09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش طرح شاندیز

فرش طرح شاندیز را که به دو صورت فرش 700 شانه و فرش 1000 شانه در تراکم بالا و رنگ آمیزی جدید و زیبا توسط کارخانه های بزرگ فرش کاشان تولید شده است؛ از این سایت به صورت خرید اینترنتی فرش می توانید تهیه نمایید.

فرش ماشینی کاشان با تنوع بالا در طراحی و رنگبندی توانسته گوی سبقت را از سایر کارخانه های فرش کشور گرفته و بیشترین مصرف داخلی و صادراتی فرش ماشینی ایران را تشکیل دهد. مدل های جدید و زیبایی چون فرش طرح شاندیز در کنار نقشه های اصیل ایرانی چون فرش طرح افشان، فرش طرح ماهی و... توانسته اند تنوع و زیبایی مد نظر مشتریان را فراهم نموده و مورد توجه مشتریان با سلایق گوناگون قرار گیرند. هر مشتری فرش در هنگام انتخاب و خرید فرش کیفیت آن را هم با دقت زیاد مورد بررسی قرار می دهد تا فرشی بتواند خرید کنند که سال های سال ماندگار بوده و رخ و ظاهر اولیه اش را حفظ نمایید. فرش طرح شاندیز هم به همین دلیل با دو کیفیت 700 شانه و 1000 شانه بافته شده است تا مشتریان بتوانند بر اساس نیاز و خواسته ای که دارند یکی از این مدل ها را انتخاب کنند.

فرش طرح شاندیز

فرش طرح شاندیز 700 شانه

اکثر مشتریان مهمترین فاکتورشان برای انتخاب و خرید یک فرش قیمت آن است و پس از انتخاب یک طرح و نقشه مشخص، جستجوی بعدشان یافتن یک قیمت مناسب و ارزان از آن طرح می باشد. لذا شما هم اگر فرش طرح شاندیز را پسندیده اید و هدفتان از جستجوی بیشتر یافتن مدل های ارزان تر این محصول است، لازم است بدانید قیمت فرش 700 شانه نسبت به فرش 1000 شانه کمتر بوده و لذا فرش طرح شاندیز را اگر با این کیفیت سفارش دهید، هزینه تمام شده آن برای شما کاهش خواهد یافت. در مورد تفاوت فرش 1000 شانه با فرش 700 شانه هم می توانید مقاله های مرتبط را در همین سایت مطالعه نمایید و با اطلاعات کامل و دقیق و کارشناسانه یک فرش زیبا و با کیفیت برای خرید انتخاب کنید.

فرش طرح شاندیز 1000 شانه

فرش 1000 شانه دارای بافت ریز و الیاف نازک است، لذا فرشی که با دستگاه بافندگی هزار شانه تولید شده باشد، قاعدتا رخ بهتر و زیباتری دارد. در مورد فرش طرح شاندیز هم شما می توانید با خرید مدل هزار شانه این محصول، یک فرش زیبا و جذاب را در منزل داشته باشید که پرزدهی آن هم بسیار کم بوده و ماندگاری خوبی دارد. جنس الیاف مورد استفاده شده در هر دو محصول یکسان است و تفاوت در نوع بافت و نمره نخ استفاده شده در هر کدام باعث ایجاد تفاوت های ظاهری در این دو محصول شده است. لذا مناسب بودن قیمت فرش 700 شانه باعث شده بسیاری از خریداران آن را برای خرید انتخاب نمایند و بالعکس زیباتر بودن ظاهر و رخ فرش هزار شانه مشتریان زیادی را جذب فرش طرح شاندیز 1000 شانه کرده است.

فرش طرح شاندیز

خرید اینترنتی فرش طرح شاندیز

همیشه خرید مستقیم از کارخانه قیمت تمام شده آن را در هر محصولی به کمترین میزان ممکن می رساند، چراکه در این حالت برای هر محصولی که باشد، یک خرید بی واسطه است که شما تنها با پرداخت قیمت واقعی فرش یا هر محصولی می توانید آن را تهیه کنید. لذا در سالهای اخیر خرید اینترنتی فرش بسیار رواج یافته و اکثر کارخانه های فرش ماشینی محصولات خود را به صورت فروش آنلاین فرش در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند. شرکت های بازرگانی که با چند کارخانه بزرگ همکاری دارند، با ارائه محصولات زیبا و متنوع از بهترین تولیدات هر شرکت توانسته اند خواسته و نیاز مشتریان در سراسر کشور را به راحتی تامین کنند. فرش طرح شاندیز هم که به دو صورت هفتصد شانه و فرش 1000 شانه تولید می شود، به صورت خرید اینترنتی و با قیمت درب کارخانه از طریق این سایت در اختیار خریداران عزیز قرار گرفته است.

فرش طرح شاندیز

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات