09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

لیست قیمت فرش مسجدی سجاده ای

لیست قیمت انواع فرش مسجدی مخصوص نماز با طرح سجاده ای را می توانید در این سایت برای خرید عمده فرش محرابی دریافت نمایید.

فرش مسجدی انواع زیادی دارد و معمولا طبقه بندی آن بر اساس شانه فرش، تراکم آن و جنس الیافش توسط شرکت های تولید کننده فرش محرابی  انجام می شود. بنابراین لازم است برای فهم راحت تر خریداران یک لیست قیمت فرش مسجدی شامل انواع تولیدات موجود در اختیارشان قرار گیرد تا با توجه به اطلاعاتی که در این لیست وجود دارد، جنس مورد نظرشان را برای فرش مسجد انتخاب نموده و سفارش دهند. فضای مسجد معمولا بزرگ است و ستون های متعددی در این فضا وجود دارد، به علاوه اینکه کناره های فرش نیز معمولا دارای قناسی بوده و لازم است برای مفروش نمودن چنین فضایی یک نصاب حرفه ای وجود داشته باشد تا بتواند به خوبی همه فضاها را پوشش دهد. به خاطر اینکه فرش مسجدی سجاده ای به صورت رولی بافت می شود، مشکل نصب آن هم کمتر شده و برشی و دوخت فرش مسجدی در بخش های ذکر شده راحت تر انجام می شود.

فرش مسجدی

نمونه مساجد فرش شده با فرش سجاده ای

یکی از بخش های سخت خرید فرش مسجدی انتخاب طرح و رنگ مناسب برای مسجد است و معمولا مشتریانی که تخصص زیادی در حوزه فرش ندارند اقدام به خرید فرش می کنند، ساده ترین طرح را با رنگ معمول سبز انتخاب می کنند که برای فرش مساجد رایج است. اما لازم است بدانید که طرح و رنگ فرش، تاثیری بر قیمت فرش مسجدی ندارد و لذا شما می توانید طرح های زیبا و شکیل را برای مسجد انتخاب نموده و اینکه فرش مسجدی چه شانه و تراکمی دارد و یا جنس نخ آن چه می باشد، در قیمت فرش مسجدی تاثیر گذار است و شما می توانید برای ارزان تر شده قیمت فرش سجاده، از همین لیست قیمت که به شما ارائه می شود جنس مناسب با هزینه ای که در اختیار دارید را برای خرید انتخاب نمایید. نمونه فرش مساجد که با فرش سجاده ای طرح محرابی مفروش شده اند را در تصاویر این بخش مشاهده کنید و بهترین طرح ممکن را برای فضای مورد نظرتان انتخاب کنید.

فرش مسجدی

صادرات فرش مسجدی کاشان

کاشان مرکز تولید بهترین انواع فرش مسجدی می باشد و برترین کارخانه فرش سجاده ای ایران هم در همین منطقه فعال هستند. بنابراین بهترین انتخاب برای صادر کنندگان فرش محرابی تهیه فرش مسجدی از این منطقه می باشد. به خصوص که قیمت فرش مسجدی هم در این کارخانه ها به علت رقابت زیاد در فروش، بسیار بالا می باشد و تولید کننده ها معمولا با حداقل قیمت سفارشات فرش محرابی را بافت می کنند. در زیر لیست قیمت فرش مسجدی کاشان را می توانید مشاهده نمایید که قیمت ها حدودی و کلی می باشد و در زمان های مختلف سال و با توجه به قیمت مواد اولیه حجم سفارشات و دیگر عوامل ممکن است قیمت ها تغییر داشته باشند.

قیمت فرش مسجدی

فرش مسجدی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات