031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 26 شهریور 1397 در ساعت 11 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تابلو فرش چاپی چهره با داشتن کیفیت بالا، ظاهر زیبا و قابلیت شستشو توانسته در سفارش های تبدیل عکس به تابلو فرش سهم زیادی داشته باشد.

تابلو فرش چهره یکی از حساس ترین نوع تابلو فرش به شمار می رود و فرقی هم ندارد که تابلو فرش دستباف باشد یا ماشینی.

اگر قرار باشد یک تابلو فرش چهره زیبا، با کیفیت و جذاب باشد، لازم است در طراحی، بافت دستی یا ماشینی و همچنین در چاپ آن توجه بیشتری شود و دقت زیادی در مراحل تولید آن داشته باشیم. طرح چهره به علت داشتن این پیچیدگی ها و حساسیت ها از سوی خریداران، معمولا توسط افراد حرفه ای و مجموعه های با تجربه و تخصصی انجام می شود و شما هم اگر بخواهید یک تابلو فرش چهره زیبا از خود یا دوستانتان تهیه کنید، لازم است بهترین مجموعه را برای این کار یافته و برای سفارش در آن اقدام کنید.

در گالری این سایت، دو بخش تابلو فرش چاپی و تبدیل عکس به تابلو فرش بخش هایی هستند که مربوط به این محصول هستند و نمونه طرح های زیادی هم در آن قرار داده شده است تا مشتریان قبل از سفارش آنها را مشاهده نموده و نسبت به کیفیت تولیدات قبل از اینکه سفارششان را ثبت کنند، اطمینان حاصل نمایند. تبدیل عکس به تابلو فرش در این گالری به هر سه روش مرسوم انجام می شود. یعنی تبدیل عکس به تابلو فرش دستباف، چاپ عکس روی فرش و تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی بافتی. که البته تابلو فرش چاپی که از چاپ عکس دلخواه مشتری روی فرش حاصل می شود به علت کیفیت و وضوح بالا، ظاهر زیبا، قیمت مناسب و سرعت بالایی که در تولیدش دارد، محبوبیت و فروش بیشتری هم دارد. اکثر نمونه های ارائه شده هم تابلو فرش چاپی هسند که ظاهری دستباف گونه و زیبا دارند. پیشنهاد ما هم به خریداران تابلو فرش چاپی چهره است، اما اگر مدل های دیگر تابلو فرش چهره را هم کسی بخواهد برایش تولید شود، طراحی و بافت به صورت سفارشی انجام می شود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات