031-54753961

فرش قیطران 1500 شانه کاشان

جدیدترین محصول کارخانه فرش قیطران کاشان، فرش 1500 شانه تراکم 4500 است که با قیمت فروش مناسب در این سایت فروش اینترنتی به سراسر کشور دارد.

فرش قیطران یکی از برند های بزرگ و آشنای فرش ماشینی است که قدمت زیادی در بین کارخانه های بزرگ کشور دارد و تولیدات برجسته و محبوب این کارخانه در بین همه مردم شناخته شده و معروف است. در حال حاضر تعداد کارخانه هایی که همچون فرش قیطران کاشان تولیدات با کیفیت بالا، زیبایی خاص و شکیل و ضمانت پس از فروش مناسب داشته باشند خیلی به چشم نمی خورد و لذا اکثر افرادی که به دنبال یک فرش مطمئن و مرغوب ایرانی هستند تولیدات مرغوب این کارخانه را برای خرید انتخاب می کنند. فرش 1500 شانه قیطران، جدیدترین و ظریف ترین تولید این کارخانه است که با تراکم 4500 و نخ اکریلیک بسیار ظریف و هیت ست شده مرغوب بافت می شود و طرح های تولیدی بر روی این کیفیت بسیار متنوع هستند و نمونه هایی از این تولیدات زیبا هم در این گالری ارائه شده است.

فرش قیطران

قیمت فرش قیطران 1500 شانه

معمولا محصولات برندهای معروفی چون فرش قیطران کاشان در نمایشگاه های فرش ماشینی با قیمت بالایی عرضه می شوند و بسیاری از خریداران هم به همین دلیل به سراغ محصولات سایر شرکت های متفرقه می روند. در این مجموعه تلاش شده بهترین محصولات کارخانه فرش قیطران کاشان و جدیدترین فرش این شرکت یعنی فرش 1500 شانه قیطران نیز با قیمت درب کارخانه به مشتریان عزیز در سراسر کشور عرضه شود. فروش اینترنتی فرش ماشینی قیطران باعث شده هزینه های جانبی و اضافی که مشتریان در نمایشگاه فرش ماشینی ناچار به پرداخت آن هستند حذف شده و یک محصول با کیفیت و خوب ایرانی را با قیمت مناسب و خوب بتوانند تهیه کنند. دیگر محصولات برجسته و زیبای فرش قیطران کاشان هم در این مجموعه برای هموطنان عزیز به صورت اختصاصی عرضه شده است.

فرش قیطران

فرش قیطران 1200 شانه

همیشه محصولاتی که نوبر و جدید هستند و تازه وارد بازار می شوند، قیمت بالایی دارند. فرش قیطران 1500 شانه هم به همین دلیل و به همچنین به علت کیفیت بالا و خاص بودن نقشه هایش قیمت بالایی دارد و ممکن است برای بسیاری از مشتریان خرید این فرش ماشینی مقدور نباشد، لذا تولیدات دیگر این کارخانه نظیر فرش قیطران 1200 شانه که از نظر بافت و زیبایی از فرش 1500 شانه چیزی کم ندارند، هم می توانند برای خرید مناسب باشند، چرا که علاوه بر داشتن کیفیت مناسب و ظاهر زیبا، قیمت ارزان تری هم نسبت به فرش قیطران 1500 شانه دارند که باعث شده قشر وسیعی از مردم، توان خرید این محصولات را به راحتی داشته باشند. دیگر مدل های فرش ماشینی اعم از فرش 1000 شانه و فرش قیطران 700 شانه به ترتیب ارزان تر و درشت بافت تر می شوند و خریداران بر اساس قیمت فرش ماشینی در شانه و تراکم مختلف می توانند یک محصول مناسب با بودجه خود تهیه کنند.

فرش قیطران

معروف ترین طرح های فرش قیطران

شرکت فرش قیطران طرح های زیبا و متنوعی تولید می کند که هر کدامشان به صورت حرفه ای و تخصصی طراحی شده و توسط خود این شرکت به ثبت صنعتی رسیده است؛ به این معنی که دیگر کارخانه های فرش اجازه کپی برداری و بافت محصولات فرش قیطران کاشان را ندارند. نمونه هایی از طرح های معروف و پرفروش فرش قیطران کاشان که در بازار مورد توجه مشتریان قرار گرفته و در در فروش تولیدات این کارخانه قرار گرفته اند را در این بخش معرفی میکنیم:

  • فرش قیطران طرح گلستان
  • فرش قیطران طرح ترنم
  • فرش قیطران طرح موزه و ملیسا
  • فرش قیطران طرح ساناز و طرح رویال
  • فرش قیطران 1200 شانه طرح اختر، نایین، افشان و...

فرش قیطران گل برجسته

یکی از مدل های جدید فرش قیطران کاشان که از همان مراحل اول تولید بسیار مورد استقبال و توجه خریداران قرار گرفته است، مدل فرش قیطران گل برجسته است که علاوه بر داشتن ظرافت در بافت و زیبایی طرح، گل برجسته شدن نقشه فرش باعث شده رخ فرش چند برابر زیباتر و جذاب تر به نظر بیاید. مدل های زیبا و ظریف فرش گل برجسته کاشان هم در این مجموعه برای خرید اینترنتی فرش از شهرهای سراسر ایران ارائه شده است.

فرش قیطران

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات