09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تبدیل عکس به تابلو فرش

همانطور که می دانید تبدیل عکس به تابلو فرش به دو روش ماشینی و دستباف انجام می شود که تابلو فرش دستباف چهره به زمان و هزینه بیشتری جهت طراحی و بافت نیاز دارد و در عوض محصول نهایی جزء صنایع دستی به شمار می رود که ارزش هنری بالایی برای خریدار خواهد داشت. مشتریان عزیز می توانند جهت تبدیل عکس چهره به تابلو فرش ماشینی یا دستباف در کیفیت بالا با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرند و اطلاعات لازم در مورد نحوه سفارش و ابعاد استانداردی که قابلیت طراحی و بافت دارند، کسب نمایند. مشاورین مجموعه زمان و هزینه لازم جهت تبدیل عکس به تابلو فرش دستباف و ماشینی را با توجه به سایز و نوع عکس محاسبه نموده و به اطلاع شما عزیزان می رسانند. این گالری نمونه های بافت تابلو فرش چهره زیبایی را که از تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش تهیه شده اند را برای مشاهده بازدیدکننده های عزیز ارائه نموده است.

تبدیل عکس به تابلو فرش در تهران

در تهران بیشترین تعداد تابلو فرش چهره سفارش داده می شود و مشتریان زیادی هستند که از این شهر سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش چهره دارند. بیشتر خریداران هم از روش چاپ عکس روی تابلو فرش استقبال نموده اند چرا که تبدیل عکس به تابلو فرش چهره از روش چاپی هم کیفیت و وضوح بیشتری به تابلو فرش می بخشد و هم قیمت مناسب و سرعت تولید بالایی دارد. برای هدیه تولید و جشن های مختلف معملوا چنین سفارشاتی به مجموعه پرسان پارس ارائه می شود. بسیاری از شرکت ها هم لوگوی یا برند خود را روی یک تابلو فرش آیه یا منظره چاپ می کنند و برای تبلیغات به مشتریان خود در سراسر کشور ارسال می کنند. در این سایت شما در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز و یا هر شهر دیگری که ساکن هستید به صورت مستقیم می توانید سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش چهره خود را به مشاورین ما ارائه نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه آن را دریافت نمایید.

تبدیل عکس به تابلو فرش

چگونگی تبدیل عکس به تابلو فرش

روش های مختلفی برای تبدیل عکس به تابلو فرش وجود دارد که به صورت زیر به شرح زیر است:

  • تبدیل عکس به تابلو فرش چهره دستباف که زمان زیاد، هزینه بالا برای تهیه آن نیاز است، اما یک محصول با کیفیت، زیبا و هنری حاصل این هنر دستی زیبا است.
  • تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی بافتی که طراحی و بافت فرش به صورت ده رنگ با فرش 1200 شانه یا فرش 1500 شانه انجام می شود و سرعت تولید آن نسبت به مدل دستباف بالاتر و هزینه آن کمتر است.
  • تبدیل عکس به تابلو فرش چاپی که از چاپ عکس روی فرش با دستگاه سابلیمیشن حرارتی یا یو وی تهیه شده و وضوح بالا، کیفیت خوب و قیمت مناسبی هم دارد.

بهترین سایت تبدیل عکس به تابلو فرش

در ایران سایت های زیادی هستند که کار تبدیل عکس به تابلو فرش را انجام می دهند که اکثر این سایت ها واسطه بوده و تخصص و مهارتی در جزییات تولیدات ندارند، لذا اگر قصد تهیه تابلو فرش چهره زیبا دارید، بهتر است سایت های مرجع که به صورت مستقیم توزیع تابلو فرش دارند را شناخته و سفارشتان را ثبت کنید، تا محصول با کیفیت و زیبایی هم برای شما تولید گردد. سایت پرسان پارس سال ها است که در حوزه تبدیل عکس به تابلو فرش به روش های مختلف ذکر شده در فوق فعال است و بهترین تولیدات را در این حوزه داشته است که نمونه های آن در این گالری قرار داده شده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
12345...89مجموع 163 محصول
12345...89مجموع 163 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات