شود، بهتر است در ابتدا انواع فرش 700 شانه ماشینی را بشناسند.

فرش طرح 700 شانه ارزان قیمت

این محصول در واقع یک محصول ارزان قیمت و با کیفیت خوب است که فرش 700 شانه واقعی نیست و قیمت پایین تری نسبت به فرش 700 شانه واقعی دارد و یک نوع فرش 500 شانه است که تراکم آن افزایش داده شده است. فرش طرح 700 شانه تراکم 2400 یا 2100 دارد، وزن یک فرش 12 متری اکریلیک با این مشخصات با توجه به شرکت بافنده آن بین 35 الی 39 کیلو گرم می باشد و طرح و نقشه هایی مشابه با فرش هفتصد شانه اصل کاشان در سایت فرش 700 شانه پرسان پارس دارد.

سایت فرش 700 شانه

فرش 700 شانه تبدیلی درجه یک

فرش تبدیلی در واقع یک نوع فرش ماشینی است که شباهت زیادی با فرش 700 شانه اصل دارد، تفاوت آن هم در نوع دستگاه بافندگی است که فرش 700 شانه با تراکم 2250 تولید می کند و در عمل با فرش 700 شانه تراکم 2550 کمترین تفاوت را در زیبایی ظاهری، کیفیت و قیمت دارد و کمی ارزان تر است.

این محصول در تعداد محدودی از شرکت های فرش کاشان تولید می شود و ممکن است در برخی از سایت فرش 700 شانه های اینترنتی به عنوان فرش 700 شانه اصل و واقعی به مشتریان عرضه شود، بنابراین ارزان تر بودن قیمت فرش هفتصد شانه اصل در برخی از سایت ها بی دلیل نخواهد بود!

کارخانه فرش 700 شانه

سایت فرش 700 شانه واقعی کاشان

بهترین و با کیفیت ترین نوع فرش 700 شانه ماشینی خوب در واقع یک فرش با بافت دستباف گونه HCP یا بافت شونهر آلمان است که تراکم 2550 دارد و رنگ آمیزی آن نیز به صورت فرش 700 شانه 10 رنگ یا 8 رنگ می باشد، این محصول در شرکت های بزرگ، برندهای معروف و کارخانه های با تجربه تولید می شود.

در سایت فرش 700 شانه پرسان پارس ما تمامی انواع فرش های ذکر شده را به تفکیک به خریداران ارائه می دهیم، یعنی اگر شما به دنبال یک فرش ماشینی ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت باشید، مدل های فرش طرح 700 شانه یا فرش هفتصد شانه تبدیلی به شما معرفی خواهد شد که قیمت پایین تری دارند.

در عین حال اگر به دنبال یک فرش درجه یک واقعی، با کیفیت و ظاهر خوب هستید نیز گزینه های مناسبی در سایت فرش 700 شانه کاشان به شما معرفی خواهد شد، فرش دستباف گونه خوب، با تراکم 2550 که یک محصول برجسته واقعی است را می توانید با قیمت فرش درب کارخانه از بهترین مدل فرش ماشینی با مارک خوب تهیه کنید.

طرح های فرش ماشینی 700 شانه خوب

فرش های ماشینی به طور کلی دارای طرح های مختلفی برای بافت هستند که برخی شرکت ها تنها محدود به یکی از انواع این طرح های می شوند و برخی دیگر تمامی انواع طرح های سنتی، کلاسیک یا فرش مدرن را در کنار یکدیگر تولید می کنند.

انتخاب طرح فرش ماشینی یک امر کاملا سلیقه ای و اختیاری است و شما با توجه به نوع چیدمان و دکور خود می توانید این محصولات را انتخاب نموده و خریداری کنید. در سایت فرش 700 شانه کاشان ما چند کلکسیون مجزا برای هر کدام یک از این محصولات در نظر گرفته ایم و شما در صورت تمایل برای مشاهده طرح دلخواه از کلکسیون موزد نظر می توانید از طریق واتساپ کلکسیون مزبوط به محصول مورد نظرتان را دریافت نموده و فرش دلخواهتان را از بین جدیدترین مدل فرش ماشینی کاشان با بهترین قیمت انتخاب کرده و سفارش دهید.

سایت فرش 700 شانه

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات