09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

کانال تلگرام چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش از تکنولوژی های جدید در صنعت چاپ دیجیتال و فرش ماشینی می باشد که روز به روز در حال گسترش می باشد. کانال تلگرام چاپ عکس روی فرش پرسان پارس نمونه های سفارش مشتریان گرامی را قرار داده است.

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی به شیوه های مختلف انجام می شود. نخستین آن تابلو فرش بافت چهره می باشد که به دلیل جفت بودن سفارش آن و محدود بودن 10 رنگ بودن این نوع از تابلو فرش ماشینی و بالا بودن هزینه آن محدودیت هایی در خرید آن وجود دارد. نوع جدیدتری از تابلو فرش عکس چهره، تابلو فرش چاپی سفارشی می باشد که با استفاده از 256 رنگ مختلف و به صورت چاپ دیجیتال تولید می شود. تابلو سفارشی چاپی به صورت تکی بافت و انجام می شود که از خصوصیات بارز این نوع از تابلو فرش های چهره می توان به قابل شستشو بودن و کیفیت بسیار بالای آن اشاره کرد. در کانال تلگرام چاپ عکس روی فرش، تصاویر انواع تابلو فرش چهره از سایز 50 در 35 تا 150 در 100 قرار داده شده است.

آدرس لینک کانال تلگرام تابلو فرش سفارشی چهره پرسان پارس در زیر ارائه شده و برای مشاهده نمونه ها می توانید وارد کانال تلگرام چاپ عکس روی فرش این مجموعه شوید:

parsanpars_printedcarpet@

چاپ عکس روی فرش

تابلو فرش چهره در شیراز

سفارش تابلو فرش چهره در شیراز، اصفهان، کرج، مشهد، اهواز، تبریز، زنجان و ... توسط مجموعه پرسان پارس صورت می پذیرد. کیفیت بالای تابلو فرش سفارشی چهره، ارزان بودن قیمت تابلو فرش سفارشی، ارسال رایگان در کمترین زمان و پرداخت در محل از ویژگی های بارز سفارش تابلو فرش چهره در شیراز و سایر شهرها می باشد. برای تبدیل عکس به تابلو فرش چهره کافیست عکس مورد نظر را از طریق تلگرام، واتس اپ و یا ایمیل برای کارشناسان شرکت ارسال نموده و پس از طراحی و ادیت تصویر عکس، تابلو فرش چهره سفارشی شما در کوتاه ترین زمان ممکن در ابعاد مورد نظرتان آماده و برایتان ارسال می شود.  قیمت تابلو فرش چهره در شیراز و سایر شهرهای کشور برابر می باشد چرا که این مجموعه با ارسال رایگان، تابلو فرش ها را به سراسر کشور ارسال می کند.

تبدیل عکس به تابلو فرش در قم

ارزان ترین قیمت ها و با کیفیت ترین سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش سفارشی چهره در قم، کرج، شیراز، تهران، مشهد، تبریز، کاشان، اهواز، اصفهان و کرمانشاه در شرکت پرسان انجام می شود. در بافت تابلو فرش چهره دستباف از بهترین متریال استفاده می شود. تابلو فرش بافت چهره با دستگاه HCP و بر روی فرش 1000 شانه تراکم 3000 ده رنگ بافت می شود. تابلو فرش چاپی نوع جدیدتری از فرش سفارشی چهره می باشد که بر روی فرش سفید خام 1000 شانه ابریشمی تراکم 3600 انجام می شود. تابلو فرش تبلیغاتی، تابلو فرش عکس خانوادگی، تابلو فرش عروسی، تابلو فرش تولد و ... از انواع مدل های تابلو فرش چاپی می باشد.

تابلو فرش چاپی

سفارش تابلو فرش چهره

نحوه سفارش تابلو فرش چهره چطور می باشد؟ فرقی نمی کند در کدام شهر کشور از کشور باشید چرا که انواع تابلو فرش چهره را می توانید به راحتی و به صورت اینترنتی سفارش دهید.

برای سفارش اینترنتی تابلو فرش تولد می توانید عکس خود را ترجیحا به صورت فایل از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال نمایید تا در صورت نیاز به ویرایش، ادیت های لازم بر روی آن انجام شود و پس از تایید نظر شما عملیات بافت و یا چاپ تابلو فرش شروع شود. تبدیل عکس به تابلو فرش بر روی با کیفیت ترین فرش ماشینی انجام می شود و امکان بسته بندی ویژه VIP برای مشتریان گرامی وجود دارد. با مراجعه به کانال تلگرام چاپ عکس روی فرش ماشینی، عکس های نمونه های سفارش مشتریان قرار داده شده است. شرکت ها و ادارات خصوصی و دولتی به عنوان تابلو فرش تبلیغاتی می توانند طرح مورد نظرشان را با آرم و لوگوی خود برای ما ارسال نموده تا با نوشته مورد نظرشان تابلو فرش سفارشی برایشان آماده شود.  

تبدیل عکس به تابلو فرش

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر