09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش سجاده ای

سجاده فرش نماز یا فرش سجاده ای که به فرش مسجدی معروف است، در شانه و تراکم مختلف و با قیمت ارزان در این سایت تولید می شود و برای حسینیه ها و مساجد سراسر کشور به صورت مستقیم پخش می شود.

فرش مسجد دارای طرح محراب یا طرح تشریفات است و طرح آن به نحوی طراحی شده است که برای مرتب نمودن صفوف نماز در مکان های مذهبی بتوان از آن استفاده نمود و در عین حال نظم و زیبایی فضا را هم بیشتر کرد. این مدل فرش با کیفیت های مختلف در کارخانه های فرش کاشان بافت می شود و لذا هر مسجدی با هر میزان بودجه ای که برای خرید این محصول اقدام نماید می توان گزینه مناسبی را از نظر قیمت و کیفیت برای مکان مورد نظرش یافته و خرید کند.

 

فرش سجاده ای تشریفاتی

فرش سجاده ای طرح تشریفات

کارخانه فرش نماز کاشان

تولید اصلی فرش ماشینی در ایران در شهر کاشان انجام می شود و انواع فرش با شانه و تراکم مختلف برای مصارف گوانگون در این منطقه تولید می شود؛ فرش 700 شانه تا فرش 1200 شانه یا در تراکم کمتر و بیشتر، انواع فرش سفارشی نظیر فرش گرد و بیضی و فرش تشریفاتی و... از جمله تولیدات مطرح کارخانه های فرش ماشینی کاشان هستند. در بین این تولیدات فرش مسجدی نماز هم یک محصول پرفروش و محبوب در کشور است که برخی کارخانه ها به صورت اختصاصی تولید آن را انجام می دهند. با توجه به تعداد زیاد مساجد و حسینیه ها در داخل کشور و همچنین کشور های منطقه لزوم تولید این محصول در کیفیت های مختلف کاملا روشن است. لذا در کاشان فرش نمازی با چند کیفیت مختلف تولید می شود تا هر خریداری با توجه به نیازش یکی از انواع این تولیدات را انتخاب کند.

انواع فرش نمازی طرح محرابی

همانطور که در تصویر زیر می بینید فرش مسجدی نمازخانه بر اساس شانه و تراکم و جنس نخ دسته بندی می شود و کیفیت هر فرش هم بر اساس همین موارد تعیین می گردد. برای مثال درجه کیفیت C برای این محصول کمترین کیفیت را دارد و اگر کسی یک فرش ارزان قیمت بخواهد می تواند این مدل فرش را انتخاب کند. قیمت فرش نماز کاشان هم بر اساس همین دسته بندی ها مشخص می شود.

لیست انواع فرش سجاده فرش

انواع فرش سجاده ای

بهترین فرش محرابی نمازخانه

با توجه به نمودار فوق برای هر خریداری سوال می شود که کدامیک از محصولات ارائه شده در جدول بهترین گزینه برای خرید خواهد بود، زیرا اکثر مشتریان در مورد این محصولات و اینکه کدامیک از نظر دوام و ماندگاری بهتر است اطلاعات چندانی ندارند. لذا پیشنهاد ما به افراد مختلف با توجه به بودجه ای که دارند متفاوت است. برای مثال اگر برای شما قیمت فرش مهم باشد و در عین حال فرش خوبی را هم بخواهید انتخاب کنید که دوام و ماندگاری آن بالا باشد، پیشنهاد می کنیم گزینه 5 را که فرش نمازی 500 شانه تراکم 1000 است انتخاب نمایید، زیرا هم قیمت ارزان و هم دوام بالایی دارد و جنس الیاف هم اکریلیک صد درصد می باشد. اما اگر اولویت اصلی شما کیفیت سجاده فرش است می توانید گزینه آخر یعنی فرش 700 شانه تراکم 2550 که مرغوب ترین نوع فرش محرابی است را برای خرید برگزینید.

سجاده فرش 500 شانه با تراکم 1000

تجربه ما در زمینه تولید و پخش فرش محرابی مساجد نشان داده است که مدل فرش سجاده ای 500 شانه با تراکم 1000 که جنس آن اکریلیک باشد، بیشترین محبوبیت را در بین خریداران داشته است، برخی هم که بودجه کافی برای تهیه این مدل فرش نداشته اند نوع پلی استر آن را انتخاب کرده اند. در هر صورت شما جهت انتخاب بهترین محصول با توجه به فضای داخلی مسجد محل خود می توانید با مشاورین سایت پرسان پارس هم ارتباط گرفته و اطلاعات کامل تری در این حوزه دریافت نمایید.

فرش سجاده ای طرح محرابی

انواع فرش نماز طرح محرابی

 

قیمت فرش سجاده ای طرح محرابی مساجد

لیست جدول ارائه شده در این متن شامل انواع فرش نماز مساجد است که هر کدام یک از این محصولات قیمت مشخصی دارند، اما با توجه به تغییرات پیوسته قیمت فرش نمی توان قیمت ثابتی را به صورت مستقیم در سایت برای مشتریان ارائه نمود. لذا افرادی که قصد خرید فرش سجاده ای محرابی دارند، می توانند با کارشناسان فروش سایت تماس گرفته و قیمت روز فرش نمازی را از آنها دریافت نموده و مشاوره کاملی هم برای انتخاب فرش دریات کنند.

خرید اینترنتی فرش نماز

از آنجایی که مشتریان سجاده فرش نمازخانه در شهرهای مختلف کشور پراکنده هستند و این امکان خرید حضوری برای بسیاری از مشتریان وجود ندارد در این سایت امکان فروش اینترنتی فرش مسجدی برای همه شهرهای کشور فراهم شده است. تنها لازم است شما یک کروکی از مسجد یا حسینیه مورد نظر خود تهیه نموده و برای ما ارسال کنید و یا اینکه متراژ کامل مورد نیازتان را مشخص کنید تا تولید و ارسال فرش مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

 

نصب فرش سجاده ای

نصب فرش سجاده ای مسجد

 

نصب فرش سجاده ای توسط نصاب

معمولا سجاده فرش نمازی به صورت رولی با عرض 1.25 متر بافت می شود و پهن کردن آن در فضاهای معمول پیچیدگی خاصی ندارد، اما اگر فضای داخلی بزرگ با ستون های زیاد باشد، نصب فرش مسجد را می بایست یک نصاب حرفه ای انجام دهد. در مجموعه پرسان پارس سفارشات بالای 500 متر با نصب رایگان انجام می شود و هنگام ارسال فرش یک نصاب هم برای مفروش کردن مسجد به صورت حرفه ای با مرسوله همراه می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
123456مجموع 102 محصول
123456مجموع 102 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر