09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

قیمت تابلو فرش با قاب سفید

قیمت تابلو فرش بافتی و چاپی به صورت فروش تکی و عمده با قاب و بدون قاب در سایت فرش پرسان پارس برای ارسال به سراسر کشور اعلام می شود.

تابلو فرش ماشینی در کاشان به دو شکل مطرح تابلو فرش بافتی و تابلو فرش چاپی تولید می شود. که هر دو مدل این محصولات در شهرهای مختلف کشور و حتی در کشور های اطراف طرفداران زیادی دارند. در سال های گذشته تنها تابلو فرش بافتی از تابلو فرش 700 شانه گرفته تا تابلو فرش 1200 شانه منظره و تابلو فرش آیات قرآنی بافت می شد. اما ورود تابلو فرش چاپی به صنعت تابلو فرش تحول زیادی را در این صنعت ایجاد نمود و این محصول با قاب و بدون قاب در شهرهای مختلف به صورت عمده توزیع شد. امروزه مدل های مختلف تابلو فرش بافتی و تابلو فرش چاپی در شهرهای مختلف کشور وجود دارد و هر خریداری با توجه به سلیقه اش یکی از این دو مدل را انتخاب و خریداری می کند.

تابلو فرش با قاب

تابلو فرش چاپی با قاب سفید

تابلو فرش چاپی ویژگی های جالبی دارد که آن را به سرعت بین مشتریان مطرح نموده و فروشش را افزایش داده است. اول اینکه چاپ عکس روی فرش و تولید تابلو فرش چاپی بسیار سریع و راحت بوده و تابلو فرش نهایی وضوح بسیار بالا و ظاهر دستباف گونه دارد. دوما این مدل تابلو فرش نیاز به طراحی ندارد و هر نوع عکس و طرحی به راحتی در کمترین زمان با این روش  تولید به یک تابلو فرش زیبا تبدیل می شود. از سوی دیگر قیمت مناسب تابلو فرش چاپی با قاب باعث شده مشتریان عمده این محصول را برای فروش ترجیح دهند. تابلو فرش با قاب سفید شاپرک در حال حاضر بیشترین میزان فروش را دارد. در سایت پرسان پارس مدل های زیادی از تابلو فرش با قاب سفید، قاب چوبی و قاب ام دی اف موجود است و مشتریان تکی و عمده می توانند هر یک از این مدل ها را برای خرید انتخاب کنند. در حال حاضر تابلو فرش با قاب سفید و همچنین تابلو فرش با قاب چوبی بیشترین محبوبیت را در بین مشتریان دارد.

تابلو فرش با قاب سفید

تابلو فرش چهره با قاب

یکی از پرطرفدار ترین مدل تابلو فرش ماشینی چه در تابلو فرش چاپی و چه در نوع بافتی تابلو فرش عکس چهره است که در تمامی شهرهای کشور و به خصوص در کشورهای عربی محبوبیت زیادی کسب نموده است. اغلب سفارشات تابلو فرش با قاب چوبی و با قاب سفید است و البته رنگبندی تابلو فرش و تناسب آن با قاب تابلو فرش هم اهمیت زیادی دارد. افرادی که وضوح بالا در تابلو فرش و تشابه زیاد عکس با فرش برایشان اهمیت دارد تابلو فرش چاپی را انتخاب می کنند و برخی از مشتریان هم که دوست دارند طرح چهره شان با ماشین بافته شده و ظاهر فرش گونه بیشتری داشته باشد مدل تابلو فرش چهره بافتی را برمی گزینند. در هر صورت این تابلو فرش با قاب مناسب و شکیل می تواند جلوه بهتر و زیباتری هم داشته باشد.

تابلو فرش با قاب سفید

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات