09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

پشتی

تولید رویه پشتی فرش به صورت عمده در کارخانه های فرش ماشینی کاشان انجام می شود، این محصول امروزه در شانه و تراکم مختلف از 500 شانه گرفته تا پشتی فرش 1200 شانه با طرح های زیبا مشابه نقشه فرش تولید می شود. پس از تولید رویه پشتی، نوبت به مرحله پر نمودن و دوخت آن می رسد؛ این کار توسط شرکت های بازرگانی و افرادی که در حوزه توزیع عمده پشتی فرش فعالیت دارند انجام می شود. پر نمودن پشتی فرش دیواری با استفاده از پرز، فوم فشرده مرغوب و یا شن و ماسه انجام می شود و نوع پر شدن بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است. افرادی که محصولات مرغوب و با دوام را برای خرید و فروش ترجیح می دهند، مشتریان پشتی هایی هستند که با پرز یا فوم فشرده پر شده اند و اگر قیمت برای مشتری اولویت داشته باشد و بخواهد این محصولات را در ارزان ترین حالت ممکن تهیه کند، نوع پر شدن آن با شن و ماسه خواهد بود که قیمت تمام شده آن را کاهش می دهد.

پشتی فرش

انواع پشتی فرش

پشتی فرش ها بر اساس نوع کاربردی که دارند با طرح و رنگ های مشخص تولید شده و دسته بندی می شود. رایج ترین تقسیم بندی برای پشتی فرش به شرح زیر است:

  • پشتی منزل یا پشتی خانگی که به پشتی فرش دیواری هم شناخته می شود.
  • پشتی فرش سنتی
  • پشتی فرش سفره خانه

با توجه به اینکه چه نوع پشتی و برای چه مصرفی بخواهید تهیه کنید و تعداد سفارشتان چقدر باشد، یا اینکه چه کیفیتی برای پشتی فرش مورد نظر شما باشد قیمت پشتی فرش ها متغیر است.

پشتی فرش منزل

بیشترین تولید پشتی مربوط به پشتی خانگی یا همان پشتی منزل است و اکثر مردم ایران هر فرشی که خریداری می کنند، دوست دارند، پشتی فرش همان فرش را هم داشته باشند. لذا یک صنعت بزرگ تولید پشتی در این حوزه فعال می باشد که اکثر طرح های محبوب و معروف فرش ماشینی را به صورت پشتی منزل با کیفیت عالی تولید می کنند. خریداران این مدل پشتی هم در تمامی شهرهای بزرگ و کوچک کشور وجود دارند و به همین دلیل این حوزه می تواند با سرمایه گذاری کم یک اشتغال زایی خوبی نیز برای مردم هم ایجاد کند.

پشتی منزل

قیمت پشتی فرش

پشتی فرش ها بر اساس شانه و تراکم رویه پشتی، نوع موادی که برای پر کردن آن استفاده شده است و طرح و نقشه ای که دارند قیمتشان متفاوت است. حجم خرید هر خریدار و همچنین نوع کیفیتی که می خواهد پشتی فرش داشته باشد هم روی قیمت آن موثر است. برای مثال پشتی منزل یا همان پشتی خانگی که مصرف آن برای مردم بوده و معمولا در تعد کم سفارش داده می شود با توجه به مشخصاتی که دارد بین 200.000 تومان تا 230.000 تومان متغیر است و برای مثال پشتی فرش 700 شانه ارزان تر از پشتی 1200 شانه است که به صورت کلی قیمت فرش 700 شانه هم کمتر از قیمت فرش های با شانه و تراکم بیشتر است؛ و یا اینکه پشتی فرشی که با فوم فشرده یا پرز پر شده باشد قیمت بالاتری نسبت به پشتی منزل که با فوم معمولی پر شده باشد دارد.

قیمت پشتی سفره خانه

در سفره خانه های از مدل های خاصی از پشتی فرش استفاده می شود که دارای قیمت ارزان تر بوده و استفاده از این مدل پشتی فرش ها که متفاوت با پشتی منزل می باشد، اقتصادی تر است. معمولا رویه پشتی 440 شانه و فوم معمولی برا پر کردن این دست از پشتی ها استفاده می شود که باعث می شود قیمت تمام شده آن ارزان تر شود. به صورت معمول این مدل پشتی فرش دارای قیمت 95.000 تومان برای هر جفت می باشد که البته تعداد سفارش و یا کیفیت پشتی و رویه می تواند بر روی قیمت آن تاثیر گذارد.

پشتی سفره خانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...910مجموع 189 محصول
12345...910مجموع 189 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر