09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته که در کارخانه های فرش ماشینی کاشان در حال تولید است، در رنگ بندی کامل و نقشه های جدید و بی نظیر آماده خرید اینترنتی فرش از شهر های مختلف سراسر کشور است.

فرش 1200 شانه گل برجسته تازه ترین محصول صنعت فرش ماشینی در سال 96 به بعد بوده است که از همین سال در بازارهای داخلی و خارجی فروش آن رونق گرفته است. این فرش که به ظرافت در بافت و زیبایی و خاص بودن نقشه هایش معروف شده است، توانسته است به سرعت در بازار فرش شناخته شده و به فروش خوبی دست یابد.

فرش گل برجسته بهتره یا فرش ساده؟

جهت گیری صنعت فرش ماشینی به سمت تولید محصولات زیباتر و خاص است که از روی ایجاد ظاهر خوش آب و رنگ و زیبا مشتریان بیشتری جذب شوند. فرش گل برجسته هم با هدف زیباتر شدن ظاهر و رخ فرش طراحی و تولیدش انجام شده و تنها تفاوتش هم با فرش ساده در رخ و جلوه ظاهری آن است و نوع بافت، نوع دستگاه بافندی و نوع الیاف در هر دو مدل کاملا یکسان است. پس از لحاظ کیفیت تفاوتی بین این فرش ها نیست و تنها اگر جنبه زیبایی ظاهری فرش برای شما ملاک مهمتری است می توانید فرش گل برجسته را انتخاب کنید.

فرش گل برجسته طرح ترک کاشان

یکی از زیرمجموعه های فرش 1200 شانه، فرش 1200 شانه گل برجسته یا هایبالک است که تنها تفاوتش با فرش 1200 شانه معمولی در ظاهر برجسته و زیبایی رخ آن می باشد. مشتریان، این فرش را با نام های زیر در اینترنت جستجو می کنند:

  • فرش 1200 شانه گل برجسته
  • فرش گل برجسته ترک
  • فرش گل برجسته مشهد
  • فرش 1200 شانه گل برجسته اصفهان
  • فرش 1200 شانه گل برجسته خاطره کاشان، قیطران، نگین مشهد، زمرد مشهد و...

این مدل فرش توسط برخی از شرکت های فرش با ظاهری همچون فرش ترک طراحی و تولید می شود که به تازگی در بین مشتریان ایرانی محبوب شده است. در طراحی فرش گل برجسته طرح ترک تلاش شده تعداد رنگ های فرش کاهش داده شود و از رنگ های روشن و نقش های ساده استفاده شود. این مدل فرش برای دکوراسیون مدرن در منزل و خانه های آپارتمانی شیک بسیار مناسب و جذاب است.

 

فرش گل برجسته ترک

 

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته نسبت به فرش معمولی اندکی بالاتر است که آن هم به علت بیشتر شدن تعداد مراحل تولید در فرآبند هیت ست شدن و بافت با الیاف مختلف می باشد. قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته در نمایشگاه های فرش ماشینی سطح شهرها برای بسیاری از مردم بالا ایت به نحوی که خیلی از مشتریان از خرید این فرش صرف نظر کرده و برای خرید به سراغ فرش 1000 شانه تراکم 3000 یا سایر تولیدات فرش ماشینی می روند.

اما برای اینکه بتوانید این فرش های زیبا را از دست نداده و فرش دلخواهتان را تهیه کنید، بهترین راه استفاده از سایت های معتبر اینترنتی جهت خرید آنلاین فرش می باشد. شرکت های زیادی در حوزه فروش اینترنتی فرش ماشینی فعال هستند که به صورت مستقیم فرش دلخواه شما را از درب کارخانه برای شما تا درب منزل ارسال می کنند و با کاهش هزینه های اضافی قیمت تمام شده فرش را برای شما به حداقل می رسانند. لذا اگر از مدل های جدید فرش 1200 شانه گل برجسته پسندیده اید و تنها مشکل شما قیمت فرش می باشد، می توانید عکس فرش مورد نظرتان را برای کارشناسان ارسال کنید تا نسبت به تهیه و ارسال آن به شهرتان اقدام شود.

 

فرش 1200 شانه گل برجسته

 

جدیدترین فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح و نقشه های متعددی دارد که می توان محبوب ترین طرح آن را فرش گل برجسته طرح افشان نامید. زیرا فروش فوق العاده بالا و محبوبیت ویژه اب در بین مردم دارد. نقشه افشان بر روی کیفیت های مختلف فرش 700 شانه گل برجسته و 1000 شانه هم بافت می شود و تنوع رنگبندی کاملی هم دارد و هرچقدر هم نقشه های جدید به بازار وارد شوند، این نقشه همچنان در صدر فروش جایگاهش را حفظ نموده و محبوبیتش در حال افزایش است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...2021مجموع 409 محصول
12345...2021مجموع 409 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر