09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

تابلو فرش آیات قرآنی

تابلو فرش ماشینی طرح آیات قرآنی در شانه و تراکم مختلف و نقشه های گوناگون و با نخ اکریلیک هیت ست شده تولید می شود، از بین انواع تولیدات، بیشترین فروش متعلق به تابلو فرش آیه 700 شانه تراکم 2550 می باشد، زیرا در این کیفیت قیمت تابلو فرش ارزان تر از حالت هزار شانه و 1200 شانه بوده و تنوع محصولات هم بیشتر است. تابلو فرش طرح آیات قرآنی معمولا در دو طرح وان یکاد و آیت الکرسی که محبوبیت زیادی دارند طراحی و تولید می شود و اکثر مشتریان در شهرهای مختلف این طرح ها را بیشتر خریداری می کنند. تولید و پخش عمده انواع تابلو فرش ماشینی آیه و منظره در شهر کاشان صورت می گیرد که بیشترین تعداد کارخانه های فرش را در سراسر ایران دارد. قیمت محصولات این منطقه رقابتی و طرح و نقشه هایشان متنوع می باشد. مجموعه پرسان پارس در زمینه تولید و توزیع این محصولات فعالیت گسترده ای دارد و ارسال بار به شهرهای سراسر کشور دارد.

انواع تابلو فرش آیه قرآنی

برای بافت تابلو فرش طرح آیات قرآنی از طرح آیه های مختلفی استفاده می شود که برخی از اینطرح ها محبوب تر و معروف تر هستند. این طرح ها به شرح زیر می باشند:

  • تابلو فرش ماشینی طرح وان یکاد
  • تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی
  • تابلو فرش طرح چهار قل
  • تابلو فرش آیه نور

خرید تابلو فرش آیت الکرسی

یکی از طرح های محبوب و زیبای تابلو فرش ماشینی آیه طرح آیت الکرسی است که معمولا در شرکت های مختلف تنوع زیادی برای این نقشه وجود ندارد و اکثر شرکت ها بافت تابلو فرش طرح وان یکاد را با تنوع بیشتری انجام می دهند، در این گالری شما هر دو مدل تابلو فرش وان یکاد و تابلو فرش آیه الکرسی را می توانید با تنوع خوب و طرح و رنگ زیبا مشاهده نمود و با قاب یا بدون قاب سفارش دهید.

تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی

 تابلو فرش وان یکاد طرح جدید و ارزان

یکی از معروف ترین و زیباترین و متنوع ترین مدل های تابلو فرش ماشینی آیه طرح تابلو فرش وان یکاد است که اغلب مشتریان و علاقه مندان به تابلو فرش آیه این طرح را برای خرید انتخاب می کنند. لذا شرکت های تولیدی هم تمرکز زیادی برای تولید این تابلو فرش در طرح های زیبا و جدید دارند. در این گالری شما جدیدترین و زیباترین مدل از تابلو فرش وان یکاد و دیگر آیه های قرآنی را می توانید مشاهده نمایید. و البته با قیمت ارزان و به صورت مستقیم از شرکت خرید این محصول زیبا را انجام دهید. در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام نیز می توانید ما را دنبال نموده و از نقشه های جدید تابلو فرش ماشینی اطلاع یابید.

تابلو فرش ماشینی وان یکاد

تابلو فرش ماشینی چهار قل

طرح چهار قل یکی از انواع طرح تابلو فرش ماشینی آیه قرآنی است که خیلی شناخته شده نیست و طرح های زیادی هم از این نقشه تاکنون طراحی و بافته نشده است. اما در این سایت شما می توانید چند مدل مختلف و زیبا از این طرح آیه مشاهده نمایید. طرح تابلو فرش های این سایت در سه کیفیت تابلو فرش 1000 شانه، تابلو فرش آیه 700 شانه و 1200 شانه بافت می شود که قیمت هر تابلو فرش ماشینی هم بر اساس شانه و تراکم آن تعیین می گردد.

تابلو فرش ماشینی چهار قل

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
123مجموع 57 محصول
123مجموع 57 محصول
ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر