031-54753961

پخش عمده تابلو فرش خام سفید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 11 مرداد 1396 در ساعت 18 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تابلو فرش ها چاپی دارای ویژگی هایی هستند که آنها را نسبت به تابلو فرش های بافتی متمایز نموده و جاذبه بیشتری هم برای مشتریان دارند. این مدل از محصولات جدید محدودیت تعداد رنگ در نمونه های بافتی را ندارند و هر طرح یا عکس با هر تعداد رنگی می تواند در کیفیت بالا و با جلوه خوب و کاملا طبیعی بر روی تابلو های خام سفید چاپ شود. آنچه که در تعیین کیفیت این محصولات موثر است، جنس الیاف به کار رفته در فرش خام سفید، شانه و تراکم آن و قدرت نفوذ بالا در جذب رنگ می باشد.

تابلو فرش هایی که دارای الیاف پلی استر یا ابریشمی هستند نسبت به نمونه هایی که نخ اکرولیک در بافتشان دارند، قدرت جذب بیشتری برای رنگ چاپ دارند و طرح نهایی بر روی آنها طبیعی تر می شود. علاوه بر این در روش های جدید چاپ عکس ها چاپ دو رو انجام می شود و به این ترتیب پشت و روی تابلو فرش طرح و نقش خواهد داشت و جلوه بهتر، طبیعی تر و مشتری پسند تری دارد.

قیمت تابلو فرش خام سفید

با توجه به این مسئله که کار چاپ عکس بر روی تابلو فرش مدتی است که در شهر های مختلف کشور آغاز شده و رونق گرفته است روز به روز بر تعداد افراد فعال در این حوزه افزوده می شود و رقابت هم بین عرضه کننده های این محصول بالا تر می رود. لذا همواره تلاش این عزیزان این است که محصولاتی با کیفیت بهتر و البته قیمت مناسب تر را عرضه کنند تا مشتریان خود را حفظ نمایند. این مجموعه چند نمونه از تابلو فرش های خام سفید از جنس های مختلف و با شانه و تراکم مختلف در اختیار مشتریان قرار می دهد تا پس از تست بهترین کیفیت تابلوی خام را برای دستگاه مورد نظرشان انتخاب نموده و با قیمت های مناسب تر این محصولات را به مشتریانش عرضه می کند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :